'Toptarget gooit transferplan Anderlecht volledig overhoop'

767 stemmen
'Toptarget gooit transferplan Anderlecht volledig overhoop'

Na de komst van spits Kasper Dolberg en rechtsback Louis Patris, leek het zomerse transferoffensief van RSC Anderlecht definitief begonnen. Maar het blijkt wederom niet zo evident om transfertargets te overtuigen naar het Lotto Park af te zakken. Ook de Spaanse flankaanvaller Sergi Canos zou niet bepaald staan te springen om de overstap te maken.

Sportieve baas Jesper Fredberg is nog lang niet klaar met zijn transferwerk. Op de verlanglijst staat nog een nieuwe doelman en versterking voor het middenveld. Daarnaast mikt RSCA op een flankspeler die voor de nodige creativiteit, diepgang en voorzetten kan zorgen. En daarvoor is het vizier gericht op Canos. Die werkte eerder al samen met coach Brian Riemer bij Brentford FC, waar de 26-jarige zou mogen vertrekken bij de Premier League-club. En daar zou Paars-Wit dus van willen profiteren.

LEES OOK: Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Valencia als spelbreker

Volgens het medium Relevo vond Anderlecht inmiddels ook al een akkoord op clubniveau. De Brusselaars zouden zo'n 500.000 euro betalen aan Brentford en bieden Canos naar verluidt een degelijk salaris aan. Maar de Spanjaard zou aan zijn Engelse broodheer hebben gemeld dat hij de aanbieiding van RSCA naast zich neerlegt. De flankaanvaller heeft immers zijn zinnen gezet op een overgang naar Valencia CF, met wie hij inmiddels al rond zou zijn omtrent de persoonlijke voorwaarden.

Brentford verkiest Anderlecht

Valencia zou hem nochtans een lager loon dan in Brentford bieden, maar hij zou er wel voor vier seizoenen kunnen tekenen. Bovendien wil Canos dolgraag weer in Spanje gaan voetballen. Los Che zou mikken op een definitieve transfer aan een erg lage vergoeding of zelfs zonder transfersom, maar wel met bepaalde bonussen en een doorverkooppercentage. Brentford zou echter meer vielen voor de aanbieding van Anderlecht. Maar indien er geen akkoord komt met Valencia, zou Canos bereid zijn om 'ten oorlog te trekken' en zo alsnog een transfer af te dwingen.

Anderlecht heeft momenteel voldoende opties op de flank ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

16
16
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

51
51
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

101
101
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

21
21
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

34
34
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

86
86
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

202
202
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

443
443
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

205
205
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

311
311
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

32
32
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

176
176
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

207
207
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

505
505
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

134
134

Meer sportnieuws