'Anderlecht bereikt akkoord: transfer van 2.8 miljoen'

door
'Anderlecht bereikt akkoord: transfer van 2.8 miljoen'

Komend weekend trekt RSC Anderlecht naar Oostenrijk voor een zomers oefenkamp. De Brusselaars hopen tegen dan de inkomende transfer van Kasper Dolberg te hebben afgerond, het dossier zou in zijn finale fase zitten. En ondertussen is er ook aan uitgaande zijde nog wat beweging op komst.


Sportieve baas Jesper Fredberg moet tijdens zijn eerste zomermercato bij Paars-Wit meteen vol aan de bak. Zo is het de bedoeling om de selectie van zijn landgenoot Brian Riemer op meerdere posities te versterken. Met Dolberg zou alvast de langverwachte spits onderweg zijn, maar de Brusselaars mikken op nog veel meer vers bloed. Idealiter volgen voor de transferdeadline een zeven- à achttal aanwinsten.

LEES OOK: 'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Geslaagde huurbeurt

Daar tegenover moet er wel ruimte gecreëerd worden binnen de selectie en het salarisbudget. De aflopende contracten van Lior Refaelov, Adrien Trebel en tot dusver ook Islam Slimani, werden alvast niet verlengd. Bart Verbruggen is dan weer voor zo'n 20 miljoen euro op weg naar Brighton, terwijl ook Hendrik Van Crombrugge en Noah Sadiki wellicht vertrekken. En ondertussen werd eveneens een oplossing gevonden voor Kristoffer Olsson.

De Zweedse international stond onder Vincent Kompany nog doorgaans in de basis bij Paars-Wit, maar vorige zomer werd duidelijk dat hij geen hoofdrol meer speelde in sportieve plannen. Dus werd hij aan FC Midtjylland verhuurd. In Denemarken vond de middenvelder echter zijn beste niveau terug. Midtjylland mikte dan ook op een definitieve transfer, maar de contractueel bepaalde afkoopsom van zo'n 4 miljoen euro was wat te hoog.

Net geen 3 miljoen

Dus werden de onderhandelingen opgestart om een lager transferbedrag te bekomen. En volgens BT Sports zijn de betrokken partijen er nu ook uit. Zo zou Midtjylland 21 miljoen Deense kroon, ruim 2.8 miljoen euro, betalen om de middenvelder definitief over te nemen. Olsson zou dan weer tot eind 2026 tekenen bij de Deense topclub.

Anderlecht moet deze zomer sowieso nog een extra middenvelder halen ...

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

30
30
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

72
72
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

125
125
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

261
261
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

101
101
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

46
46
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

524
524
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

304
304
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

125
125
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

306
306
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

855
855
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

136
136
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

324
324
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

117
117
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

335
335
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

34
34
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

228
228
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

343
343
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

129
129
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

192
192
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

169
169
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

331
331
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

206
206

Meer sportnieuws