'Club Brugge vreest vertrek Mata: deze ploeg drukt door'

door
'Club Brugge vreest vertrek Mata: deze ploeg drukt door'

Het wordt nog een drukke transferzomer voor Club Brugge, waar de komende weken weleens de nodige spelers kunnen gaan vertrekken. Ronny Deila gaf bij de start van de trainingen meteen aan dat hij naar een smallere kern wil en Blauw-Zwart wil ook enkele spelers te gelde maken om ruimte te maken voor versterking. Maar er zouden ook enkele sterkhouders eieren voor hun geld kunnen kiezen.


Noa Lang maakte er de voorbije weken geen geheim van dat hij deze zomer absoluut uit België wil vertrekken en daarom zelfs bereid is om naar Nederland terug te keren. Maar ook voor Clinton Mata lonkt een transfer. Op zijn 30ste is het voor de rechtsachter misschien wel nu of nooit als hij nog de stap naar een grote competitie wil zetten en de ideale gelegenheid dringt zich aan.

Zijn naam viel al bij Olympique Lyon, dat deze zomer absoluut een rechtsachter moet aantrekken na het vertrek van Malo Gusto naar Chelsea. De Franse club, die sinds kort in handen is van RWDM-eigenaar John Textor, zou zeer gecharmeerd zijn van Mata en volgens Olympique et Lyonnais zou het hen menens zijn om de Angolees binnen te halen.

LEES OOK: Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Club Brugge krijgt aanbiedingen

Ze zouden zelfs al meerdere aanbiedingen bij Club neergelegd hebben, waarvan de laatste nog van deze week zou dateren. Hoeveel Lyon op tafel wil leggen, is momenteel niet bekend. Wat wel duidelijk lijkt, is dat Club niet zomaar zal meewerken aan een transfer. Ze zitten in een sterke onderhandelingspositie, want Mata ligt nog tot 2026 onder contract in het Jan Breydelstadion.

Moet Club Brugge hem zijn transfer gunnen?

Meest recent

Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

0
0
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

15
15
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

10
10
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

14
14
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

19
19
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

46
46
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

25
25
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

50
50
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

50
50
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

86
86
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

127
127
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

49
49
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

166
166
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

78
78
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

198
198
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

168
168
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

133
133
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

47
47
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

438
438
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

181
181
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

285
285
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

590
590
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

176
176

Meer sportnieuws