Laporta bevestigt volgende Barcelona-aanwinst

door
Laporta bevestigt volgende Barcelona-aanwinst

FC Barcelona legde in het afgelopen seizoen beslag op de Spaanse landstitel, maar wil zich in de komende jaargang ook weer tonen in de Champions League. En dus wordt op Camp Nou al volop werk gemaakt van versterking. Maar de financiële situatie maakt die zoektocht er niet makkelijker op.


Na enkele magere jaren herpakte Barça zich dit seizoen met het winnen van de landstitel. Maar de Europese campagne draaide weer uit op een teleurstelling. Om in de komende jaargang opnieuw een rol van betekenis te spelen op het Europese toneel is extra versterking dan ook welgekomen. Maar in die zoektocht moet men erg creatief te werk gaan.

LEES OOK: Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Transfervrije spelers en clausules

Zoals geweten kampen de Catalanen echter met de nodige financiële restricties. Dus wordt het vizier vooral gezicht op spelers die transfervrij opgepikt kunnen worden. Met Ilkay Gündogan werd op die manier alvast een nieuwe middenvelder aangetrokken. Een andere optie is om voor spelers te gaan met een beperkte afkoopsom in hun contract. Dat zou Barça wel eens zijn eerstvolgende aanwinst kunnen opleveren.

Turks goudhaantje

Zoals geweten azen de Catalanen op de diensten van Arda Güler. Het Turkse supertalent ligt momenteel vast bij Fenerbahçe, maar heeft daar een clausule in zijn contract waardoor hij kan vertrekken voor 17.5 miljoen euro. Barça zou in principe in staat moeten zijn om zo'n bedrag bij mekaar te harken. Voorzitter Joan Laporta bevestigde dan ook dat zijn club werkt aan de komst van Güler. "Hij is een jonge speler uit Turkije en het klopt dat onze scouting hem al geruime tijd volgt. Alle belangrijke clubs uit Europa willen hem hebben en we zijn in gesprek met Fenerbahçe.

Barça doet volgend seizoen weer mee voor de CL-eindzege ...

Meest recent

'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

5
5
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

52
52
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

30
30
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

52
52
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

95
95
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

65
65
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

248
248
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

86
86
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

397
397
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

63
63
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

37
37
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

434
434
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

188
188
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

27
27
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

120
120
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

71
71
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

651
651
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

52
52
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

258
258
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

381
381
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

318
318
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

44
44
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

164
164
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

509
509
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

272
272

Meer sportnieuws