Dussenne vindt na vertrek bij Standard nieuwe uitdaging

139 stemmen
Dussenne vindt na vertrek bij Standard nieuwe uitdaging

Bij Standard wordt er deze zomer opnieuw doorgeselecteerd, vooral met de bedoeling om de loonmassa verder te verlagen. Daardoor moesten opnieuw enkele dure sterkhouders vertrekken, want na Nicolas Raskin en Selim Amallah in januari werd nu ook afscheid genomen van Gojko Cimirot en Noë Dussenne. Die laatste was afgelopen seizoen nochtans nog aanvoerder, maar kreeg tot zijn grote ontgoocheling geen nieuw contract.


Dat maakte Standard hem al vroeg in het seizoen duidelijk en dus had de 31-jarige verdediger de nodige tijd om een nieuwe werkgever te vinden. In januari flirtte hij al met een transfer naar Lokomotiv Moskou, maar de Russen haakten ondanks een akkoord nog af. Als vrije speler kon Dussenne nu wel makkelijker een nieuwe club vinden en die heeft hij nu ook beet.

Dinsdagavond werd Dussenne immers voorgesteld als nieuwste aanwinst van Lausanne-Sport, dat vorig seizoen als tweede eindigde op het tweede niveau in Zwitserland en zo promotie naar de Super League wist af te dwingen. Dussenne moet er met zijn ervaring en leiderskwaliteiten de ploeg aan het behoud helpen en kreeg een contract voor drie jaar.

Tweede buitenlandse avontuur

Voor Dussenne wordt het zijn tweede avontuur in het buitenland, want in het seizoen 2016/17 speelde hij al eens negen matchen in de Serie A voor Crotone. In België versleet de centrale verdediger al heel wat clubs, want hij was de voorbije jaren actief bij Bergen, Cercle Brugge, Moeskroen, AA Gent en Standard, waar hij sinds 2019 aan de slag was.


🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend
112

Mooie transfer voor hem?

Meest recent

Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

41
41
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

43
43
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

58
58
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

230
230
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

59
59
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

210
210
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

107
107
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

212
212
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

189
189
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

239
239
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

104
104
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

213
213
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1020
1020
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

458
458
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

235
235
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

252
252
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

417
417
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

336
336
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

74
74
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

287
287
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

371
371
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

505
505
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

232
232
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

411
411
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

217
217

Meer sportnieuws