'Liverpool dringt aan op transfer Rode Duivel'

136 stemmen
'Liverpool dringt aan op transfer Rode Duivel'

Liverpool FC wil komend seizoen weer meedoen voor de prijzen en toont zich daarom behoorlijk gretig op de transfermarkt. Zo werd de selectie van coach Jürgen Klopp inmiddels versterkt met een tweetal topaanwinsten. Maar de Engelse topclub zou nog niet klaar zijn met het werk op de zomerse mercato.

In het seizoen 2021-2022 was Liverpool nog lange tijd op koers om met de historische quadruple aan de haal te gaan, maar die goede prestaties konden niet bevestigd worden tijdens de voorbije jaargang. De Reds sneuvelden vroegtijdig in de bekercompetities én in de Champions League, terwijl ze slechts vijfde eindigden in de Premier League. Een extra kwaliteitsinjectie lijkt dan ook noodzakelijk tijdens de transferperiode.

LEES OOK: Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Heropbouw middenveld

Met wereldkampioen Alexis Mac Allister werd alvast een extra kracht voor het middenveld vastgelegd, daarnaast werd spelmaker Dominik Szoboszlai voor de nodige miljoenen overgenomen van RB Leipzig. Desondanks is nog meer versterking op het middenveld nodig. De aflopende contracten van James Milner en Naby Keita werden immers niet verlengd, terwijl de huurbeurt van Arthur Melo werd stopgezet. Jordan Henderson en Fabinho worden dan weer nadrukkelijk aan een Saudisch avontuur gelinkt.

Lavia bovenaan lijstje

Indien die laatste twee effectief vertrekken, is een extra middenvelder dus geen overbodige luxe. En daarvoor zou onder meer een Rode Duivel in beeld zijn. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri blijft Liverpool immers werken aan de komst van Roméo Lavia. Die vertrekt wellicht bij het gedegradeerde Southampton FC, al zou hij een smak geld moeten kosten. Liverpool zou alvast met de jongeling in contact staan, al worden op Anfield ook andere pistes gevolgd.

Lavia kan beter een tussenstapje zetten ...

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

23
23
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

24
24
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

67
67
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

66
66
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

77
77
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

92
92
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

32
32
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

86
86
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

153
153
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

501
501
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

174
174
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

454
454
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

861
861
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

367
367
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

176
176
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

699
699
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

600
600
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

183
183
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws