Vrancken hoopt dat B-speler zich bewijst: "Het is nu aan hem"

door
Vrancken hoopt dat B-speler zich bewijst:

De zure tweede plaats van afgelopen seizoen lijkt helemaal te zijn doorgespoeld bij KRC Genk. De Limburgers verzamelden deze week voor de voorbereiding op 2023-24. De oefenmeester liet al weten dat de motivatie bij zijn manschappen bijzonder groot is. 


De spelers KRC Genk kregen een korte vakantie en werden daarna opnieuw verwacht op de trainingsvelden. Coach Wouter Vrancken hoopt dat zijn team kan verder bouwen op de mooie prestaties van vorig seizoen. De oefenmeester heeft wel een probleem met de steeds gevuldere agenda waarmee Genk moet rekening houden. 

“Ik vind dat er tegenwoordig te weinig rekening wordt gehouden met de fysieke integriteit van de spelers. Zij moeten enorm veel inspanningen leveren en hebben daar op de juiste momenten rust voor nodig. Maar die rust wordt alsmaar ingeperkt, zowel op nationaal als op internationaal niveau”, staat er te lezen in Het Belang van Limburg. 

NIEUWE NAMEN

Al zijn ze de vroege seizoenstart ondertussen al gewoon bij Genk. “Het grote voordeel dat we nu hebben is dat veel jongens onze principes al kennen. Langs de andere kant wordt het dansen op een slappe koord om iedereen zo snel fysiek klaar te krijgen, zonder de belasting té groot te maken.”

Enkele spelers ontbraken nog op de eerste, gezamenlijke training. Vrancken kon echter wel weer dienst doen op Matias Galarza. De 21-jarige Argentijnse centrale middenvelder werd vorig seizoen naar de B-kern verwezen vanwege disciplinaire redenen, maar traint nu weer mee met de A-ploeg. “Het is nu aan hem. Hij moet met daden laten zien dat hij de knop heeft omgedraaid. Niet alleen op, maar vooral ook naast het veld.”

Waar eindigt Genk volgend seizoen?

Meest recent

Wilmots onthult: 'Enorme klap voor Vanaken bij Duivels'

De Rode Duivels maakten zaterdag allerminst een goede beurt op het veld van Kazachstan, toch waren ...

17
17
'Topcoach klopt op tafel: eerste wintervertrekker Anderlecht'

RSC Anderlecht wil na de interland-break de goede lijn van tegen Club Brugge en KV Mechelen. ...

58
58
De Ketelaere geschokt: Garcia’s beslissing slaat in als bom

Rudi Garcia liet het na Kazachstan meteen voelen: dit was niet de avond van Charles De Ketelaere.CDK ...

105
105
'Arrogante' Theate krijgt volle laag: "Het is voetbal, hé vriend"

De zwakke prestatie van de Rode Duivels in Kazachstan zorgde logischerwijs voor heel wat kritiek. De ...

101
101
'Club Brugge houdt hart vast: Tzolis beslist over vertrek'

Club Brugge zag tijdens de huidige interland-periode al verschillende van hun internationals ...

121
121
Hommeles bij Duivels: pijnlijke details Garcia-situatie lekken uit

Behoudens een extreem uitzonderlijk scenario, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

175
175
'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Op het WK U17 heeft Nathan De Cat zich deze week niet in de kijker kunnen spelen, want na zijn ...

263
263
Droom komt uit voor twee goudhaantjes van Club

Bij Club Brugge zullen ze met veel trots kijken naar hun goudhaantjes tijdens deze interlandperiode. ...

175
175
Noren geven WK-ticket extra glans, Congolese droom leeft nog

Zaterdagavond heeft ook Noorwegen zich voor het WK geplaatst. Met een klinkende zege in Italië ...

111
111
'Sof in Kazachstan: volgende Duivel ter discussie'

Met wedstrijden tegen Kazachstan en Liechtenstein leken de Rode Duivels deze maand overtuigend en ...

176
176
'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

Het gelijkspel in Kazachstan maakte nog maar eens pijnlijk duidelijk dat de Rode Duivels voor ...

78
78
'Duivelse bom barst: sterkhouders keren zich tegen Garcia'

Dinsdag werken de Rode Duivels tegen Liechtenstein hun laatste interland van het kalenderjaar 2025 ...

1588
1588
'Raskin voor toptransfer: ook Premier League lonkt'

Bij de Rode Duivels is Nicolas Raskin de voorbije maanden stilaan uitgegroeid tot een vaste waarde ...

58
58
Vandenbempt benoemt hét pijnpunt van de Rode Duivels

Het pijnlijke puntenverlies van de Rode Duivels in Kazachstan zindert nog altijd stevig na. Een ...

103
103
Zorgen om Duivels: "Van hem zal het niet komen op het WK..."

Romelu Lukaku en Jérémy Doku zijn de enige Rode Duivels die als (flank)aanvallers ...

197
197
Koeman weg bij Oranje? Bondscoach doorbreekt de stilte

In België krijgt Rudi Garcia de volle laag, in Nederland was er ook al veel kritiek op Ronald ...

43
43
Garcia zwaar onder vuur: "Haal hém als bondscoach"

België zal zich dinsdag gaan kwalificeren voor het WK van komende zomer. De Rode Duivels hebben ...

615
615
Frankrijk en Engeland klaren de klus, feest in Oekraïne

Engeland en Frankrijk kwamen vanavond aan de bak, maar voor de twee landen stond er niets meer op ...

93
93
'Anderlecht wil zware slag slaan: spits op de radar'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

315
315
'Faes topprioriteit: absolute toptransfer lonkt'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

118
118
Doemscenario voor Duivels? "Dan is het tijd om te stoppen"

De Rode Duivels zijn er zaterdag niet in geslaagd hun ticket voor de WK-eindronde te verzilveren. ...

116
116
Straffe woorden: dit denkt Sir Alex Ferguson over Lammens

Om de geblesseerde Thibaut Courtois te vervangen, koos bondscoach Rudi Garcia zaterdag tegen ...

63
63
Mignolet dropt onthulling over 'aanvoerder' Vanaken

De Rode Duivels maakten zaterdagnamiddag allerminst een goede beurt tijdens hun ...

695
695
Garcia keihard neergehaald: "Niet beter dan Tedesco"

Dat de Rode Duivels zich dinsdag tegen dwergstaat Liechtenstein zullen plaatsen voor het WK, lijkt ...

316
316
'Club op miljoenenkoers: Engels gevecht om sterkhouder'

Nu het clubvoetbal even heeft plaats gemaakt voor de nationale ploegen en de winterse ...

253
253

Meer sportnieuws