'Volgend goudhaantje weg bij Cercle: Serie A lonkt'

246 stemmen
'Volgend goudhaantje weg bij Cercle: Serie A lonkt'

Cercle Brugge was één van de absolute revelaties van vorig seizoen, maar bevestigen zal niet makkelijk worden. De Vereniging moet immers vrezen dat het heel wat belangrijke spelers deze zomer zal verliezen. Monaco-huurlingen Majecki en Marcelin zijn al vertrokken, terwijl Dino Hotic zijn aflopende contract niet verlengde en Union Charles Vanhoutte kwam weghalen. Maar er is voor nog heel wat spelers interesse.


Zo speelde bijvoorbeeld ook Ayase Ueda zich vorig seizoen zwaar in de kijker. De Japanse spits liet maar liefst 22 competitiedoelpunten optekenen en daarmee moest hij enkel Hugo Cuypers laten voorgaan in de topschutterslijst. Hij maakte ook deel uit van de Japanse selectie op het WK in Qatar, waar hij een helft mocht meespelen tegen Costa Rica.

Bij Cercle houden ze er rekening mee dat hun prijsschutter niet te houden zal zijn en mogelijk ligt zijn toekomst in de Serie A. Daar zou volgens Calciomercato alvast Genoa zijn oog op Ueda laten vallen hebben. Dat is wellicht geen toeval, want die club heeft met 777 Partners dezelfde eigenaar als Standard en kent de Belgische competitie dus goed.

LEES OOK: Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

Terug in Serie A

Vorig seizoen eindigde Genoa als tweede in de Serie B en dat was voldoende om rechtstreekse promotie af te dwingen, waardoor ze na één jaar afwezigheid terugkeren op het hoogste niveau. Ze zullen wel diep in de buidel moeten tasten om Ueda binnen te halen, want die ligt bij Cercle nog tot 2026 onder contract. Door zijn sterke prestaties is zijn waarde volgens Transfermarkt de voorbije maanden gestegen tot een slordige 6 miljoen euro.

Zou dat een stap vooruit zijn voor Ueda?

Meest recent

'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

29
29
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

66
66
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

20
20
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

65
65
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

32
32
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

44
44
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

125
125
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

69
69
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

141
141
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

349
349
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

285
285
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

215
215
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

107
107
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

313
313
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

77
77
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

301
301
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

583
583
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

549
549
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

632
632
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

87
87
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

133
133
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

194
194
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

62
62
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

133
133

Meer sportnieuws