Dussenne vindt na vertrek bij Standard nieuwe uitdaging

door
Dussenne vindt na vertrek bij Standard nieuwe uitdaging

Bij Standard wordt er deze zomer opnieuw doorgeselecteerd, vooral met de bedoeling om de loonmassa verder te verlagen. Daardoor moesten opnieuw enkele dure sterkhouders vertrekken, want na Nicolas Raskin en Selim Amallah in januari werd nu ook afscheid genomen van Gojko Cimirot en Noë Dussenne. Die laatste was afgelopen seizoen nochtans nog aanvoerder, maar kreeg tot zijn grote ontgoocheling geen nieuw contract.


Dat maakte Standard hem al vroeg in het seizoen duidelijk en dus had de 31-jarige verdediger de nodige tijd om een nieuwe werkgever te vinden. In januari flirtte hij al met een transfer naar Lokomotiv Moskou, maar de Russen haakten ondanks een akkoord nog af. Als vrije speler kon Dussenne nu wel makkelijker een nieuwe club vinden en die heeft hij nu ook beet.

Dinsdagavond werd Dussenne immers voorgesteld als nieuwste aanwinst van Lausanne-Sport, dat vorig seizoen als tweede eindigde op het tweede niveau in Zwitserland en zo promotie naar de Super League wist af te dwingen. Dussenne moet er met zijn ervaring en leiderskwaliteiten de ploeg aan het behoud helpen en kreeg een contract voor drie jaar.

Tweede buitenlandse avontuur

Voor Dussenne wordt het zijn tweede avontuur in het buitenland, want in het seizoen 2016/17 speelde hij al eens negen matchen in de Serie A voor Crotone. In België versleet de centrale verdediger al heel wat clubs, want hij was de voorbije jaren actief bij Bergen, Cercle Brugge, Moeskroen, AA Gent en Standard, waar hij sinds 2019 aan de slag was.


Mooie transfer voor hem?

Meest recent

Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

32
32
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

63
63
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

263
263
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

325
325
Charai maakt brandhout van zijn team: "Echt slecht"

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

22
22
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

272
272
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

95
95
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

90
90
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

180
180
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

89
89
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

52
52
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

221
221
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

122
122
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

175
175
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

234
234
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

325
325
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

18
18
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

421
421
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

57
57
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

200
200
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

325
325
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

69
69
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

211
211
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

270
270
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

145
145

Meer sportnieuws