'Toptarget gooit transferplan Anderlecht volledig overhoop'

767 stemmen
'Toptarget gooit transferplan Anderlecht volledig overhoop'

Na de komst van spits Kasper Dolberg en rechtsback Louis Patris, leek het zomerse transferoffensief van RSC Anderlecht definitief begonnen. Maar het blijkt wederom niet zo evident om transfertargets te overtuigen naar het Lotto Park af te zakken. Ook de Spaanse flankaanvaller Sergi Canos zou niet bepaald staan te springen om de overstap te maken.

Sportieve baas Jesper Fredberg is nog lang niet klaar met zijn transferwerk. Op de verlanglijst staat nog een nieuwe doelman en versterking voor het middenveld. Daarnaast mikt RSCA op een flankspeler die voor de nodige creativiteit, diepgang en voorzetten kan zorgen. En daarvoor is het vizier gericht op Canos. Die werkte eerder al samen met coach Brian Riemer bij Brentford FC, waar de 26-jarige zou mogen vertrekken bij de Premier League-club. En daar zou Paars-Wit dus van willen profiteren.

LEES OOK: 'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Valencia als spelbreker

Volgens het medium Relevo vond Anderlecht inmiddels ook al een akkoord op clubniveau. De Brusselaars zouden zo'n 500.000 euro betalen aan Brentford en bieden Canos naar verluidt een degelijk salaris aan. Maar de Spanjaard zou aan zijn Engelse broodheer hebben gemeld dat hij de aanbieiding van RSCA naast zich neerlegt. De flankaanvaller heeft immers zijn zinnen gezet op een overgang naar Valencia CF, met wie hij inmiddels al rond zou zijn omtrent de persoonlijke voorwaarden.

Brentford verkiest Anderlecht

Valencia zou hem nochtans een lager loon dan in Brentford bieden, maar hij zou er wel voor vier seizoenen kunnen tekenen. Bovendien wil Canos dolgraag weer in Spanje gaan voetballen. Los Che zou mikken op een definitieve transfer aan een erg lage vergoeding of zelfs zonder transfersom, maar wel met bepaalde bonussen en een doorverkooppercentage. Brentford zou echter meer vielen voor de aanbieding van Anderlecht. Maar indien er geen akkoord komt met Valencia, zou Canos bereid zijn om 'ten oorlog te trekken' en zo alsnog een transfer af te dwingen.

Anderlecht heeft momenteel voldoende opties op de flank ...

Meest recent

'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

9
9
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

298
298
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

102
102
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

61
61
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

569
569
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

149
149
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

56
56
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

433
433
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

154
154
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

383
383
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

210
210
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

248
248
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

974
974
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

535
535
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

309
309
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

278
278
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

136
136
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

160
160
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

622
622
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

313
313
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

97
97
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

241
241
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

125
125
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

413
413

Meer sportnieuws