'Anderlecht dient Kompany meteen van antwoord over Sadiki'

687 stemmen
'Anderlecht dient Kompany meteen van antwoord over Sadiki'

Toen Vincent Kompany een jaar geleden voorgesteld werd bij Burnley, beloofde hij dat hij Anderlecht niet zou komen leegroven. Dat weerhield er hem echter niet van om een aantal chouchous uit Neerpede mee te nemen. In de zomer trok Josh Cullen in zijn zog naar Engeland en in januari kwam daar ook nog Enock Agyei bij. Deze zomer kan daar ook nog Noah Sadiki bijkomen.


In de loop van woensdag kwam Fabrizio Romano met het nieuws dat Burnley een bod van 1 miljoen euro neergelegd had bij Anderlecht voor Noah Sadiki. De polyvalente 18-jarige verdediger heeft nog maar een jaar contract bij Paars-Wit en voorlopig lijkt het er niet meteen op dat hij zal bijtekenen. Daardoor is een transfer zeker niet uitgesloten, maar Anderlecht laat hem niet zomaar vertrekken.

Sacha Tavolieri meldt immers dat Anderlecht het eerste bod van Burnley meteen afgewezen heeft. CEO Sports Jesper Fredberg hoopt nog een hogere transfersom uit de brand te kunnen slepen door de nodige bonussen en een percentage op een eventuele doorverkoop in de deal te laten opnemen. Het wordt afwachten hoe de nieuwkomer in de Premier League daarop zal reageren.

LEES OOK: Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Contract ligt klaar voor Sadiki

Sadiki zal een reünie met Kompany wellicht wel genegen zijn, want het was hij die de jongeling in het seizoen 2021/22 bij de A-kern haalde en hem in de slotmatch van dat seizoen tegen Club Brugge liet debuteren. Er zou bij Burnley alvast een contract voor vier seizoenen klaarliggen voor de Belgische jeugdinternational.


Zal Anderlecht nog een hogere transfersom vangen?

Meest recent

Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

7
7
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

22
22
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

20
20
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

55
55
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

36
36
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

168
168
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

51
51
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

91
91
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

687
687
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

66
66
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

428
428
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

36
36
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

381
381
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

309
309
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

212
212
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

784
784
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

551
551
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

412
412
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

286
286
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

267
267
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

106
106
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

70
70

Meer sportnieuws