'PSG spendeert 200 miljoen voor nieuw aanvalstrio'

door
'PSG spendeert 200 miljoen voor nieuw aanvalstrio'

Het is nog even wachten op een officiële aankondiging, maar volgens diverse bronnen staat niets de komst van Luis Enrique bij Paris Saint-Germain nog in de weg. De Spanjaard tekent eerstdaags een meerjarig contract, en wordt de opvolger van Christophe Galtier.


Luis Enrique krijgt volgens Fichajes heel wat inspraak in het transferbeleid van Paris Saint-Germain. De Spanjaard zou daarvoor een budget van 200 miljoen euro krijgen. Dat bedrag staat los van de al lopende onderhandelingen met Lucas Hernandez en Manuel Ugarte.

De 200 miljoen euro zou de Spanjaard willen uitbesteden aan drie spelers. Zo zouden Harry Kane en Bernardo Silva de twee topprioriteiten zijn van Enrique. Eerstgenoemde flirt al enkele weken met een vertrek bij Tottenham, en zou voor een bedrag van ongeveer 120 miljoen euro mogen beschikken bij de Spurs. Bernardo Silva zou eveneens een slordige 50 miljoen euro moeten kosten. Of Manchester City bereid is om hun sterkhouder te laten vertrekken, is wel nog maar de vraag.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Opvallende nummer drie

De derde naam op het verlanglijstje van Luis Enrique is Lucas Ocampos. De Argentijn – die momenteel bij Sevilla speelt – is niet de grootste naam in het Europees voetbal, maar kent Enrique nog van diens periode bij AS Monaco. Daar speelde Ocampos zich in de gratie van Enrique, en de Spanjaard lijkt nog steeds te geloven in de kwaliteiten van de flankspeler. In tegenstelling tot Kane en Bernardo Silva zou Ocampos voor een miniem bedrag kunnen opgepikt worden bij de Andalusische topclub.

Zal Luis Enrique volgend jaar meestrijden voor CL-winst met PSG?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

9
9
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

65
65
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

24
24
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

36
36
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

236
236
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

78
78
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

131
131
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

110
110
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

483
483
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

355
355
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

520
520
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

226
226
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

220
220
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

221
221
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

227
227
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

79
79
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

437
437
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

658
658
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

503
503
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

297
297
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

499
499
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

736
736
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

438
438
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

444
444

Meer sportnieuws