Vrancken hoopt dat B-speler zich bewijst: "Het is nu aan hem"

door
Vrancken hoopt dat B-speler zich bewijst:

De zure tweede plaats van afgelopen seizoen lijkt helemaal te zijn doorgespoeld bij KRC Genk. De Limburgers verzamelden deze week voor de voorbereiding op 2023-24. De oefenmeester liet al weten dat de motivatie bij zijn manschappen bijzonder groot is. 


De spelers KRC Genk kregen een korte vakantie en werden daarna opnieuw verwacht op de trainingsvelden. Coach Wouter Vrancken hoopt dat zijn team kan verder bouwen op de mooie prestaties van vorig seizoen. De oefenmeester heeft wel een probleem met de steeds gevuldere agenda waarmee Genk moet rekening houden. 

“Ik vind dat er tegenwoordig te weinig rekening wordt gehouden met de fysieke integriteit van de spelers. Zij moeten enorm veel inspanningen leveren en hebben daar op de juiste momenten rust voor nodig. Maar die rust wordt alsmaar ingeperkt, zowel op nationaal als op internationaal niveau”, staat er te lezen in Het Belang van Limburg. 

LEES OOK: Vitesse verrast met komst ex-speler Anderlecht en Genk

NIEUWE NAMEN

Al zijn ze de vroege seizoenstart ondertussen al gewoon bij Genk. “Het grote voordeel dat we nu hebben is dat veel jongens onze principes al kennen. Langs de andere kant wordt het dansen op een slappe koord om iedereen zo snel fysiek klaar te krijgen, zonder de belasting té groot te maken.”

Enkele spelers ontbraken nog op de eerste, gezamenlijke training. Vrancken kon echter wel weer dienst doen op Matias Galarza. De 21-jarige Argentijnse centrale middenvelder werd vorig seizoen naar de B-kern verwezen vanwege disciplinaire redenen, maar traint nu weer mee met de A-ploeg. “Het is nu aan hem. Hij moet met daden laten zien dat hij de knop heeft omgedraaid. Niet alleen op, maar vooral ook naast het veld.”

Waar eindigt Genk volgend seizoen?

Meest recent

Genk vreest voor El Ouahdi: aangeslagen Heynen reageert

Met zeges tegen Rangers FC en STVV leek KRC Genk de rug te rechten, maar donderdagavond volgde een ...

88
88
UEL/UECL: Dubbele dreun Nederland, pijnlijke avond voor Sels

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

29
29
Horror-avond Genk: Europese optater, El Ouahdi afgevoerd

KRC Genk heeft donderdagavond andermaal een stevige tik geïncasseerd. In de League Phase van de ...

182
182
'Ophef bij Club Brugge: ook bestuur moet ingrijpen'

Club Brugge staat zondagavond voor de Jupiler Pro League-clash tegen landskampioen. Maar de aanloop ...

248
248
'Kompany trekt bleek weg: Man City plant transferraid'

Bayern München is indrukwekkend aan het seizoen begonnen. Tot dusver bleek geen enkele ploeg in ...

75
75
Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Tijdens de eerste volledige Europese week van het seizoen, moet RSC Anderlecht thuis vanuit een ...

204
204
De Bruyne doet tegenstander duizelen: "Als hij het veld opkomt ..."

Net op het moment dat de twijfels over zijn overstap naar SSC Napoli opnieuw de kop begonnen op te ...

97
97
Selectie Garcia: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Volgende week blazen de Rode Duivels voor de tweede keer dit seizoen verzamelen. In hun ...

346
346
UEL/UECL: Nederlandse stunt, Meunier en co winnen topper

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

56
56
"Hij werd écht geduwd" - Union bestolen in Champions League?

Het is Union SG niet gelukt om voor de tweede speeldag op rij te stunten in de Champions League. De ...

117
117
'Nieuwe miljoenendeal Club: grootmacht in tribunes'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een rist sterkhouders, maar ...

186
186
Genk-Ferencvaros: Fink kiest vier wissels in basiself

De Europese week was voorlopig geen succes voor de Belgische clubs, aan KRC Genk om daar verandering ...

48
48
Anderlecht vs. Standard: Zetterberg doet voorspelling

Alvorens de nationale ploegen opnieuw aan zet zijn, staat nog een fraai weekend in de Jupiler Pro ...

197
197
Club Brugge slikt: voorwaarde voor volgende ronde UCL

De eerste Belgische nederlaag in de League Phase van de Champions League is een feit dit seizoen. ...

550
550
Italianen geloven ogen niet na actie De Bruyne in 74ste minuut

Kevin De Bruyne toonde zich woensdagavond de grote man bij zijn club SSC Napoli. Met twee fraaie ...

383
383
Pijnlijke aftocht: Union-sterkhouder met grond gelijk gemaakt

Daags na de slipper van Club Brugge op Atalanta BC, heeft ook Union SG zijn eerste nederlaag in de ...

236
236
'Rampenplan Club Brugge: exit Jackers, nieuwe doelman?'

Club Brugge speelt met vuur op de meest impactvolle positie. De rotatie tussen Mignolet en Jackers ...

650
650
Garcia klapt uit de biecht: vervanger Lukaku bekend?

Binnen iets meer dan een week nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië en Wales. Voor ...

171
171
De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Met twee assists tegen Sporting vereffende Kevin De Bruyne woensdag in de Champions League zijn ...

148
148
Lotte Vanwezemael doet spraakmakende Courtois-onthulling

Hoe diep ging Lotte Vanwezemael écht met Courtois? In haar radioshow BLOOT onthult ze plots ...

176
176
'Antwerp luidt alarmbel: Overmars legt Wils ultimatum op'

Het gaat van kwaad naar erger bij Antwerp, dat na de nederlaag tegen Zulte Waregem achterblijft met ...

473
473
Fink slaakt zucht van opluchting: 5 wissels in Genk?

De crisis is verbannen bij KRC Genk, dat in de Europa League donderdag Ferencvaros over de vloer ...

144
144
Brusselmans zet BV-wereld op zijn kop: "Levensgevaarlijk!"

Herman Brusselmans kreeg het de afgelopen tijd al zwaar te verduren. De BV stond in het oog van een ...

128
128
'Club Brugge keert kar: nieuw toptarget op verlanglijst'

Club Brugge leek op weg naar een nieuwe stunt in de Champions League, tot Atalanta foutjes van Cisse ...

1136
1136
Coucke kan cashen: Anderlecht deels in Qatarese handen?

Het is ondertussen bijna een maand geleden dat Wouter Vandenhaute aan de kant werd geschoven als ...

1001
1001

Meer sportnieuws