'Aanwinst zet Club Brugge-tweetal onder zware druk'

door
'Aanwinst zet Club Brugge-tweetal onder zware druk'

Club Brugge vertoeft momenteel op Nederlandse bodem, waar de voorbereiding wordt voort gezet aan de hand van een stage. Coach Ronny Deila mocht daar ook enkele nieuwe gezichten verwelkomen. Bjorn Meijer en Maxim De Cuyper zijn bijvoorbeeld terug na het EK U21 en ook Hugo Vetlesen maakte voor het eerst zijn opwachting.

De middenvelder stond al een tijdje op de radar bij Club Brugge. Na enkele weken van onderhandelen werd uiteindelijk ook een akkoord gevonden met diens club Bodo/Glimt. Naar verluidt betaalde Blauw-Zwart net geen 8 miljoen euro om de Noorse international binnen te halen. Daarmee behoort Vetlesen meteen tot de 10 duurste aanwinsten in de clubgeschiedenis.

LEES OOK: Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Basisplaats verwacht

Maar de 23-jarige lijkt die investering waard. Bij Bodo/Glimt maakte hij al een tijdje indruk. Ook in de Europese campagnes wist Vetlesen een goede beurt te maken. Er trokken bijgevolg nog meer Europese ploegen aan zijn mouw, maar Blauw-Zwart bleek uiteindelijk bereid om het verste te gaan. De verwachting is dan ook dat de Noor zal uitgroeien tot een basiskracht in de ploeg van zijn landgenoot Deila.

Duo moet tandje bijsteken

Dat betekent echter ook dat iemand anders plaats moet maken voor Vetlesen. Volgens Het Laatste Nieuws moeten vooral Mats Rits en Casper Nielsen vrezen. Zij zijn op papier twee directe concurrenten voor de positie die Vetlesen het best moet liggen. Al bewees de Noor in het verleden meermaals dat hij multi-inzetbaar is op het middenveld. Ook Hans Vanaken en Raphael Onyedika kunnen dus best niet op hun lauweren rusten.

Vetlesen wordt een vaste basiskracht bij Club ...

Meest recent

Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

9
9
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

31
31
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

10
10
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

195
195
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

112
112
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

78
78
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

192
192
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

419
419
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

62
62
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

295
295
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

185
185
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

145
145
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

154
154
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

234
234
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

643
643
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

385
385
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

433
433
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

320
320
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

263
263
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

126
126
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

148
148
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

329
329
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

427
427
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

844
844

Meer sportnieuws