'Club Brugge loopt blauwtje op bij nieuw transfertarget'

door
'Club Brugge loopt blauwtje op bij nieuw transfertarget'

De kop is eraf voor Ronny Deila als nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. Maandag stond de Noorse trainer een eerste keer op het oefenveld om zijn spelersgroep klaar te stomen voor de start van het nieuwe seizoen. Maar zijn huidige selectie zal er tegen het einde van de zomermercato weer helemaal anders uitzien.


Sowieso kon Deila voorlopig nog niet rekenen op de Brugse internationals, die pas later zullen aansluiten. En daarnaast mag in Brugge nog de nodige transferactiviteit verwacht worden. Al zat de sportieve leiding tot dusver zeker niet stil. Met winger Michal Skoras en spitsen Victor Barbera en Igor Thiago werden immers al drie aanwinsten vastgelegd. Dat stemt Deila tevreden, maar het transferhuiswerk is zeker nog niet af.

LEES OOK: AZ zet Maarten Martens op straat

Nieuwe rechtsback

De eerstvolgende aanwinst lijkt immers een middenvelder te worden. Zo staat Blauw-Zwart dichtbij de komst van Deila's landgenoot Hugo Vetlesen. Die zou komend weekend nog in actie komen bij zijn huidige club Bodo/Glimt en vervolgens kan zijn overgang afgerond worden. Daarnaast mikt Club ook nog nog op een rechtsback. Maar wat dat betreft hebben de Bruggelingen voorlopig minder succes.

AZ slaat toe

Donderdag raakte immers bekend dat Blauw-Zwart zijn zinnen had gezet op de Nederlander Denso Kasius. Maar de meervoudige landskampioen lijkt nu afgetroefd te worden in dat dossier. Volgens Voetbal International staat Kasius immers op punt om bij AZ Alkmaar te tekenen. Club lijkt zich dus op alternatieve pistes te moeten focussen. Onder meer belofte-international Louis Patris werd al genoemd.

Club moet sowieso een extra rechtsback aantrekken ...

Meest recent

Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

15
15
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

27
27
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

78
78
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

61
61
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

82
82
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

248
248
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

247
247
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

219
219
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

284
284
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

461
461
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

74
74
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

137
137
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

381
381
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

75
75
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

120
120
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

322
322
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

312
312
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

958
958
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

134
134
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

339
339
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

535
535
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

603
603
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

851
851
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

294
294
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

714
714

Meer sportnieuws