'KRC Genk beeft: Lazio klopt aan voor draaischijf'

door
'KRC Genk beeft: Lazio klopt aan voor draaischijf'

Vorig seizoen heeft Bryan Heynen buitengewoon sterke prestaties laten zien bij KRC Genk. De middenvelder bevond zich - vooral in de reguliere competitie - in de beste vorm van zijn leven, en door zijn sterke spel werd hij door media en analisten gezien als mogelijke Rode Duivel. En die sterke prestaties leiden nu ook tot interesse van buitenlandse clubs.


Het Laatste Nieuws weet dat de naam van Heynen op tafel ligt bij een aantal buitenlandse clubs, waarbij de krant Lazio specifiek bij naam noemt. Voorlopig zouden er nog geen biedingen binnengekomen zijn, maar dat kan natuurlijk snel veranderen in de zomermercato. Mocht het tot een vertrek komen van Heynen bij Genk, dan zou dit een enorme sportieve aderlating betekenen voor de ploeg van Wouter Vrancken.

LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Zeer complete centrale middenvelder

Bryan Heynen is immers een uiterst belangrijke pion voor Genk. Hij is een zeer complete centrale middenvelder met een goede passing, kopspel, fysieke présence, leiderschap, werkethiek, actieradius en spelinzicht. Bovendien is hij ook bepalend met tien doelpunten en vier assists afgelopen seizoen. Samen met Patrik Hrosovsky vormt hij een ijzersterk en complementair duo op het centrale middenveld.

Heynen handelt en denkt snel onder druk, hij scoort en laat scoren. Hij is het type-speler dat in de beoordelingen altijd wel een zesje of een zeven haalt, maar zelden of nooit een onvoldoende. In het systeem van Wouter Vrancken is Heynen bijgevolg de perfecte ‘acht’. Heynen is een speler die altijd betrokken is in het spel en zich kan wegcijferen voor de ploeg. Franky Van der Elst vergeleek hem met Lorenzo Staelens wat betreft zijn speelstijl.

Past Heynen bij Lazio?

Meest recent

Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

10
10
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

47
47
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

28
28
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

37
37
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

232
232
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

132
132
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

213
213
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

113
113
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

407
407
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

230
230
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

164
164
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

141
141
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

208
208
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

64
64
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

638
638
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

56
56
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

75
75
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

112
112
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

420
420
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

64
64
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

108
108
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

175
175
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

367
367

Meer sportnieuws