'Club Brugge loopt blauwtje op bij nieuw transfertarget'

door
'Club Brugge loopt blauwtje op bij nieuw transfertarget'

De kop is eraf voor Ronny Deila als nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. Maandag stond de Noorse trainer een eerste keer op het oefenveld om zijn spelersgroep klaar te stomen voor de start van het nieuwe seizoen. Maar zijn huidige selectie zal er tegen het einde van de zomermercato weer helemaal anders uitzien.


Sowieso kon Deila voorlopig nog niet rekenen op de Brugse internationals, die pas later zullen aansluiten. En daarnaast mag in Brugge nog de nodige transferactiviteit verwacht worden. Al zat de sportieve leiding tot dusver zeker niet stil. Met winger Michal Skoras en spitsen Victor Barbera en Igor Thiago werden immers al drie aanwinsten vastgelegd. Dat stemt Deila tevreden, maar het transferhuiswerk is zeker nog niet af.

LEES OOK: AZ zet Maarten Martens op straat

Nieuwe rechtsback

De eerstvolgende aanwinst lijkt immers een middenvelder te worden. Zo staat Blauw-Zwart dichtbij de komst van Deila's landgenoot Hugo Vetlesen. Die zou komend weekend nog in actie komen bij zijn huidige club Bodo/Glimt en vervolgens kan zijn overgang afgerond worden. Daarnaast mikt Club ook nog nog op een rechtsback. Maar wat dat betreft hebben de Bruggelingen voorlopig minder succes.

AZ slaat toe

Donderdag raakte immers bekend dat Blauw-Zwart zijn zinnen had gezet op de Nederlander Denso Kasius. Maar de meervoudige landskampioen lijkt nu afgetroefd te worden in dat dossier. Volgens Voetbal International staat Kasius immers op punt om bij AZ Alkmaar te tekenen. Club lijkt zich dus op alternatieve pistes te moeten focussen. Onder meer belofte-international Louis Patris werd al genoemd.

Club moet sowieso een extra rechtsback aantrekken ...

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

17
17
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

58
58
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

332
332
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

40
40
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

548
548
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

63
63
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

138
138
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

825
825
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

86
86
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

581
581
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

398
398
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1266
1266
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

370
370
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

214
214
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

515
515
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

339
339
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

910
910
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

245
245
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

659
659
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

109
109
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

636
636
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

411
411

Meer sportnieuws