'Aanwinst zet Club Brugge-tweetal onder zware druk'

789 stemmen
'Aanwinst zet Club Brugge-tweetal onder zware druk'

Club Brugge vertoeft momenteel op Nederlandse bodem, waar de voorbereiding wordt voort gezet aan de hand van een stage. Coach Ronny Deila mocht daar ook enkele nieuwe gezichten verwelkomen. Bjorn Meijer en Maxim De Cuyper zijn bijvoorbeeld terug na het EK U21 en ook Hugo Vetlesen maakte voor het eerst zijn opwachting.

De middenvelder stond al een tijdje op de radar bij Club Brugge. Na enkele weken van onderhandelen werd uiteindelijk ook een akkoord gevonden met diens club Bodo/Glimt. Naar verluidt betaalde Blauw-Zwart net geen 8 miljoen euro om de Noorse international binnen te halen. Daarmee behoort Vetlesen meteen tot de 10 duurste aanwinsten in de clubgeschiedenis.

LEES OOK: 'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Basisplaats verwacht

Maar de 23-jarige lijkt die investering waard. Bij Bodo/Glimt maakte hij al een tijdje indruk. Ook in de Europese campagnes wist Vetlesen een goede beurt te maken. Er trokken bijgevolg nog meer Europese ploegen aan zijn mouw, maar Blauw-Zwart bleek uiteindelijk bereid om het verste te gaan. De verwachting is dan ook dat de Noor zal uitgroeien tot een basiskracht in de ploeg van zijn landgenoot Deila.

Duo moet tandje bijsteken

Dat betekent echter ook dat iemand anders plaats moet maken voor Vetlesen. Volgens Het Laatste Nieuws moeten vooral Mats Rits en Casper Nielsen vrezen. Zij zijn op papier twee directe concurrenten voor de positie die Vetlesen het best moet liggen. Al bewees de Noor in het verleden meermaals dat hij multi-inzetbaar is op het middenveld. Ook Hans Vanaken en Raphael Onyedika kunnen dus best niet op hun lauweren rusten.

Vetlesen wordt een vaste basiskracht bij Club ...

Meest recent

De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

13
13
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

41
41
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

94
94
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

80
80
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

176
176
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

109
109
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

97
97
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

326
326
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

91
91
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

270
270
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

115
115
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

247
247
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

214
214
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

284
284
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

117
117
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

230
230
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1133
1133
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

510
510
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

253
253
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

264
264
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

443
443
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

346
346
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

79
79
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

292
292

Meer sportnieuws