Atlético Madrid beleefde een tegenvallend seizoen. In La Liga deden de troepen van Diego Simeone niet mee om de titel, terwijl het avontuur in de Champions League al in de groepsfase eindigde. De Argentijn wil zijn ploeg nu versterken op het middenveld.
En daarvoor zou het vizier op PSG gericht worden. Simeone zou namelijk Marco Verratti naar de Spaanse hoofdstad willen halen. Dat schrijft Fichajes. De Italiaan is jarenlang een vaste kracht op het middenveld van Paris Saint-Germain en zou volgens de Spaanse sportkrant MARCA over alle kwaliteiten beschikken waar Simeone naar op zoek is. Een transfer zou geen onmogelijk zaak zijn, omdat het niet duidelijk is of Verratti wel in Parijs zal blijven.
Om de middenvelder te halen, zullen er wel eerst wat pionnen moeten vertrekken bij Los Rojiblancos. De namen van Joao Félix, Renan Lodi en Álvaro Morata worden in die context genoemd. Verratti zou Atlético een pak ervaring en meer voetballend vermogen voor de verdediging kunnen bijbrengen. De speler heeft nog een contract tot midden 2026 in Parijs en heeft een prijskaartje van 40 miljoen euro (Transfermarkt).
LEES OOK: Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel
PescaraVerratti brak in een niet zo ver verleden ooit door bij het Italiaanse Pescara. PSG plukte er hem in juli 2012 weg voor 12 miljoen euro, een prikje als je weet welke diensten hij de club al bewezen heeft. Verratti werd negen keer kampioen van Frankrijk en pakte ook zes keer de beker bij onze zuiderburen. De Champions League - al jaren een obsessie in Parijs - kon hij wel nog niet winnen.