'Mbappé-wending doet eigenaars PSG koken van woede'

door
'Mbappé-wending doet eigenaars PSG koken van woede'

Hoewel de superster zelf beweert dat hij ook volgend seizoen in het shirt van Paris Saint-Germain te bewonderen zal zijn, is een zomerse transfer van Kylian Mbappé allerminst uitgesloten. De Franse kampioen wil immers voorkomen dat hij een jaar later gratis zou vertrekken. Maar de aanvaller heeft zelf andere plannen.

Een jaartje geleden besloot Mbappé om aan lucratieve voorwaarden te verlengen in de Franse hoofdstad. Hij tekende voor twee seizoenen bij en in de overeenkomst werd ook een optie opgenomen waardoor de speler de verbintenis kon verlengen tot medio 2025. Maar vorige maand raakte bekend dat Mbappé via een brief aan de club heeft laten weten dat er geen beroep zal gedaan worden op die optie. In principe zou hij eind volgend seizoen dus transfervrij op de markt komen.

LEES OOK: Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Verlengen of verkopen

Dat gegeven is uiteraard een doorn in het oog van het PSG-bestuur, zeker gezien de inspanningen die werden gedaan om zijn contract te verlengen. Volgens verschillende bronnen is het standpunt van de Franse kampioen dan ook duidelijk: of Mbappé verlengt of hij wordt deze zomer nog verkocht. Hem binnen een jaar transfervrij zien vertrekken, wil PSG absoluut vermijden. Zo denken ook de Qatarese eigenaars erover. Desondanks is de Fransman niet onder de indruk

Mbappé bezwijkt niet

Volgens Le Parisien staat de beslissing van Mbappé immers vast: hij zal zijn contract deze zomer níét verlengen. Ook een vertrek tijdens de huidige mercato is voor hem niet aan de orde. Indien hij binnen een jaartje transfervrij op de markt komt, zou hij immers veel meer keuze hebben én kan hij een veel riantere deal uit de brand slepen. Met die beslissing zou hij zich wel de woede op de hals hebben gehaald van de Qatarese eigenaars, maar dat lijkt hem vooralsnog niet te deren.

Mbappé is momenteel de beste speler ter wereld ...

Meest recent

'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

1
1
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

5
5
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

14
14
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

45
45
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

113
113
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

20
20
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

179
179
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

110
110
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

147
147
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

80
80
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

101
101
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

59
59
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

119
119
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

209
209
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

61
61
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

448
448
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

84
84
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

276
276
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

98
98
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

122
122
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

107
107
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

81
81
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

408
408

Meer sportnieuws