Van den Brom strikt nu ook smaakmaker Cercle Brugge

door
Van den Brom strikt nu ook smaakmaker Cercle Brugge

Sinds vorige zomer is John van den Brom bezig aan een opvallend avontuur bij de Poolse topclub Lech Poznan. In zijn eerste seizoen kon hij zich niet mengen in de titelstrijd, maar in de Conference League haalde hij wel knap de kwartfinale. Komend seizoen wil de Nederlander echter beter doen en daarvoor zoekt hij ook versterking in België.


Van den Brom kent de Jupiler Pro League uiteraard uitstekend dankzij zijn passages bij Anderlecht en KRC Genk. Enkele dagen geleden ging hij al Ali Gholizadeh weghalen bij Charleroi en nu strijkt er opnieuw een smaakmaker uit onze competitie neer bij Lech Poznan. De club maakt bekend dat Dino Hotic een contract tot 2026 getekend heeft.

De 27-jarige Bosniër was de voorbije 3,5 jaar aan de slag bij Cercle Brugge, waar hij gaandeweg uitgroeide tot een belangrijke speler. Hij kwam uiteindelijk 118 keer in actie voor de Vereniging, waarin hij goed was voor achttien goals en zestien assists. Het was echter al enkele maanden duidelijk dat hij niet van plan was om zijn aflopende contract te verlengen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Geen Turkije

Het zag er aanvankelijk naar uit dat Hotic zijn carrière zou verderzetten in Turkije, maar uiteindelijk kiest hij dus voor een avontuur in Polen. Daar kan hij binnen iets meer dan een week al debuteren, want op 22 juli speelt Poznan al zijn eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen. Enkele dagen later moeten ze ook al aan de bak in de tweede voorronde van de Conference League, waarin het Litouwse Kauno Zalgiris de tegenstander wordt.


Had Hotic bij een betere club kunnen tekenen?

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

103
103
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

66
66
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

32
32
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

84
84
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

206
206
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

49
49
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

135
135
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

71
71
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

479
479
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

300
300
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

266
266
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

274
274
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

517
517
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

269
269
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

56
56
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

172
172
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

91
91
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

576
576
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

170
170
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

105
105
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

177
177
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

61
61
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

436
436
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

527
527
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

153
153

Meer sportnieuws