'Eigenaars Standard op zoek naar meer dan 200 miljoen euro'

door
'Eigenaars Standard op zoek naar meer dan 200 miljoen euro'

Standard begint met Carl Hoefkens als coach met een schone lei aan het nieuwe seizoen. De Rouches willen de volgende stap zetten in de terugkeer naar de Belgische top, maar de eigenaars van de club hebben ondertussen grotere plannen.


Zo vernam het persbureau Bloomberg van verschillende bronnen dat 777 Partners, de Amerikaanse investeringsmaatschappij die eigenaar is van Standard, op zoek is naar meer dan 200 miljoen euro om te investeren in voetbalclubs. Dat schrijft onder meer Het Nieuwsblad. 777 Partners heeft al verschillende voetbalclubs in zijn portefeuille zitten, zoals het Italiaanse Genoa CFC, het Spaanse Sevilla FC en het Duitse Hertha BSC.

De eigenaars van Standard zouden daarvoor te rade gaan bij adviesbedrijf Tisofy, dat eerder ook al AA Gent hielp bij de overname van de club. 777 Partners koestert naar verluidt de ambitie om zich in te kopen bij een club uit de Premier League. Het toonde in het verleden interesse in Everton FC, maar die deal ging niet door. Nu worden ook West Ham en Sheffield United gelinkt aan de investeringsmaatschappij.

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Een van de vele clubs

Standard is dus slechts een van de vele clubs in de portefeuille van 777 Partners. Dat zou de Rouches ten goede kunnen komen en er zouden heel wat spelers de richting van Luik kunnen uitgaan, al is dat voorlopig nog niet echt het geval. Afwachten hoe de transferzomer zich ontvouwt deze zomer in de Vurige Stede.

Komt dit Standard alleen maar ten goede?

Meest recent

'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

47
47
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

27
27
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

112
112
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

98
98
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

10
10
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

69
69
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

150
150
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

191
191
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

134
134
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

214
214
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

289
289
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

450
450
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

271
271
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

97
97
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

55
55
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

73
73
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

78
78
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

84
84
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

45
45
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

84
84
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

209
209
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

138
138
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

192
192
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

182
182
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

678
678

Meer sportnieuws