Beerschot pakt uit met 'uitzonderlijke transfer' bij Juventus

277 stemmen
Beerschot pakt uit met 'uitzonderlijke transfer' bij Juventus

Door de competitie-uitbreiding maakt de Challenger Pro League zich op voor een bijzonder interessant seizoen. Aan kandidaten voor de titel en promotie alvast geen gebrek. Ook Beerschot VA hoopt zich in die strijd te kunnen mengen.

Na twee seizoenen in de Jupiler Pro League, zakten de Mannekes een jaartje geleden terug naar tweede divisie. Uiteindelijk eindigde Beerschot in de voorbije jaargang derde, maar een echte hoofdrol in het titeldebat vertolken zat er niet in. Daar hopen de Antwerpenaren in het komende seizoen verandering in te brengen. En dus wordt er werk gemaakt van extra versterking. Zo haalde de ploeg van coach Andreas Wieland woensdag een nieuwe defensieve kracht in huis.

LEES OOK: Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Franse jeugd-international

Via de officiële kanalen maakte Beerschot immers de komst van Félix Nzouango bekend. Hij tekende een contract tot medio 2025, met optie tot een extra seizoen. Deze 20-jarige Fransman werd weggeplukt bij Juventus, waar hij uitkwam voor de beloften in de Serie C. Ook was Nzouango onlangs nog actief met de Franse U20-selectie op het WK U20. Een speler met heel wat potentieel dus. 

Contact sinds januari

Bij Beerschot bestempelt men zijn komst dan ook als behoorlijk uitzonderlijk. "Franse jeugdinternationals tekenen niet zo vaak contracten bij ploegen uit de Challenger Pro League. Om niet te zeggen nooit. We volgen hem al sinds januari en hebben heel erg snel het eerste contact gelegd", toont technisch manager Gyorgy Csepregi zich erg enthousiast. "Félix is duelkrachtig, kopbalsterk en perfect tweevoetig. Waardoor hij op elke plek centraal in de defensie kan spelen. Ik ben dan ook heel tevreden dat we Félix aan onze kern kunnen toevoegen."

🚀

Beerschot hoort bij de titelfavorieten in de CPL ...

Meest recent

Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

2
2
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

11
11
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

104
104
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

97
97
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

112
112
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

262
262
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

67
67
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

173
173
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

66
66
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

345
345
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

157
157
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

150
150
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

70
70
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

243
243
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

285
285
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

91
91
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

331
331
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

963
963
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

504
504
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

405
405
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

600
600
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

183
183
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

187
187
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

239
239
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

518
518

Meer sportnieuws