'Mbappé-wending doet eigenaars PSG koken van woede'

1042
'Mbappé-wending doet eigenaars PSG koken van woede'

Hoewel de superster zelf beweert dat hij ook volgend seizoen in het shirt van Paris Saint-Germain te bewonderen zal zijn, is een zomerse transfer van Kylian Mbappé allerminst uitgesloten. De Franse kampioen wil immers voorkomen dat hij een jaar later gratis zou vertrekken. Maar de aanvaller heeft zelf andere plannen.

Een jaartje geleden besloot Mbappé om aan lucratieve voorwaarden te verlengen in de Franse hoofdstad. Hij tekende voor twee seizoenen bij en in de overeenkomst werd ook een optie opgenomen waardoor de speler de verbintenis kon verlengen tot medio 2025. Maar vorige maand raakte bekend dat Mbappé via een brief aan de club heeft laten weten dat er geen beroep zal gedaan worden op die optie. In principe zou hij eind volgend seizoen dus transfervrij op de markt komen.

LEES OOK: 'Monstertransfer Pacho: Engelsen reserveren fortuin'

Verlengen of verkopen

Dat gegeven is uiteraard een doorn in het oog van het PSG-bestuur, zeker gezien de inspanningen die werden gedaan om zijn contract te verlengen. Volgens verschillende bronnen is het standpunt van de Franse kampioen dan ook duidelijk: of Mbappé verlengt of hij wordt deze zomer nog verkocht. Hem binnen een jaar transfervrij zien vertrekken, wil PSG absoluut vermijden. Zo denken ook de Qatarese eigenaars erover. Desondanks is de Fransman niet onder de indruk

Mbappé bezwijkt niet

Volgens Le Parisien staat de beslissing van Mbappé immers vast: hij zal zijn contract deze zomer níét verlengen. Ook een vertrek tijdens de huidige mercato is voor hem niet aan de orde. Indien hij binnen een jaartje transfervrij op de markt komt, zou hij immers veel meer keuze hebben én kan hij een veel riantere deal uit de brand slepen. Met die beslissing zou hij zich wel de woede op de hals hebben gehaald van de Qatarese eigenaars, maar dat lijkt hem vooralsnog niet te deren.

Mbappé is momenteel de beste speler ter wereld ...

Meest recent

Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

15
15
"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

18
18
Ontslag Hayen lonkt: "Moet je niet aan mij vragen"

Nicky Hayen moet vrezen voor een ontslag. Burnley verloor met 3-1 van Swansea City en blijft zo ...

64
64
Kritiek op Lukaku: "Hij is daarvan de dupe bij Fenerbahçe"

De kritiek op Romelu Lukaku is al hard. Ook in België. Vlaamse analisten spraken al over een ...

45
45
Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar volgens analist Marc Degryse is er geen reden ...

186
186
Burgess looft AA Gent-pion: "Ronduit indrukwekkend"

Christian Burgess is bijzonder onder de indruk gekomen van Josué Vergara. De aanwinst liet ...

90
90
‘Verhaeghe dumpt kampioenenmaker voor spotprijs’

Club Brugge weigerde deze zomer tientallen miljoenen voor een van zijn absolute kampioenenmakers. ...

225
225
Vanhaezebrouck: "Hij moet kansen blijven krijgen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht geven ze elk seizoen de nodige kansen aan spelers van Neerpede. Ook dit seizoen ...

214
214
Club Brugge ziet onverwachte pion Tzolis zijn rol overnemen

Bij Club Brugge vertrok Christos Tzolis naar Arsenal. Er wordt naar Mamdou Diakhon en Jan Virgili ...

305
305
Anderlecht maakt progressie: twee spelers laten sector floreren

Bij RSC Anderlecht boekten ze een zuinige op het veld van KV Mechelen. Het is duidelijk dat RSCA nog ...

221
221
Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

81
81
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

82
82
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

43
43
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

189
189
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

124
124
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

224
224
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

208
208
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

318
318
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

73
73
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

65
65
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

543
543
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"

Bij OH Leuven moet het dringend beter. De ploeg van Timmy Simons pakte nog geen enkel punt en ze ...

84
84
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

88
88
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

57
57
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

179
179

Meer sportnieuws