'Anderlecht zorgt voor verrassende transferbeslissing'

door
'Anderlecht zorgt voor verrassende transferbeslissing'

RSC Anderlecht heeft zijn transferoffensief ingezet. Vrijdag werd de langverwachte komst van spits Kasper Dolberg afgerond, een dag later werd met Louis Patris een nieuwe rechtsback gepresenteerd. In de komende weken zal nog meer versterking volgen en ook aan uitgaande zijde wordt nog beweging verwacht.

Om volgend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen, heeft Paars-Wit nood aan versterking op uiteenlopende posities. Idealiter volgen tijdens de zomerse transferperiode een achttal directe versterkingen. Met Dolberg en Patris werden alvast een spits en een rechtsback van dat lijstje geschrapt. Maar sportieve baas Jesper Fredberg is dus nog lang niet klaar aan inkomende zijde.

LEES OOK: 'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Vertrekkers in aantocht

Daarnaast zal de Deen zich ook moeten buigen over enkele uitgaande dossiers. Jongens als Francis Amuzu en Amadou Diawara zouden bij een goed bod immers mogen vertrekken, terwijl Hendrik Van Crombrugge aast op een overgang naar KRC Genk. Ook moet een oplossing gevonden worden voor spelers die niet in de plannen voorkomen. Maar één uitgaande transfer zou nu toch weer van de baan zijn.

Aanvaller moet tóch blijven

Zo meldt SudPresse dat Lucas Stassin dan mogelijk toch blijft. De spits, die vorig seizoen indruk maakte bij de RSCA Futures, is nochtans zijn laatste contractjaar ingegaan. Even leek hij op weg naar KVC Westerlo, een doorbraak werd evenwel niet gevonden. En volgens het genoemde medium zou het bestuur nu ietwat verrassend hebben beslist dat hij toch moet blijven. Zo zou Stassin opnieuw het speerpunt van de Futures moeten worden. Of die ommekeer ook gepaard gaat met een contractverlenging, is voorlopig niet duidelijk. Indien de spits niet bijtekent, zou hij volgend jaar gratis kunnen vertrekken.

Stassin moet zijn kans kregen bij de eerste ploeg ...

Meest recent

‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

115
115
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

52
52
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

169
169
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

72
72
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

70
70
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

131
131
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

152
152
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

561
561
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

68
68
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

264
264
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

82
82
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

135
135
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

829
829
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

101
101
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

231
231
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

513
513
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

138
138
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

420
420
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

81
81
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

439
439
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

909
909
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

240
240
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

830
830
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

187
187
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

427
427

Meer sportnieuws