L'Equipe komt met tegenvallende update voor Openda

212 stemmen
L'Equipe komt met tegenvallende update voor Openda

Loïs Openda wacht intussen al enkele weken vol ongeduld op zijn droomtransfer. De Rode Duivel heeft immers zijn zinnen gezet op een overgang naar RB Leipzig en daar maakte hij ook publiekelijk geen geheim van. Zelf heeft de spits al enkele weken een persoonlijk akkoord op zak met de Duitse bekerwinnaar, maar de clubs raken er maar niet uit.


Woensdag leek er echter eindelijk witte rook te komen, want verschillende Duitse media meldden dat Leipzig er eindelijk in geslaagd was een akkoord te bereiken met RC Lens over de transfersom. Maar dat enthousiasme wordt een dag later alweer getemperd vanuit Franse hoek. L'Equipe komt immers met zijn eigen update van het dossier en stelt dat er van een akkoord nog lang geen sprake is.

De gesprekken tussen de clubs blijven lopen, maar Lens zou blijven vasthouden aan zijn vraagprijs van 50 miljoen euro inclusief bonussen. Het laatste bod van Leipzig zou rond de 40 miljoen liggen, waar nog 6 miljoen aan haalbare bonussen bij zouden kunnen komen. Daarnaast zou er ook een oefenmatch tussen de twee teams georganiseerd worden en zou Lens nog een percentage op een eventuele doorverkoop krijgen.

LEES OOK: 'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Hopen op snel akkoord

Een grote kloof tussen vraag en aanbod is er dus niet meer. Donderdag zou de volgende onderhandelingsronde gepland staan en de hoop is dat er dan wél een akkoord uit de bus zal rollen. In dat geval kan Openda meteen naar Duitsland afzakken om zijn medische testen af te leggen en kan de transfer nog voor het einde van de week helemaal afgerond worden.

Zal Openda zijn transfer voor het einde van de week rond hebben?

Meest recent

'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

0
0
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

76
76
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

113
113
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

213
213
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

81
81
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

344
344
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

183
183
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

636
636
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

274
274
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

493
493
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

340
340
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

130
130
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

595
595
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

252
252
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

175
175
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

30
30
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

141
141
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

549
549
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

80
80
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

249
249
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

248
248
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

111
111
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

166
166
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

30
30

Meer sportnieuws