'Volgend goudhaantje weg bij Cercle: Serie A lonkt'

door
'Volgend goudhaantje weg bij Cercle: Serie A lonkt'

Cercle Brugge was één van de absolute revelaties van vorig seizoen, maar bevestigen zal niet makkelijk worden. De Vereniging moet immers vrezen dat het heel wat belangrijke spelers deze zomer zal verliezen. Monaco-huurlingen Majecki en Marcelin zijn al vertrokken, terwijl Dino Hotic zijn aflopende contract niet verlengde en Union Charles Vanhoutte kwam weghalen. Maar er is voor nog heel wat spelers interesse.


Zo speelde bijvoorbeeld ook Ayase Ueda zich vorig seizoen zwaar in de kijker. De Japanse spits liet maar liefst 22 competitiedoelpunten optekenen en daarmee moest hij enkel Hugo Cuypers laten voorgaan in de topschutterslijst. Hij maakte ook deel uit van de Japanse selectie op het WK in Qatar, waar hij een helft mocht meespelen tegen Costa Rica.

Bij Cercle houden ze er rekening mee dat hun prijsschutter niet te houden zal zijn en mogelijk ligt zijn toekomst in de Serie A. Daar zou volgens Calciomercato alvast Genoa zijn oog op Ueda laten vallen hebben. Dat is wellicht geen toeval, want die club heeft met 777 Partners dezelfde eigenaar als Standard en kent de Belgische competitie dus goed.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Terug in Serie A

Vorig seizoen eindigde Genoa als tweede in de Serie B en dat was voldoende om rechtstreekse promotie af te dwingen, waardoor ze na één jaar afwezigheid terugkeren op het hoogste niveau. Ze zullen wel diep in de buidel moeten tasten om Ueda binnen te halen, want die ligt bij Cercle nog tot 2026 onder contract. Door zijn sterke prestaties is zijn waarde volgens Transfermarkt de voorbije maanden gestegen tot een slordige 6 miljoen euro.

Zou dat een stap vooruit zijn voor Ueda?

Meest recent

Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

73
73
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

126
126
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

56
56
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

134
134
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

343
343
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

41
41
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

90
90
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

42
42
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

202
202
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

146
146
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

54
54
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

53
53
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

82
82
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

182
182
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

120
120
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

109
109
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

370
370
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

91
91
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

99
99
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

723
723
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

232
232
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

274
274
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

74
74
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

117
117

Meer sportnieuws