'Mbappé-wending doet eigenaars PSG koken van woede'

door
'Mbappé-wending doet eigenaars PSG koken van woede'

Hoewel de superster zelf beweert dat hij ook volgend seizoen in het shirt van Paris Saint-Germain te bewonderen zal zijn, is een zomerse transfer van Kylian Mbappé allerminst uitgesloten. De Franse kampioen wil immers voorkomen dat hij een jaar later gratis zou vertrekken. Maar de aanvaller heeft zelf andere plannen.

Een jaartje geleden besloot Mbappé om aan lucratieve voorwaarden te verlengen in de Franse hoofdstad. Hij tekende voor twee seizoenen bij en in de overeenkomst werd ook een optie opgenomen waardoor de speler de verbintenis kon verlengen tot medio 2025. Maar vorige maand raakte bekend dat Mbappé via een brief aan de club heeft laten weten dat er geen beroep zal gedaan worden op die optie. In principe zou hij eind volgend seizoen dus transfervrij op de markt komen.

LEES OOK: 'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

Verlengen of verkopen

Dat gegeven is uiteraard een doorn in het oog van het PSG-bestuur, zeker gezien de inspanningen die werden gedaan om zijn contract te verlengen. Volgens verschillende bronnen is het standpunt van de Franse kampioen dan ook duidelijk: of Mbappé verlengt of hij wordt deze zomer nog verkocht. Hem binnen een jaar transfervrij zien vertrekken, wil PSG absoluut vermijden. Zo denken ook de Qatarese eigenaars erover. Desondanks is de Fransman niet onder de indruk

Mbappé bezwijkt niet

Volgens Le Parisien staat de beslissing van Mbappé immers vast: hij zal zijn contract deze zomer níét verlengen. Ook een vertrek tijdens de huidige mercato is voor hem niet aan de orde. Indien hij binnen een jaartje transfervrij op de markt komt, zou hij immers veel meer keuze hebben én kan hij een veel riantere deal uit de brand slepen. Met die beslissing zou hij zich wel de woede op de hals hebben gehaald van de Qatarese eigenaars, maar dat lijkt hem vooralsnog niet te deren.

Mbappé is momenteel de beste speler ter wereld ...

Meest recent

Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

1
1
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

42
42
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

45
45
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

33
33
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

26
26
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

146
146
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

51
51
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

119
119
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

184
184
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

358
358
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

116
116
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

171
171
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

120
120
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

604
604
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

601
601
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

45
45
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

391
391
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

187
187
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

215
215
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

243
243
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

486
486
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

633
633
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

133
133
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

71
71

Meer sportnieuws