'Anderlecht zorgt voor verrassende transferbeslissing'

door
'Anderlecht zorgt voor verrassende transferbeslissing'

RSC Anderlecht heeft zijn transferoffensief ingezet. Vrijdag werd de langverwachte komst van spits Kasper Dolberg afgerond, een dag later werd met Louis Patris een nieuwe rechtsback gepresenteerd. In de komende weken zal nog meer versterking volgen en ook aan uitgaande zijde wordt nog beweging verwacht.

Om volgend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen, heeft Paars-Wit nood aan versterking op uiteenlopende posities. Idealiter volgen tijdens de zomerse transferperiode een achttal directe versterkingen. Met Dolberg en Patris werden alvast een spits en een rechtsback van dat lijstje geschrapt. Maar sportieve baas Jesper Fredberg is dus nog lang niet klaar aan inkomende zijde.

LEES OOK: 'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Vertrekkers in aantocht

Daarnaast zal de Deen zich ook moeten buigen over enkele uitgaande dossiers. Jongens als Francis Amuzu en Amadou Diawara zouden bij een goed bod immers mogen vertrekken, terwijl Hendrik Van Crombrugge aast op een overgang naar KRC Genk. Ook moet een oplossing gevonden worden voor spelers die niet in de plannen voorkomen. Maar één uitgaande transfer zou nu toch weer van de baan zijn.

Aanvaller moet tóch blijven

Zo meldt SudPresse dat Lucas Stassin dan mogelijk toch blijft. De spits, die vorig seizoen indruk maakte bij de RSCA Futures, is nochtans zijn laatste contractjaar ingegaan. Even leek hij op weg naar KVC Westerlo, een doorbraak werd evenwel niet gevonden. En volgens het genoemde medium zou het bestuur nu ietwat verrassend hebben beslist dat hij toch moet blijven. Zo zou Stassin opnieuw het speerpunt van de Futures moeten worden. Of die ommekeer ook gepaard gaat met een contractverlenging, is voorlopig niet duidelijk. Indien de spits niet bijtekent, zou hij volgend jaar gratis kunnen vertrekken.

Stassin moet zijn kans kregen bij de eerste ploeg ...

Meest recent

'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

52
52
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

16
16
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

77
77
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

254
254
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

52
52
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

450
450
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

351
351
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

235
235
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

279
279
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

81
81
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

648
648
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

236
236
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

443
443
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

691
691
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

215
215
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

418
418
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

188
188
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

179
179
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

172
172
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

79
79
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

270
270
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

82
82
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

353
353
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

232
232

Meer sportnieuws