'PSG spendeert 200 miljoen voor nieuw aanvalstrio'

door
'PSG spendeert 200 miljoen voor nieuw aanvalstrio'

Het is nog even wachten op een officiële aankondiging, maar volgens diverse bronnen staat niets de komst van Luis Enrique bij Paris Saint-Germain nog in de weg. De Spanjaard tekent eerstdaags een meerjarig contract, en wordt de opvolger van Christophe Galtier.


Luis Enrique krijgt volgens Fichajes heel wat inspraak in het transferbeleid van Paris Saint-Germain. De Spanjaard zou daarvoor een budget van 200 miljoen euro krijgen. Dat bedrag staat los van de al lopende onderhandelingen met Lucas Hernandez en Manuel Ugarte.

De 200 miljoen euro zou de Spanjaard willen uitbesteden aan drie spelers. Zo zouden Harry Kane en Bernardo Silva de twee topprioriteiten zijn van Enrique. Eerstgenoemde flirt al enkele weken met een vertrek bij Tottenham, en zou voor een bedrag van ongeveer 120 miljoen euro mogen beschikken bij de Spurs. Bernardo Silva zou eveneens een slordige 50 miljoen euro moeten kosten. Of Manchester City bereid is om hun sterkhouder te laten vertrekken, is wel nog maar de vraag.

LEES OOK: 'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Opvallende nummer drie

De derde naam op het verlanglijstje van Luis Enrique is Lucas Ocampos. De Argentijn – die momenteel bij Sevilla speelt – is niet de grootste naam in het Europees voetbal, maar kent Enrique nog van diens periode bij AS Monaco. Daar speelde Ocampos zich in de gratie van Enrique, en de Spanjaard lijkt nog steeds te geloven in de kwaliteiten van de flankspeler. In tegenstelling tot Kane en Bernardo Silva zou Ocampos voor een miniem bedrag kunnen opgepikt worden bij de Andalusische topclub.

Zal Luis Enrique volgend jaar meestrijden voor CL-winst met PSG?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

31
31
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

20
20
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

49
49
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

151
151
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

62
62
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

205
205
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

77
77
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

142
142
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

125
125
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

218
218
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

504
504
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

124
124
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

240
240
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

58
58
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

192
192
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

92
92
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

145
145
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

312
312
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

281
281
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

141
141
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

323
323
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

243
243
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

249
249
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

914
914
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

286
286

Meer sportnieuws