'Liverpool dringt aan op transfer Rode Duivel'

136 stemmen
'Liverpool dringt aan op transfer Rode Duivel'

Liverpool FC wil komend seizoen weer meedoen voor de prijzen en toont zich daarom behoorlijk gretig op de transfermarkt. Zo werd de selectie van coach Jürgen Klopp inmiddels versterkt met een tweetal topaanwinsten. Maar de Engelse topclub zou nog niet klaar zijn met het werk op de zomerse mercato.

In het seizoen 2021-2022 was Liverpool nog lange tijd op koers om met de historische quadruple aan de haal te gaan, maar die goede prestaties konden niet bevestigd worden tijdens de voorbije jaargang. De Reds sneuvelden vroegtijdig in de bekercompetities én in de Champions League, terwijl ze slechts vijfde eindigden in de Premier League. Een extra kwaliteitsinjectie lijkt dan ook noodzakelijk tijdens de transferperiode.

LEES OOK: 'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Heropbouw middenveld

Met wereldkampioen Alexis Mac Allister werd alvast een extra kracht voor het middenveld vastgelegd, daarnaast werd spelmaker Dominik Szoboszlai voor de nodige miljoenen overgenomen van RB Leipzig. Desondanks is nog meer versterking op het middenveld nodig. De aflopende contracten van James Milner en Naby Keita werden immers niet verlengd, terwijl de huurbeurt van Arthur Melo werd stopgezet. Jordan Henderson en Fabinho worden dan weer nadrukkelijk aan een Saudisch avontuur gelinkt.

Lavia bovenaan lijstje

Indien die laatste twee effectief vertrekken, is een extra middenvelder dus geen overbodige luxe. En daarvoor zou onder meer een Rode Duivel in beeld zijn. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri blijft Liverpool immers werken aan de komst van Roméo Lavia. Die vertrekt wellicht bij het gedegradeerde Southampton FC, al zou hij een smak geld moeten kosten. Liverpool zou alvast met de jongeling in contact staan, al worden op Anfield ook andere pistes gevolgd.

Lavia kan beter een tussenstapje zetten ...

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

24
24
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

94
94
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

47
47
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

66
66
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

342
342
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

92
92
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

136
136
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

501
501
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

60
60
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

243
243
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

367
367
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1315
1315
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

562
562
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

186
186
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

206
206
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

828
828
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

610
610
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

145
145
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

205
205
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws