'PSG spendeert 200 miljoen voor nieuw aanvalstrio'

door
'PSG spendeert 200 miljoen voor nieuw aanvalstrio'

Het is nog even wachten op een officiële aankondiging, maar volgens diverse bronnen staat niets de komst van Luis Enrique bij Paris Saint-Germain nog in de weg. De Spanjaard tekent eerstdaags een meerjarig contract, en wordt de opvolger van Christophe Galtier.


Luis Enrique krijgt volgens Fichajes heel wat inspraak in het transferbeleid van Paris Saint-Germain. De Spanjaard zou daarvoor een budget van 200 miljoen euro krijgen. Dat bedrag staat los van de al lopende onderhandelingen met Lucas Hernandez en Manuel Ugarte.

De 200 miljoen euro zou de Spanjaard willen uitbesteden aan drie spelers. Zo zouden Harry Kane en Bernardo Silva de twee topprioriteiten zijn van Enrique. Eerstgenoemde flirt al enkele weken met een vertrek bij Tottenham, en zou voor een bedrag van ongeveer 120 miljoen euro mogen beschikken bij de Spurs. Bernardo Silva zou eveneens een slordige 50 miljoen euro moeten kosten. Of Manchester City bereid is om hun sterkhouder te laten vertrekken, is wel nog maar de vraag.

LEES OOK: ‘Man Utd bombardeert mercato: 150 miljoen voor sterspeler’

Opvallende nummer drie

De derde naam op het verlanglijstje van Luis Enrique is Lucas Ocampos. De Argentijn – die momenteel bij Sevilla speelt – is niet de grootste naam in het Europees voetbal, maar kent Enrique nog van diens periode bij AS Monaco. Daar speelde Ocampos zich in de gratie van Enrique, en de Spanjaard lijkt nog steeds te geloven in de kwaliteiten van de flankspeler. In tegenstelling tot Kane en Bernardo Silva zou Ocampos voor een miniem bedrag kunnen opgepikt worden bij de Andalusische topclub.

Zal Luis Enrique volgend jaar meestrijden voor CL-winst met PSG?

Meest recent

Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

32
32
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

361
361
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

84
84
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

109
109
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

244
244
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

294
294
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

64
64
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

213
213
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

157
157
Napoli wint topper, Real struikelt tegen Witsel

Zondagavond kwamen in de grote competities nog enkele kleppers in actie. In de Serie A deed Napoli ...

101
101
Llansana reageert verrassend op invallersrol

Anderlecht heeft zondag weer een statement neergezet door Union te kloppen. Nochtans moest Paars-Wit ...

182
182
De Cuyper zorgt voor verrassing: "Zoals in de jeugd"

Maxim De Cuyper kon zich zondag nog eens in de kijker spelen bij Brighton. De Rode Duivel opende op ...

75
75
Hasi stuurt belangrijke waarschuwing na prestigezege

Anderlecht heeft zich zondag weer een beetje meer ontpopt tot titelkandidaat. Nadat het enkele weken ...

481
481
Union likt zijn wonden: "Het was een offday"

De Brusselse derby is zondag een kolfje naar de hand van Anderlecht geworden. Paars-Wit kroonde zich ...

118
118
STVV verbaast weer en duwt AA Gent uit top zes

STVV is halfweg de reguliere competitie dé grote verrassing in de top zes en de Kanaries ...

151
151
Wedstrijd Ajax gestaakt: harde kern zet ArenA in de fik

Het stormt inmiddels al enkele weken bij Ajax en zondagavond is een nieuw hoofdstuk toegevoegd aan ...

284
284
Anderlecht dé grote winnaar: slordig Union onderuit in derby

RSC Anderlecht heeft zich tot de grote winnaar van het weekend gekroond aan de top van de Jupiler ...

327
327
Druk op Hayen stijgt: verklaring voor opvallende opstelling

Club Brugge zit momenteel in de hoek waar de klappen vallen. Na de Europese nederlaag op Sporting ...

530
530
Arsenal niet onklopbaar: tienkoppig Chelsea pakt cruciaal punt

In de Premier League is leider Arsenal FC er niet in geslaagd om nog wat verder uit te lopen. In de ...

34
34
Supporters Anderlecht vervloeken arbitrage: "Schandalig!"

Sinds de grote terugkeer van Union SG op het hoogste niveau, kon RSC Anderlecht zijn Brusselse ...

477
477
Vanaken sakkert: "Waren tien keer beter dan Antwerp"

Club Brugge heeft één van zijn minste weken van het seizoen tot dusver achter de rug. ...

232
232
4 op 42 - bodem bereikt voor kwakkelend Club Nxt

Het gaat van kwaad naar erger met Club Nxt in de Challenger Pro League. De beloften van Club Brugge ...

173
173
Antwerp staat op uit doden: "Dán kan je Club pijn doen"

Van de hel naar de hemel ... in het voetbal kan dat erg snel gaan. Vraag dat maar aan Antwerp FC. ...

379
379
Anderlecht-Union: ontdek de basisploegen in Brusselse derby

In de Jupiler Pro League is het zondagavond reikhalzend uitkijken naar de Brusselse derby. Zowel RSC ...

97
97
Genk komt goed weg: Heymans zorgt voor broodnodige thuiszege

KRC Genk heeft eindelijk weer een competitiewedstrijd in eigen huis gewonnen. Tegen OH Leuven ...

167
167

Meer sportnieuws