Dussenne vindt na vertrek bij Standard nieuwe uitdaging

139
Dussenne vindt na vertrek bij Standard nieuwe uitdaging

Bij Standard wordt er deze zomer opnieuw doorgeselecteerd, vooral met de bedoeling om de loonmassa verder te verlagen. Daardoor moesten opnieuw enkele dure sterkhouders vertrekken, want na Nicolas Raskin en Selim Amallah in januari werd nu ook afscheid genomen van Gojko Cimirot en Noë Dussenne. Die laatste was afgelopen seizoen nochtans nog aanvoerder, maar kreeg tot zijn grote ontgoocheling geen nieuw contract.


Dat maakte Standard hem al vroeg in het seizoen duidelijk en dus had de 31-jarige verdediger de nodige tijd om een nieuwe werkgever te vinden. In januari flirtte hij al met een transfer naar Lokomotiv Moskou, maar de Russen haakten ondanks een akkoord nog af. Als vrije speler kon Dussenne nu wel makkelijker een nieuwe club vinden en die heeft hij nu ook beet.

Dinsdagavond werd Dussenne immers voorgesteld als nieuwste aanwinst van Lausanne-Sport, dat vorig seizoen als tweede eindigde op het tweede niveau in Zwitserland en zo promotie naar de Super League wist af te dwingen. Dussenne moet er met zijn ervaring en leiderskwaliteiten de ploeg aan het behoud helpen en kreeg een contract voor drie jaar.

Tweede buitenlandse avontuur

Voor Dussenne wordt het zijn tweede avontuur in het buitenland, want in het seizoen 2016/17 speelde hij al eens negen matchen in de Serie A voor Crotone. In België versleet de centrale verdediger al heel wat clubs, want hij was de voorbije jaren actief bij Bergen, Cercle Brugge, Moeskroen, AA Gent en Standard, waar hij sinds 2019 aan de slag was.


🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Boma, Xavier of Marc? Belgische profs leggen alles op tafel
Boma, Xavier of Marc? Belgische profs leggen alles op tafel
38

Mooie transfer voor hem?

Meest recent

Bellingham: "Hij is de beste Engelse speler ooit"

Engeland heeft al héél wat wereldtoppers gehad in zijn geschiedenis. Eén van de ...

2
2
'Essevee wil in januari toeslaan met buitenlands talent'

De extra lange interlandbreak gaf de clubs uit de Jupiler Pro League de tijd om al een eerste ...

0
0
Jorge Jesus reageert kurkdroog op statement Ronaldo

Portugal was de voorbije dagen in de ban van de rel rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige vedette ...

30
30
Ex-Rode Duivel miste droomtransfer: "Bayern en Ajax..."

Dezer dagen spelen heel wat Rode Duivels bij de allergrootste clubs van Europa, maar rond de ...

10
10
'Nieuw FIFA-schandaal rond WK-deelname van Congo'

De laatste maanden liggen de FIFA en voorzitter Gianni Infantino zwaar onder vuur. Alles begon met ...

56
56
KV Kortrijk heeft nieuwe trainer helemaal beet

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een aanzienlijke pauze weer op gang. Dat zal ...

22
22
De Ketelaere incasseert slecht nieuws bij Atalanta

In Frankrijk verscheen Romelu Lukaku nog eens aan de aftrap als diepe spits van de Rode Duivels, ...

87
87
Coucke krijgt heel emotionele smeekbede: "Help me..."

Marc Coucke blijft iemand die het leven duidelijk ten volle wil beleven. De ondernemer is ...

24
24
De Mil doet straf verhaal: "Zonder hen nooit profcoach"

De voorbije jaren manifesteerden enkele verrassende namen zich aan het Belgische trainersfirmament. ...

56
56
Jonge Duivels naar EK: Swerts ziet grote verandering

Het was bibberen tot het bittere einde, maar de Jonge Duivels zijn er dinsdagavond wel in geslaagd ...

25
25
JPL-aanvoerder gaat plots aan de slag in Litouwen

De transfermarkt mag momenteel dan wel gesloten zijn, toch zien we regelmatig nog deals voorbij ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Cercle slaat fraaie slag, grote kuis Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

233
233
Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Wouter Vrancken is nu actief bij het Schotse Hearts, maar de oefenmeester boekte eerder succes bij ...

85
85
Kompany krijgt “zwaarbeveiligde gevangenis” bij Bayern

Vincent Kompany werd afgelopen seizoen kampioen met Bayern München en ook dit seizoen maakt de ...

57
57
Vanden Borre praat over toekomst: opvallend plan

Anthony Vanden Borre speelde in het verleden onder meer bij RSC Anderlecht en KRC Genk en was ook ...

73
73
Vanhaezebrouck over Rode Duivel: "Gouden Bal-niveau"

Hein Vanhaezebrouck heeft weinig twijfels over de kwaliteiten van Roméo Lavia. De analist is ...

217
217
Scaloni waarschuwt héél Argentinië na afhaken van Messi

Lionel Messi heeft afgelopen nacht afscheid genomen van de Argentijnse nationale ploeg. De 39-jarige ...

66
66
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

54
54
PSV legt zeer knappe financiële cijfers voor

PSV is al vele jaren de nummer één in Nederland en de club wil dat ook blijven. Er ...

40
40
"Anderlecht deed ons een officieel transfervoorstel"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars deden ook heel wat ...

201
201
Verrassende data: België slechtste leerling tegen Frankrijk

Mark van Bommel sprak over het verbreken van records met bepaalde data. Sprintmeters, high intensity ...

116
116
Ronaldo-statement zindert na: "Niet uit te leggen"

Na een soap die bijna de volledige interland-periode de gemoederen bedaarden, heeft Cristiano ...

84
84
Onverwachte Duivel eist basisplaats op: "Ongelooflijke speler"

Een aantal Rode Duivels heeft serieus indruk gemaakt tijdens het voorbije vierluik. Zo werden met ...

195
195
'Vitor Bruno onverbiddelijk: aanvaller definitief afgeschreven'

Nu de interland-periode erop zit, mag ook RSC Anderlecht zijn internationals terug verwelkomen. En ...

326
326
"Grootste teleurstelling" - Waalse pers boort Duivel de grond in

Het eerste interland-luik onder Mark van Bommel zit er weeral op. De nederlagen tegen Frankrijk ...

595
595

Meer sportnieuws