'Miljoenentransfer Club krijgt vorm: principe-akkoord bereikt'

door
'Miljoenentransfer Club krijgt vorm: principe-akkoord bereikt'

Club Brugge rondde afgelopen maandag de komst van middenvelder Hugo Vetlesen af en zit daarmee al aan vier inkomende transfers tijdens de huidige mercato. Maar het transferwerk bij Blauw-Zwart is desondanks nog lang niet af. Zo staat er aan uitgaande zijde nog heel wat te gebeuren.

Tijdens zijn eerste trainingsweken moest coach Ronny Deila werken met een groep van ruim 30 spelers, weliswaar inclusief jongeren. Daar komen weldra ook nog eens de internationals bij. En dat terwijl trainer Ronny Deila eerder al aangaf dat hij een kern van 18 à 19 veldspelers eigenlijk voldoende vindt. De sportieve leiding zal in de mercato dan ook een heuse schoonmaakoperatie doorvoeren binnen de selectie. Die werd in de voorbije dagen alvast ingezet.

LEES OOK: Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Eerste vertrekkers bekend

Zo namen de Bruggelingen alvast afscheid van twee publiekslievelingen. Clinton Mata vertrok namelijk naar Olympique Lyon, terwijl Noa Lang bij PSV Eindhoven tekende. En de volgende die hun voorbeeld volgt, zou wel eens Abakar Sylla kunnen worden. De Ivoriaanse verdediger kwam in de laatste maanden van de voorbije jaargang iets minder voor de dag, maar had in de eerste seizoenshelft flink indruk gemaakt. Niet in het minst in de CL.

Vraagprijs van 20 miljoen

Die goede prestaties zouden de 20-jarige de interesse van RB Leipzig hebben opgeleverd, maar momenteel lijkt vooral RC Strasbourg concreet. De Franse club kwam onlangs in handen van de Amerikaanse investeerders die ook Chelsea FC in hun portefeuille hebben en is dus behoorlijk ambitieus. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri zou Strasbourg zelfs bereid om de vooropgestelde limiet van 15 miljoen euro (bonussen inclusief) te overschrijden. Dat lijkt ook noodzakelijk vermits Club mikt op een slordige 20 miljoen euro. In ieder geval zou Strasbourg al een principe-akkoord hebben gevonden met Sylla zelf, de transfer krijgt dus steeds meer vorm.

Indien Sylla vertrekt, moet Club sowieso een extra verdediger halen ...

Meest recent

Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

5
5
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

25
25
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

112
112
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

47
47
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

292
292
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

102
102
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

721
721
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

158
158
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

645
645
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

66
66
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

173
173
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

224
224
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

177
177
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

570
570
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

207
207
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

265
265
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

558
558
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

208
208
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

174
174
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98

Meer sportnieuws