Club Brugge lijkt toch heel wat kwaliteit te verliezen. Noa Lang en Clinton Mata werden verkocht en ook Abakar Sylla lijkt het Jan Breydelstadion deze maand nog te gaan verlaten. Voor die laatste hebben ze alvast een opvolger in het vizier. Er werd zelfs een stevig bod uitgebracht. Voorlopig nog zonder succes.
Volgens Griekse media, niet altijd even betrouwbaar, heeft Club Brugge een bod van maar liefst 8 miljoen euro gedaan op Harold Moukoudi. Dat is een 25-jarige centrale verdediger die uitkomt voor AEK Athene, waar hij afgelopen seizoen zeer sterk voor de dag kwam. Opvallend: AEK Athene haalde hem een jaar geleden nog transfervrij weg bij Saint-Etienne. Zijn marktwaarde bedraagt 4 miljoen euro en hij ligt er nog drie jaar onder contract. Toch zou een bod van 8 miljoen euro, dat werd geweigerd, zeer straf zijn.
LEES OOK: Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft
Eerst verkopenHet is niet bekend of Club nog meer gaat bieden. Besiktas lonkt ook naar zijn diensten. Moukoudi was tot op heden 11 keer international bij Kameroen. Hij is een stevige speler en moet fysiek dus extra kracht aan het elftal toevoegen. Club Brugge hoopt voor Sylla om en bij de 20 miljoen euro te vangen (inclusief bonussen wellicht). Club Brugge moet na de zware investeringen in Skoras, Thiago en Vetlesen (23 miljoen euro) eerst verkopen vooraleer het weer de markt op kan.
Claudio Reulens