'PSG spendeert 200 miljoen voor nieuw aanvalstrio'

door
'PSG spendeert 200 miljoen voor nieuw aanvalstrio'

Het is nog even wachten op een officiële aankondiging, maar volgens diverse bronnen staat niets de komst van Luis Enrique bij Paris Saint-Germain nog in de weg. De Spanjaard tekent eerstdaags een meerjarig contract, en wordt de opvolger van Christophe Galtier.


Luis Enrique krijgt volgens Fichajes heel wat inspraak in het transferbeleid van Paris Saint-Germain. De Spanjaard zou daarvoor een budget van 200 miljoen euro krijgen. Dat bedrag staat los van de al lopende onderhandelingen met Lucas Hernandez en Manuel Ugarte.

De 200 miljoen euro zou de Spanjaard willen uitbesteden aan drie spelers. Zo zouden Harry Kane en Bernardo Silva de twee topprioriteiten zijn van Enrique. Eerstgenoemde flirt al enkele weken met een vertrek bij Tottenham, en zou voor een bedrag van ongeveer 120 miljoen euro mogen beschikken bij de Spurs. Bernardo Silva zou eveneens een slordige 50 miljoen euro moeten kosten. Of Manchester City bereid is om hun sterkhouder te laten vertrekken, is wel nog maar de vraag.

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Opvallende nummer drie

De derde naam op het verlanglijstje van Luis Enrique is Lucas Ocampos. De Argentijn – die momenteel bij Sevilla speelt – is niet de grootste naam in het Europees voetbal, maar kent Enrique nog van diens periode bij AS Monaco. Daar speelde Ocampos zich in de gratie van Enrique, en de Spanjaard lijkt nog steeds te geloven in de kwaliteiten van de flankspeler. In tegenstelling tot Kane en Bernardo Silva zou Ocampos voor een miniem bedrag kunnen opgepikt worden bij de Andalusische topclub.

Zal Luis Enrique volgend jaar meestrijden voor CL-winst met PSG?

Meest recent

Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

2
2
'Club en Anderlecht willen gratis slag slaan bij PSV'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en het lijkt erop dat we zowel bij Anderlecht als Club ...

10
10
'Deze job bij topclub wees Thomas Vermaelen af'

Intussen zijn al een aantal Rode Duivels uit de gouden generatie in het trainersvak gestapt. Vincent ...

27
27
Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

445
445
Mercatobom in de maak bij Anderlecht?

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

170
170
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

159
159
'Bliksemtransfer dreigt voor Marcus Rashford'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

47
47
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

122
122
Garcia slaat groot alarm bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia is al volop bezig met het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

76
76
'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Marcus Rashford staat nog onder contract bij Manchester United, maar dit seizoen speelt de Engelsman ...

67
67
Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

119
119
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

83
83
'Neymar verrast met plots transferplan'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

84
84
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

32
32
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

69
69
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

192
192
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

399
399
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

219
219
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

219
219
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

184
184
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

69
69
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1644
1644
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

53
53
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

53
53
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

375
375

Meer sportnieuws