'Anderlecht bereikt akkoord: transfer van 2.8 miljoen'

door
'Anderlecht bereikt akkoord: transfer van 2.8 miljoen'

Komend weekend trekt RSC Anderlecht naar Oostenrijk voor een zomers oefenkamp. De Brusselaars hopen tegen dan de inkomende transfer van Kasper Dolberg te hebben afgerond, het dossier zou in zijn finale fase zitten. En ondertussen is er ook aan uitgaande zijde nog wat beweging op komst.


Sportieve baas Jesper Fredberg moet tijdens zijn eerste zomermercato bij Paars-Wit meteen vol aan de bak. Zo is het de bedoeling om de selectie van zijn landgenoot Brian Riemer op meerdere posities te versterken. Met Dolberg zou alvast de langverwachte spits onderweg zijn, maar de Brusselaars mikken op nog veel meer vers bloed. Idealiter volgen voor de transferdeadline een zeven- à achttal aanwinsten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

Geslaagde huurbeurt

Daar tegenover moet er wel ruimte gecreëerd worden binnen de selectie en het salarisbudget. De aflopende contracten van Lior Refaelov, Adrien Trebel en tot dusver ook Islam Slimani, werden alvast niet verlengd. Bart Verbruggen is dan weer voor zo'n 20 miljoen euro op weg naar Brighton, terwijl ook Hendrik Van Crombrugge en Noah Sadiki wellicht vertrekken. En ondertussen werd eveneens een oplossing gevonden voor Kristoffer Olsson.

De Zweedse international stond onder Vincent Kompany nog doorgaans in de basis bij Paars-Wit, maar vorige zomer werd duidelijk dat hij geen hoofdrol meer speelde in sportieve plannen. Dus werd hij aan FC Midtjylland verhuurd. In Denemarken vond de middenvelder echter zijn beste niveau terug. Midtjylland mikte dan ook op een definitieve transfer, maar de contractueel bepaalde afkoopsom van zo'n 4 miljoen euro was wat te hoog.

Net geen 3 miljoen

Dus werden de onderhandelingen opgestart om een lager transferbedrag te bekomen. En volgens BT Sports zijn de betrokken partijen er nu ook uit. Zo zou Midtjylland 21 miljoen Deense kroon, ruim 2.8 miljoen euro, betalen om de middenvelder definitief over te nemen. Olsson zou dan weer tot eind 2026 tekenen bij de Deense topclub.

Anderlecht moet deze zomer sowieso nog een extra middenvelder halen ...

Meest recent

Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

230
230
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

101
101
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

13
13
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

189
189
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

17
17
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

114
114
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

167
167
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

18
18
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

44
44
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

20
20
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

363
363
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

159
159
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

189
189
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

64
64
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

229
229
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

113
113
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

99
99
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

127
127
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

366
366
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

495
495
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

291
291
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

77
77

Meer sportnieuws