L'Equipe komt met tegenvallende update voor Openda

door
L'Equipe komt met tegenvallende update voor Openda

Loïs Openda wacht intussen al enkele weken vol ongeduld op zijn droomtransfer. De Rode Duivel heeft immers zijn zinnen gezet op een overgang naar RB Leipzig en daar maakte hij ook publiekelijk geen geheim van. Zelf heeft de spits al enkele weken een persoonlijk akkoord op zak met de Duitse bekerwinnaar, maar de clubs raken er maar niet uit.


Woensdag leek er echter eindelijk witte rook te komen, want verschillende Duitse media meldden dat Leipzig er eindelijk in geslaagd was een akkoord te bereiken met RC Lens over de transfersom. Maar dat enthousiasme wordt een dag later alweer getemperd vanuit Franse hoek. L'Equipe komt immers met zijn eigen update van het dossier en stelt dat er van een akkoord nog lang geen sprake is.

De gesprekken tussen de clubs blijven lopen, maar Lens zou blijven vasthouden aan zijn vraagprijs van 50 miljoen euro inclusief bonussen. Het laatste bod van Leipzig zou rond de 40 miljoen liggen, waar nog 6 miljoen aan haalbare bonussen bij zouden kunnen komen. Daarnaast zou er ook een oefenmatch tussen de twee teams georganiseerd worden en zou Lens nog een percentage op een eventuele doorverkoop krijgen.

LEES OOK: ‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Hopen op snel akkoord

Een grote kloof tussen vraag en aanbod is er dus niet meer. Donderdag zou de volgende onderhandelingsronde gepland staan en de hoop is dat er dan wél een akkoord uit de bus zal rollen. In dat geval kan Openda meteen naar Duitsland afzakken om zijn medische testen af te leggen en kan de transfer nog voor het einde van de week helemaal afgerond worden.

Zal Openda zijn transfer voor het einde van de week rond hebben?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

32
32
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

326
326
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

285
285
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

174
174
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

225
225
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

65
65
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

561
561
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

206
206
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

388
388
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

600
600
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

209
209
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

388
388
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

162
162
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

161
161
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

75
75
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

257
257
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

76
76
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

330
330
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

225
225
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

234
234
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

529
529
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws