'Aanwinst zet Club Brugge-tweetal onder zware druk'

door
'Aanwinst zet Club Brugge-tweetal onder zware druk'

Club Brugge vertoeft momenteel op Nederlandse bodem, waar de voorbereiding wordt voort gezet aan de hand van een stage. Coach Ronny Deila mocht daar ook enkele nieuwe gezichten verwelkomen. Bjorn Meijer en Maxim De Cuyper zijn bijvoorbeeld terug na het EK U21 en ook Hugo Vetlesen maakte voor het eerst zijn opwachting.

De middenvelder stond al een tijdje op de radar bij Club Brugge. Na enkele weken van onderhandelen werd uiteindelijk ook een akkoord gevonden met diens club Bodo/Glimt. Naar verluidt betaalde Blauw-Zwart net geen 8 miljoen euro om de Noorse international binnen te halen. Daarmee behoort Vetlesen meteen tot de 10 duurste aanwinsten in de clubgeschiedenis.

LEES OOK: ‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Basisplaats verwacht

Maar de 23-jarige lijkt die investering waard. Bij Bodo/Glimt maakte hij al een tijdje indruk. Ook in de Europese campagnes wist Vetlesen een goede beurt te maken. Er trokken bijgevolg nog meer Europese ploegen aan zijn mouw, maar Blauw-Zwart bleek uiteindelijk bereid om het verste te gaan. De verwachting is dan ook dat de Noor zal uitgroeien tot een basiskracht in de ploeg van zijn landgenoot Deila.

Duo moet tandje bijsteken

Dat betekent echter ook dat iemand anders plaats moet maken voor Vetlesen. Volgens Het Laatste Nieuws moeten vooral Mats Rits en Casper Nielsen vrezen. Zij zijn op papier twee directe concurrenten voor de positie die Vetlesen het best moet liggen. Al bewees de Noor in het verleden meermaals dat hij multi-inzetbaar is op het middenveld. Ook Hans Vanaken en Raphael Onyedika kunnen dus best niet op hun lauweren rusten.

Vetlesen wordt een vaste basiskracht bij Club ...

Meest recent

Club bestolen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Om net als vorig seizoen de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge over ...

7
7
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

101
101
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

105
105
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

38
38
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

152
152
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

17
17
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

109
109
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1180
1180
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

93
93
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

561
561
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

39
39
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

107
107
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

149
149
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

129
129
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

247
247
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

144
144
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

114
114
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

94
94
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

113
113
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

312
312
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

39
39
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

658
658
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

348
348
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

131
131
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

164
164

Meer sportnieuws