'Club Brugge kan dit bedrag vangen voor Mata'

1102 stemmen
'Club Brugge kan dit bedrag vangen voor Mata'

Club Brugge heeft maandag met Hugo Vetlesen zijn vierde aanwinst van de zomer voorgesteld. De kans lijkt echter groot dat we de komende weken vooral spelers zullen zien vertrekken uit het Jan Breydelstadion. Ronny Deila beschikt momenteel over een kern van drie doelmannen en maar liefst 36 veldspelers, maar gaf aan dat hij naar een groep van ongeveer 20 veldspelers wil.


Een aantal overbodige spelers moeten sowieso al vertrekken, maar zelfs dat zal niet genoeg zijn om de kern af te slanken tot de grootte die Deila wenst. Gelukkig is er wel nog interesse voor andere spelers, waaronder ook een aantal sterkhouders die ze in Brugge liever niet zien vertrekken. Zo blijkt Clinton Mata bijvoorbeeld zeer gegeerd.

Vanuit Frankrijk werd al gemeld dat Olympique Lyon doordrukt voor de rechtsachter. Ze zien in hem de ideale opvolger van Malo Gusto, die deze zomer naar Chelsea vertrokken is. Het Laatste Nieuws bevestigt die informatie nu ook en onthult welk bedrag Lyon bereid is om op tafel te leggen. Het laatste bod van de Fransen zou ongeveer 5 miljoen euro bedragen.

LEES OOK: Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club beslist

Lyon is tegenwoordig in handen van John Textor, de Amerikaanse zakenman die ook bij RWDM de plak zwaait. Hij hoopt snel de transfer van Mata af te kunnen ronden, maar de bal ligt in het kamp van Club Brugge. Dat heeft immers alle macht in het dossier, want Mata ligt bij Blauw-Zwart nog onder contract tot 2026.

Moet Club vrede nemen met 5 miljoen?

Meest recent

WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

98
98
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

107
107
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

176
176
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

60
60
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

88
88
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

416
416
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

27
27
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

98
98
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

64
64
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

24
24
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

88
88
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

155
155
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

83
83
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

152
152
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

85
85
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

651
651
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

182
182
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

98
98
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

377
377
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

71
71
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

115
115
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

181
181
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

271
271
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

139
139
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

558
558

Meer sportnieuws