'Club Brugge kan dit bedrag vangen voor Mata'

1102
'Club Brugge kan dit bedrag vangen voor Mata'

Club Brugge heeft maandag met Hugo Vetlesen zijn vierde aanwinst van de zomer voorgesteld. De kans lijkt echter groot dat we de komende weken vooral spelers zullen zien vertrekken uit het Jan Breydelstadion. Ronny Deila beschikt momenteel over een kern van drie doelmannen en maar liefst 36 veldspelers, maar gaf aan dat hij naar een groep van ongeveer 20 veldspelers wil.


Een aantal overbodige spelers moeten sowieso al vertrekken, maar zelfs dat zal niet genoeg zijn om de kern af te slanken tot de grootte die Deila wenst. Gelukkig is er wel nog interesse voor andere spelers, waaronder ook een aantal sterkhouders die ze in Brugge liever niet zien vertrekken. Zo blijkt Clinton Mata bijvoorbeeld zeer gegeerd.

Vanuit Frankrijk werd al gemeld dat Olympique Lyon doordrukt voor de rechtsachter. Ze zien in hem de ideale opvolger van Malo Gusto, die deze zomer naar Chelsea vertrokken is. Het Laatste Nieuws bevestigt die informatie nu ook en onthult welk bedrag Lyon bereid is om op tafel te leggen. Het laatste bod van de Fransen zou ongeveer 5 miljoen euro bedragen.

LEES OOK: Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

Club beslist

Lyon is tegenwoordig in handen van John Textor, de Amerikaanse zakenman die ook bij RWDM de plak zwaait. Hij hoopt snel de transfer van Mata af te kunnen ronden, maar de bal ligt in het kamp van Club Brugge. Dat heeft immers alle macht in het dossier, want Mata ligt bij Blauw-Zwart nog onder contract tot 2026.

Moet Club vrede nemen met 5 miljoen?

Meest recent

Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

7
7
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

4
4
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

80
80
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

45
45
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

124
124
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

51
51
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

44
44
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

185
185
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

46
46
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

80
80
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

46
46
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

230
230
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

51
51
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

139
139
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

76
76
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

223
223
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

208
208
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

33
33
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

271
271
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

157
157
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

240
240
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

326
326
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

324
324

Meer sportnieuws