'Club Brugge niet voldaan: twee nieuwe targets bekend'

door
'Club Brugge niet voldaan: twee nieuwe targets bekend'

Club Brugge werkt zaterdag zijn tweede partij van de oefencampagne af, Beerschot VA vormt dan de sparringpartner van dienst. Maar de selectie van coach Ronny Deila staat voorlopig nog niet op punt. De blauw-zwarte internationals moeten immers nog aansluiten en er zal tijdens de mercato nog heel wat beweging volgen.

Sowieso zal Club nog verschillende spelers van de hand doen. Noa Lang lijkt alvast de eerstvolgende vertrekker. Daarnaast toonde Blauw-Zwart zich aan inkomende zijde al behoorlijk actief op de mercato. Nog tijdens het voorbije seizoen werd de komst van Michel Skoras afgerond. De Poolse winger werd weggeplukt bij Lech Poznan. Bij de start van de transferperiode haalde Club dan weer twee spitsen in huis: Igor Thiago (Ludogorets) en Victor Barbera (FC Barcelona). En begin deze week werd nog een vierde naam toegevoegd aan dat lijstje. Zo kwam middenvelder Hugo Vetlesen over van Bodo/Glimt.

LEES OOK: 'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Jeugdproduct Barcelona

Daar zal het evenwel niet bij blijven. Door het transfervrije vertrek van Senne Lammens naar Antwerp FC en de zware blessure van Joe Bursik, zijn de Bruggelingen momenteel op zoek naar een extra doelman achter Simon Mignolet. Daarnaast komt er na het vertrek van Clinton Mata mogelijk nog een rechtsback bij. Voorlopig zou men een interne oplossing overwegen, maar als ook Tajon Buchanan vertrekt zal Club sowieso een nieuwe rechtsachter aantrekken. Naast Thomas Meunier wordt nu ook Arnau Comas genoemd. Volgens het Zwitserse 4-4-2 tonen Blauw-Zwart en Girona CF interesse in het 23-jarige jeugdproduct van FC Barcelona dat momenteel bij FC Basel speelt.

Chileense parel

Daarnaast blijft Club ook de markt afschuimen op zoek naar interessante opportuniteiten. Met name naar jonge talenten die het potentieel hebben om in Brugge verder uit te groeien tot een mogelijke smaakmaker. En daarvoor zou men onder meer in Chili zijn beland. Zo meldt Lopez Rodrigo, journalist van DS Sports, dat de meervoudige landskampioen een oogje heeft laten vallen op Damian Pizarro. Deze 18-jarige spits is momenteel in eigen land actief bij Colo Colo, waar hij afgelopen seizoen uitgroeide tot een basiskracht. Van een concreet bod zou momenteel echter nog geen sprake zijn.

🔥 Wat iedereen nu leest

Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt
Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt
Noa Lang nu al in miserie:
Noa Lang nu al in miserie: "Verdampt naast De Bruyne"

Club moet sowieso een directe vervanger voor Mata aantrekken ...

Meest recent

'Terugkeer Ito maakt slachtoffer bij Genk'

KRC Genk is nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Limburgers willen onder meer een ...

19
19
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

385
385
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

87
87
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

170
170
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

542
542
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

104
104
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

281
281
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

414
414
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

244
244
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

244
244
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

200
200
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

582
582
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

144
144
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

54
54
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

284
284
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

758
758
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

100
100
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

238
238
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

214
214
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

290
290
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

377
377
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

299
299
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

148
148
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1765
1765

Meer sportnieuws