'Anderlecht zorgt voor verrassende transferbeslissing'

1714 stemmen
'Anderlecht zorgt voor verrassende transferbeslissing'

RSC Anderlecht heeft zijn transferoffensief ingezet. Vrijdag werd de langverwachte komst van spits Kasper Dolberg afgerond, een dag later werd met Louis Patris een nieuwe rechtsback gepresenteerd. In de komende weken zal nog meer versterking volgen en ook aan uitgaande zijde wordt nog beweging verwacht.

Om volgend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen, heeft Paars-Wit nood aan versterking op uiteenlopende posities. Idealiter volgen tijdens de zomerse transferperiode een achttal directe versterkingen. Met Dolberg en Patris werden alvast een spits en een rechtsback van dat lijstje geschrapt. Maar sportieve baas Jesper Fredberg is dus nog lang niet klaar aan inkomende zijde.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Vertrekkers in aantocht

Daarnaast zal de Deen zich ook moeten buigen over enkele uitgaande dossiers. Jongens als Francis Amuzu en Amadou Diawara zouden bij een goed bod immers mogen vertrekken, terwijl Hendrik Van Crombrugge aast op een overgang naar KRC Genk. Ook moet een oplossing gevonden worden voor spelers die niet in de plannen voorkomen. Maar één uitgaande transfer zou nu toch weer van de baan zijn.

Aanvaller moet tóch blijven

Zo meldt SudPresse dat Lucas Stassin dan mogelijk toch blijft. De spits, die vorig seizoen indruk maakte bij de RSCA Futures, is nochtans zijn laatste contractjaar ingegaan. Even leek hij op weg naar KVC Westerlo, een doorbraak werd evenwel niet gevonden. En volgens het genoemde medium zou het bestuur nu ietwat verrassend hebben beslist dat hij toch moet blijven. Zo zou Stassin opnieuw het speerpunt van de Futures moeten worden. Of die ommekeer ook gepaard gaat met een contractverlenging, is voorlopig niet duidelijk. Indien de spits niet bijtekent, zou hij volgend jaar gratis kunnen vertrekken.

Stassin moet zijn kans kregen bij de eerste ploeg ...

Meest recent

PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

10
10
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

11
11
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

187
187
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

80
80
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

571
571
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

68
68
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

39
39
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

67
67
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

56
56
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

151
151
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

275
275
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

264
264
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

446
446
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

894
894
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

140
140
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

820
820
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

213
213
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

639
639
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

220
220
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

64
64
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

191
191
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

169
169
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1115
1115
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

616
616
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

214
214

Meer sportnieuws