'PSG spendeert 200 miljoen voor nieuw aanvalstrio'

door
'PSG spendeert 200 miljoen voor nieuw aanvalstrio'

Het is nog even wachten op een officiële aankondiging, maar volgens diverse bronnen staat niets de komst van Luis Enrique bij Paris Saint-Germain nog in de weg. De Spanjaard tekent eerstdaags een meerjarig contract, en wordt de opvolger van Christophe Galtier.


Luis Enrique krijgt volgens Fichajes heel wat inspraak in het transferbeleid van Paris Saint-Germain. De Spanjaard zou daarvoor een budget van 200 miljoen euro krijgen. Dat bedrag staat los van de al lopende onderhandelingen met Lucas Hernandez en Manuel Ugarte.

De 200 miljoen euro zou de Spanjaard willen uitbesteden aan drie spelers. Zo zouden Harry Kane en Bernardo Silva de twee topprioriteiten zijn van Enrique. Eerstgenoemde flirt al enkele weken met een vertrek bij Tottenham, en zou voor een bedrag van ongeveer 120 miljoen euro mogen beschikken bij de Spurs. Bernardo Silva zou eveneens een slordige 50 miljoen euro moeten kosten. Of Manchester City bereid is om hun sterkhouder te laten vertrekken, is wel nog maar de vraag.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Opvallende nummer drie

De derde naam op het verlanglijstje van Luis Enrique is Lucas Ocampos. De Argentijn – die momenteel bij Sevilla speelt – is niet de grootste naam in het Europees voetbal, maar kent Enrique nog van diens periode bij AS Monaco. Daar speelde Ocampos zich in de gratie van Enrique, en de Spanjaard lijkt nog steeds te geloven in de kwaliteiten van de flankspeler. In tegenstelling tot Kane en Bernardo Silva zou Ocampos voor een miniem bedrag kunnen opgepikt worden bij de Andalusische topclub.

Zal Luis Enrique volgend jaar meestrijden voor CL-winst met PSG?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

20
20
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

16
16
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

58
58
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

26
26
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

166
166
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

143
143
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

277
277
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

83
83
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

242
242
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

42
42
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

284
284
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

418
418
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

533
533
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

117
117
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

213
213
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

23
23
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

358
358
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

313
313
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

315
315
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

226
226
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

390
390
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

88
88
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

128
128
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

127
127
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

65
65

Meer sportnieuws