Aanwinst kijkt ogen uit bij Club: "Viel me meteen op"

481 stemmen
Aanwinst kijkt ogen uit bij Club:

Na de tegenvallende resultaten van in het voorbije seizoen, besloot Club Brugge om een tandje bij te steken op de zomerse transfermarkt. Zo werden de nodige miljoenen gespendeerd aan enkele gerichte aanwinsten. Eén daarvan is de Poolse winger Michal Skoras.

De Bruggelingen namen inmiddels afscheid van Noa Lang en bij een goed bod zou ook Andreas Skov Olsen wel eens andere oorden kunnen opzoeken. Op die uitgaande transfers werd echter al geanticipeerd. Eind april kondigde Blauw-Zwart immers de komst van Skoras aan. De Poolse international had in de maanden daarvoor dan ook een goede indruk gemaakt bij Lech Poznan en liet zich onder meer in de Conference League opmerken. Club betaalde naar verluidt dan ook een slordige 6 miljoen euro om Skoras te strikken.

LEES OOK: Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Inzetbaar op beide flanken

Inmiddels traint de 23-jarige ook volop mee bij zijn nieuwe werkgever. En in een video-gesprek op de clubkanalen stelde hij zichzelf al een keertje voor. "Ik kan op beide flanken spelen, maar mijn linkervoet moet ik nog meer trainen, dat is zeer belangrijk als winger", klinkt het. "Verder ben ik een snelle speler met een goed afstandsschot en een goede voorzet. Ik kan ook soms als wingback spelen omdat ik een half jaar op die positie heb gespeeld in Polen."

Onder indruk van fans

Skoras laat verder weten dat hij opkijkt naar spelers als Cristiano Ronaldo, Kingsley Coman en Kylian Mbappé. En dat hij inmiddels onder de indruk raakte van zijn nieuwe club. "Ik woonde de wedstrijd bij waarin we Antwerp klopten met 2-0 en het viel me meteen op dat de fans ons enorm steunden. Ik kijk ernaar uit om hen live te horen als ik op het veld sta. Ik was ook onder de indruk van het oefencomplex, al heeft Lech Poznan ook een nieuw trainingscentrum. Maar toen ik de fitness, de kleedkamers en de velden van Club Brugge zag, werd ik enthousiast over mijn transfer."

 

Club moet deze zomer sowieso nog een flankaanvaller halen ...

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

0
0
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

12
12
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

116
116
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

45
45
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

59
59
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

129
129
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

155
155
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

166
166
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

57
57
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

132
132
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

284
284
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

346
346
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

77
77
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

532
532
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

72
72
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

427
427
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

619
619
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

239
239
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

297
297
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

99
99
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

905
905
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

486
486
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

149
149
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

452
452
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

601
601

Meer sportnieuws