L'Equipe komt met tegenvallende update voor Openda

door
L'Equipe komt met tegenvallende update voor Openda

Loïs Openda wacht intussen al enkele weken vol ongeduld op zijn droomtransfer. De Rode Duivel heeft immers zijn zinnen gezet op een overgang naar RB Leipzig en daar maakte hij ook publiekelijk geen geheim van. Zelf heeft de spits al enkele weken een persoonlijk akkoord op zak met de Duitse bekerwinnaar, maar de clubs raken er maar niet uit.


Woensdag leek er echter eindelijk witte rook te komen, want verschillende Duitse media meldden dat Leipzig er eindelijk in geslaagd was een akkoord te bereiken met RC Lens over de transfersom. Maar dat enthousiasme wordt een dag later alweer getemperd vanuit Franse hoek. L'Equipe komt immers met zijn eigen update van het dossier en stelt dat er van een akkoord nog lang geen sprake is.

De gesprekken tussen de clubs blijven lopen, maar Lens zou blijven vasthouden aan zijn vraagprijs van 50 miljoen euro inclusief bonussen. Het laatste bod van Leipzig zou rond de 40 miljoen liggen, waar nog 6 miljoen aan haalbare bonussen bij zouden kunnen komen. Daarnaast zou er ook een oefenmatch tussen de twee teams georganiseerd worden en zou Lens nog een percentage op een eventuele doorverkoop krijgen.

LEES OOK: 'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

Hopen op snel akkoord

Een grote kloof tussen vraag en aanbod is er dus niet meer. Donderdag zou de volgende onderhandelingsronde gepland staan en de hoop is dat er dan wél een akkoord uit de bus zal rollen. In dat geval kan Openda meteen naar Duitsland afzakken om zijn medische testen af te leggen en kan de transfer nog voor het einde van de week helemaal afgerond worden.

Zal Openda zijn transfer voor het einde van de week rond hebben?

Meest recent

Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

135
135
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

47
47
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

234
234
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

375
375
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

61
61
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

45
45
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

32
32
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

270
270
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

379
379
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

216
216
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

77
77
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

62
62
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

346
346
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

193
193
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

293
293
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

191
191
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

122
122
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

185
185
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

105
105
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

221
221
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

96
96
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

145
145
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

123
123
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

175
175

Meer sportnieuws