Aanwinst kijkt ogen uit bij Club: "Viel me meteen op"

door
Aanwinst kijkt ogen uit bij Club:

Na de tegenvallende resultaten van in het voorbije seizoen, besloot Club Brugge om een tandje bij te steken op de zomerse transfermarkt. Zo werden de nodige miljoenen gespendeerd aan enkele gerichte aanwinsten. Eén daarvan is de Poolse winger Michal Skoras.

De Bruggelingen namen inmiddels afscheid van Noa Lang en bij een goed bod zou ook Andreas Skov Olsen wel eens andere oorden kunnen opzoeken. Op die uitgaande transfers werd echter al geanticipeerd. Eind april kondigde Blauw-Zwart immers de komst van Skoras aan. De Poolse international had in de maanden daarvoor dan ook een goede indruk gemaakt bij Lech Poznan en liet zich onder meer in de Conference League opmerken. Club betaalde naar verluidt dan ook een slordige 6 miljoen euro om Skoras te strikken.

LEES OOK: "Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

Inzetbaar op beide flanken

Inmiddels traint de 23-jarige ook volop mee bij zijn nieuwe werkgever. En in een video-gesprek op de clubkanalen stelde hij zichzelf al een keertje voor. "Ik kan op beide flanken spelen, maar mijn linkervoet moet ik nog meer trainen, dat is zeer belangrijk als winger", klinkt het. "Verder ben ik een snelle speler met een goed afstandsschot en een goede voorzet. Ik kan ook soms als wingback spelen omdat ik een half jaar op die positie heb gespeeld in Polen."

Onder indruk van fans

Skoras laat verder weten dat hij opkijkt naar spelers als Cristiano Ronaldo, Kingsley Coman en Kylian Mbappé. En dat hij inmiddels onder de indruk raakte van zijn nieuwe club. "Ik woonde de wedstrijd bij waarin we Antwerp klopten met 2-0 en het viel me meteen op dat de fans ons enorm steunden. Ik kijk ernaar uit om hen live te horen als ik op het veld sta. Ik was ook onder de indruk van het oefencomplex, al heeft Lech Poznan ook een nieuw trainingscentrum. Maar toen ik de fitness, de kleedkamers en de velden van Club Brugge zag, werd ik enthousiast over mijn transfer."

 

Club moet deze zomer sowieso nog een flankaanvaller halen ...

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

15
15
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

13
13
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

31
31
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

124
124
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

47
47
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

173
173
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

68
68
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

133
133
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

119
119
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

214
214
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

484
484
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

112
112
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

232
232
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

56
56
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

188
188
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

91
91
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

142
142
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

310
310
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

278
278
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

140
140
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

319
319
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

238
238
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

247
247
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

893
893
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

282
282

Meer sportnieuws