'Anderlecht laat transfer schieten na 40 dagen onderhandelen'

door
'Anderlecht laat transfer schieten na 40 dagen onderhandelen'

Met spits Kasper Dolberg en rechtsback Louis Patris, wist RSC Anderlecht zich inmiddels te verzekeren van zijn eerste zomeraanwinsten. In de komende weken zal daar ongetwijfeld nog meer versterking bij komen. Maar één naam werd inmiddels definitief van het verlanglijstje geschrapt.

Om volgend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen, heeft Paars-Wit nood aan versterking op uiteenlopende posities. Idealiter volgen tijdens de zomerse transferperiode een achttal directe versterkingen. Met Dolberg en Patris werden alvast een spits en een rechtsback van dat lijstje geschrapt. Maar sportieve baas Jesper Fredberg is dus nog lang niet klaar aan inkomende zijde.

LEES OOK: 'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Nog meer versterking nodig

Sowieso is een extra doelman nodig na het vertrek van Bart Verbruggen en allicht ook Hendrik Van Crombrugge. Daarnaast speurt Fredberg nog naar versterking op het middenveld en op de flanken. Maar ook een tweede nieuwe spits lijkt geen overbodige luxe. Het afgelopen contract van Islam Slimani werd tot dusver immers niet verlengd en eerder raakte al bekend dat Benito Raman bij een toereikend bod zou mogen vertrekken.

Definitief breekpunt

Afwachten dus of Fredberg na Dolberg nog een tweede spits zal aantrekken. Luis Vazquez zal het in ieder geval niet worden. Paars-Wit leek nochtans bereid om ver te gaan voor de Argentijn van Boca Juniors. Maar transferexpert Cesar Luis Merlo meldt nu dat zijn dossier na 40 dagen van onderhandelen van de baan is. Beide clubs zouden het in grote lijnen eens zijn geraakt over een transfersom van zo'n 5 miljoen dollar voor 70% van de transferrechten. Maar een aanvullend bonuspakket van zo'n 2 miljoen dollar bleek uiteindelijk een definitief breekpunt.

Anderlecht moet deze zomer nog een extra spits halen ...

Meest recent

STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

25
25
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

123
123
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

71
71
Napoli wint topper, Real struikelt tegen Witsel

Zondagavond kwamen in de grote competities nog enkele kleppers in actie. In de Serie A deed Napoli ...

60
60
Llansana reageert verrassend op invallersrol

Anderlecht heeft zondag weer een statement neergezet door Union te kloppen. Nochtans moest Paars-Wit ...

122
122
De Cuyper zorgt voor verrassing: "Zoals in de jeugd"

Maxim De Cuyper kon zich zondag nog eens in de kijker spelen bij Brighton. De Rode Duivel opende op ...

52
52
Hasi stuurt belangrijke waarschuwing na prestigezege

Anderlecht heeft zich zondag weer een beetje meer ontpopt tot titelkandidaat. Nadat het enkele weken ...

406
406
Union likt zijn wonden: "Het was een offday"

De Brusselse derby is zondag een kolfje naar de hand van Anderlecht geworden. Paars-Wit kroonde zich ...

97
97
STVV verbaast weer en duwt AA Gent uit top zes

STVV is halfweg de reguliere competitie dé grote verrassing in de top zes en de Kanaries ...

143
143
Wedstrijd Ajax gestaakt: harde kern zet ArenA in de fik

Het stormt inmiddels al enkele weken bij Ajax en zondagavond is een nieuw hoofdstuk toegevoegd aan ...

265
265
Anderlecht dé grote winnaar: slordig Union onderuit in derby

RSC Anderlecht heeft zich tot de grote winnaar van het weekend gekroond aan de top van de Jupiler ...

320
320
Druk op Hayen stijgt: verklaring voor opvallende opstelling

Club Brugge zit momenteel in de hoek waar de klappen vallen. Na de Europese nederlaag op Sporting ...

475
475
Arsenal niet onklopbaar: tienkoppig Chelsea pakt cruciaal punt

In de Premier League is leider Arsenal FC er niet in geslaagd om nog wat verder uit te lopen. In de ...

31
31
Supporters Anderlecht vervloeken arbitrage: "Schandalig!"

Sinds de grote terugkeer van Union SG op het hoogste niveau, kon RSC Anderlecht zijn Brusselse ...

445
445
Vanaken sakkert: "Waren tien keer beter dan Antwerp"

Club Brugge heeft één van zijn minste weken van het seizoen tot dusver achter de rug. ...

219
219
4 op 42 - bodem bereikt voor kwakkelend Club Nxt

Het gaat van kwaad naar erger met Club Nxt in de Challenger Pro League. De beloften van Club Brugge ...

157
157
Antwerp staat op uit doden: "Dán kan je Club pijn doen"

Van de hel naar de hemel ... in het voetbal kan dat erg snel gaan. Vraag dat maar aan Antwerp FC. ...

359
359
Anderlecht-Union: ontdek de basisploegen in Brusselse derby

In de Jupiler Pro League is het zondagavond reikhalzend uitkijken naar de Brusselse derby. Zowel RSC ...

96
96
Genk komt goed weg: Heymans zorgt voor broodnodige thuiszege

KRC Genk heeft eindelijk weer een competitiewedstrijd in eigen huis gewonnen. Tegen OH Leuven ...

164
164
Scorende De Cuyper held bij Brighton, Liverpool kan weer winnen

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC de crisis ietwat kunnen bezweren. Dankzij een goal ...

88
88
'City zet alle zeilen bij: winterdeal van 74 miljoen'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

106
106
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

91
91
Reden tot klagen bij Club? Van der Elst fileert penaltyfase

Antwerp FC heeft zondagmiddag een verrassende zege geboekt op Club Brugge na een laat doelpunt van ...

661
661
Fraaie comeback Lammens en United, PSV dendert voort

In de Premier League heeft Manchester United zich herpakt na de slipper tegen Everton FC. Tegen ...

34
34
Rotweek voor Club: Antwerp start nieuw hoofdstuk met stunt

Club Brugge moet terugblikken op een ware rotweek. Enkele dagen na de zware Champions ...

337
337

Meer sportnieuws