'Toptarget gooit transferplan Anderlecht volledig overhoop'

door
'Toptarget gooit transferplan Anderlecht volledig overhoop'

Na de komst van spits Kasper Dolberg en rechtsback Louis Patris, leek het zomerse transferoffensief van RSC Anderlecht definitief begonnen. Maar het blijkt wederom niet zo evident om transfertargets te overtuigen naar het Lotto Park af te zakken. Ook de Spaanse flankaanvaller Sergi Canos zou niet bepaald staan te springen om de overstap te maken.

Sportieve baas Jesper Fredberg is nog lang niet klaar met zijn transferwerk. Op de verlanglijst staat nog een nieuwe doelman en versterking voor het middenveld. Daarnaast mikt RSCA op een flankspeler die voor de nodige creativiteit, diepgang en voorzetten kan zorgen. En daarvoor is het vizier gericht op Canos. Die werkte eerder al samen met coach Brian Riemer bij Brentford FC, waar de 26-jarige zou mogen vertrekken bij de Premier League-club. En daar zou Paars-Wit dus van willen profiteren.

LEES OOK: 'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Valencia als spelbreker

Volgens het medium Relevo vond Anderlecht inmiddels ook al een akkoord op clubniveau. De Brusselaars zouden zo'n 500.000 euro betalen aan Brentford en bieden Canos naar verluidt een degelijk salaris aan. Maar de Spanjaard zou aan zijn Engelse broodheer hebben gemeld dat hij de aanbieiding van RSCA naast zich neerlegt. De flankaanvaller heeft immers zijn zinnen gezet op een overgang naar Valencia CF, met wie hij inmiddels al rond zou zijn omtrent de persoonlijke voorwaarden.

Brentford verkiest Anderlecht

Valencia zou hem nochtans een lager loon dan in Brentford bieden, maar hij zou er wel voor vier seizoenen kunnen tekenen. Bovendien wil Canos dolgraag weer in Spanje gaan voetballen. Los Che zou mikken op een definitieve transfer aan een erg lage vergoeding of zelfs zonder transfersom, maar wel met bepaalde bonussen en een doorverkooppercentage. Brentford zou echter meer vielen voor de aanbieding van Anderlecht. Maar indien er geen akkoord komt met Valencia, zou Canos bereid zijn om 'ten oorlog te trekken' en zo alsnog een transfer af te dwingen.

Anderlecht heeft momenteel voldoende opties op de flank ...

Meest recent

Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

141
141
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

12
12
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

19
19
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

70
70
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

84
84
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

132
132
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

72
72
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

116
116
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

296
296
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

63
63
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

457
457
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

301
301
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

136
136
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

143
143
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

72
72
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

98
98
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

115
115
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

233
233
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

65
65
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

88
88
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

633
633
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

188
188
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

284
284
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

344
344

Meer sportnieuws