'Anderlecht bereikt akkoord: transfer van 2.8 miljoen'

864 stemmen
'Anderlecht bereikt akkoord: transfer van 2.8 miljoen'

Komend weekend trekt RSC Anderlecht naar Oostenrijk voor een zomers oefenkamp. De Brusselaars hopen tegen dan de inkomende transfer van Kasper Dolberg te hebben afgerond, het dossier zou in zijn finale fase zitten. En ondertussen is er ook aan uitgaande zijde nog wat beweging op komst.


Sportieve baas Jesper Fredberg moet tijdens zijn eerste zomermercato bij Paars-Wit meteen vol aan de bak. Zo is het de bedoeling om de selectie van zijn landgenoot Brian Riemer op meerdere posities te versterken. Met Dolberg zou alvast de langverwachte spits onderweg zijn, maar de Brusselaars mikken op nog veel meer vers bloed. Idealiter volgen voor de transferdeadline een zeven- à achttal aanwinsten.

LEES OOK: 'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Geslaagde huurbeurt

Daar tegenover moet er wel ruimte gecreëerd worden binnen de selectie en het salarisbudget. De aflopende contracten van Lior Refaelov, Adrien Trebel en tot dusver ook Islam Slimani, werden alvast niet verlengd. Bart Verbruggen is dan weer voor zo'n 20 miljoen euro op weg naar Brighton, terwijl ook Hendrik Van Crombrugge en Noah Sadiki wellicht vertrekken. En ondertussen werd eveneens een oplossing gevonden voor Kristoffer Olsson.

De Zweedse international stond onder Vincent Kompany nog doorgaans in de basis bij Paars-Wit, maar vorige zomer werd duidelijk dat hij geen hoofdrol meer speelde in sportieve plannen. Dus werd hij aan FC Midtjylland verhuurd. In Denemarken vond de middenvelder echter zijn beste niveau terug. Midtjylland mikte dan ook op een definitieve transfer, maar de contractueel bepaalde afkoopsom van zo'n 4 miljoen euro was wat te hoog.

Net geen 3 miljoen

Dus werden de onderhandelingen opgestart om een lager transferbedrag te bekomen. En volgens BT Sports zijn de betrokken partijen er nu ook uit. Zo zou Midtjylland 21 miljoen Deense kroon, ruim 2.8 miljoen euro, betalen om de middenvelder definitief over te nemen. Olsson zou dan weer tot eind 2026 tekenen bij de Deense topclub.

Anderlecht moet deze zomer sowieso nog een extra middenvelder halen ...

Meest recent

Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

0
0
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

21
21
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

169
169
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

29
29
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

110
110
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

140
140
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

118
118
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

398
398
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

101
101
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

100
100
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

47
47
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

134
134
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

287
287
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

110
110
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

53
53
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

68
68
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

213
213
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

118
118
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

65
65
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

151
151
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

407
407
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

273
273
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

535
535
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

146
146
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

150
150

Meer sportnieuws