'Toptarget gooit transferplan Anderlecht volledig overhoop'

door
'Toptarget gooit transferplan Anderlecht volledig overhoop'

Na de komst van spits Kasper Dolberg en rechtsback Louis Patris, leek het zomerse transferoffensief van RSC Anderlecht definitief begonnen. Maar het blijkt wederom niet zo evident om transfertargets te overtuigen naar het Lotto Park af te zakken. Ook de Spaanse flankaanvaller Sergi Canos zou niet bepaald staan te springen om de overstap te maken.

Sportieve baas Jesper Fredberg is nog lang niet klaar met zijn transferwerk. Op de verlanglijst staat nog een nieuwe doelman en versterking voor het middenveld. Daarnaast mikt RSCA op een flankspeler die voor de nodige creativiteit, diepgang en voorzetten kan zorgen. En daarvoor is het vizier gericht op Canos. Die werkte eerder al samen met coach Brian Riemer bij Brentford FC, waar de 26-jarige zou mogen vertrekken bij de Premier League-club. En daar zou Paars-Wit dus van willen profiteren.

LEES OOK: Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Valencia als spelbreker

Volgens het medium Relevo vond Anderlecht inmiddels ook al een akkoord op clubniveau. De Brusselaars zouden zo'n 500.000 euro betalen aan Brentford en bieden Canos naar verluidt een degelijk salaris aan. Maar de Spanjaard zou aan zijn Engelse broodheer hebben gemeld dat hij de aanbieiding van RSCA naast zich neerlegt. De flankaanvaller heeft immers zijn zinnen gezet op een overgang naar Valencia CF, met wie hij inmiddels al rond zou zijn omtrent de persoonlijke voorwaarden.

Brentford verkiest Anderlecht

Valencia zou hem nochtans een lager loon dan in Brentford bieden, maar hij zou er wel voor vier seizoenen kunnen tekenen. Bovendien wil Canos dolgraag weer in Spanje gaan voetballen. Los Che zou mikken op een definitieve transfer aan een erg lage vergoeding of zelfs zonder transfersom, maar wel met bepaalde bonussen en een doorverkooppercentage. Brentford zou echter meer vielen voor de aanbieding van Anderlecht. Maar indien er geen akkoord komt met Valencia, zou Canos bereid zijn om 'ten oorlog te trekken' en zo alsnog een transfer af te dwingen.

Anderlecht heeft momenteel voldoende opties op de flank ...

Meest recent

Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

5
5
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

12
12
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

42
42
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

209
209
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

88
88
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

61
61
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

152
152
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

75
75
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

139
139
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

114
114
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

36
36
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

75
75
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

308
308
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

84
84
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

334
334
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

38
38
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

84
84
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

104
104
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

315
315
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

240
240
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

580
580
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

543
543
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

119
119
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

184
184

Meer sportnieuws