'Club Brugge wil verkopen: 3 grote namen mogen weg'

door
'Club Brugge wil verkopen: 3 grote namen mogen weg'

Club Brugge heeft nog iets minder dan vier weken om zich klaar te stomen voor zijn eerste opdracht van het seizoen, want op 27 juli moeten ze al aan de bak in de tweede voorronde van de Conference League tegen Aarhus. Er is echter nog veel werk aan de winkel, want zaterdag verloor het zijn eerste oefenwedstrijd tegen Zulte Waregem met 0-1. De kern van Ronny Deila staat duidelijk nog niet op punt.


Dat heeft natuurlijk in grote mate te maken met het feit dat vele internationals nog ontbreken, maar anderzijds is Club Brugge ook nog niet klaar met zijn transferhuiswerk. Met Michal Skoras, Igor Thiago en Victor Barbera haalde Blauw-Zwart tot dusver drie zomeraanwinsten, maar daar zal het niet bij blijven. De komst van Hugo Vetlesen zou nog in de pijplijn zitten en daarnaast viel de voorbije weken ook de naam van Louis Patris (OHL).

De jongste dagen bleef het echter stil en volgens Sacha Tavolieri is dat geen toeval. Bij Club zouden ze zich eerst willen focussen op het verkopen van spelers om niet in de problemen te komen met de Financial Fair Play, in een seizoen waarin ze niet kunnen rekenen op de miljoenen van de Champions League. De verwachting is dat onder meer Noa Lang en Tajon Buchanan een transfer zullen versieren, maar zij zijn mogelijk niet alleen.

LEES OOK: Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Drie bekende namen mogen weg

Ook spelers als Jack Hendry, Abakar Sylla en Andreas Skov Olsen zouden namelijk te horen gekregen hebben dat ze deze zomer mogen vertrekken als er een goed bod binnenkomt voor hen. Zij kunnen nog de nodige miljoenen opleveren en Club beschikt op hun posities ook over de nodige alternatieven. Achterin lijken Mechele en Spileers bijvoorbeeld het centrale duo te gaan vormen, terwijl op de flanken Skoras gehaald werd en er met spelers als Talbi en Homma nog jong talent staat te trappelen.


Logisch dat zij weg mogen?

Meest recent

De Bruyne schittert plots in opmerkelijk filmpje: "King Kev"

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

1
1
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

91
91
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

63
63
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

93
93
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

20
20
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

115
115
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

39
39
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

33
33
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

65
65
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

93
93
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

72
72
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

64
64
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

539
539
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

53
53
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

69
69
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

260
260
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

148
148
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

53
53
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

187
187
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

208
208
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

209
209
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1396
1396
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

99
99

Meer sportnieuws