Aanwinst kijkt ogen uit bij Club: "Viel me meteen op"

door
Aanwinst kijkt ogen uit bij Club:

Na de tegenvallende resultaten van in het voorbije seizoen, besloot Club Brugge om een tandje bij te steken op de zomerse transfermarkt. Zo werden de nodige miljoenen gespendeerd aan enkele gerichte aanwinsten. Eén daarvan is de Poolse winger Michal Skoras.

De Bruggelingen namen inmiddels afscheid van Noa Lang en bij een goed bod zou ook Andreas Skov Olsen wel eens andere oorden kunnen opzoeken. Op die uitgaande transfers werd echter al geanticipeerd. Eind april kondigde Blauw-Zwart immers de komst van Skoras aan. De Poolse international had in de maanden daarvoor dan ook een goede indruk gemaakt bij Lech Poznan en liet zich onder meer in de Conference League opmerken. Club betaalde naar verluidt dan ook een slordige 6 miljoen euro om Skoras te strikken.

LEES OOK: 'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

Inzetbaar op beide flanken

Inmiddels traint de 23-jarige ook volop mee bij zijn nieuwe werkgever. En in een video-gesprek op de clubkanalen stelde hij zichzelf al een keertje voor. "Ik kan op beide flanken spelen, maar mijn linkervoet moet ik nog meer trainen, dat is zeer belangrijk als winger", klinkt het. "Verder ben ik een snelle speler met een goed afstandsschot en een goede voorzet. Ik kan ook soms als wingback spelen omdat ik een half jaar op die positie heb gespeeld in Polen."

Onder indruk van fans

Skoras laat verder weten dat hij opkijkt naar spelers als Cristiano Ronaldo, Kingsley Coman en Kylian Mbappé. En dat hij inmiddels onder de indruk raakte van zijn nieuwe club. "Ik woonde de wedstrijd bij waarin we Antwerp klopten met 2-0 en het viel me meteen op dat de fans ons enorm steunden. Ik kijk ernaar uit om hen live te horen als ik op het veld sta. Ik was ook onder de indruk van het oefencomplex, al heeft Lech Poznan ook een nieuw trainingscentrum. Maar toen ik de fitness, de kleedkamers en de velden van Club Brugge zag, werd ik enthousiast over mijn transfer."

 

Club moet deze zomer sowieso nog een flankaanvaller halen ...

Meest recent

Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

0
0
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

13
13
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

33
33
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

65
65
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

39
39
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

46
46
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

298
298
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

108
108
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

122
122
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

31
31
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

54
54
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

123
123
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

117
117
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

237
237
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

201
201
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

38
38
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

212
212
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

22
22
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

46
46
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

291
291
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

94
94
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

50
50
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

132
132
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

184
184
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

42
42

Meer sportnieuws