Dussenne vindt na vertrek bij Standard nieuwe uitdaging

139 stemmen
Dussenne vindt na vertrek bij Standard nieuwe uitdaging

Bij Standard wordt er deze zomer opnieuw doorgeselecteerd, vooral met de bedoeling om de loonmassa verder te verlagen. Daardoor moesten opnieuw enkele dure sterkhouders vertrekken, want na Nicolas Raskin en Selim Amallah in januari werd nu ook afscheid genomen van Gojko Cimirot en Noë Dussenne. Die laatste was afgelopen seizoen nochtans nog aanvoerder, maar kreeg tot zijn grote ontgoocheling geen nieuw contract.


Dat maakte Standard hem al vroeg in het seizoen duidelijk en dus had de 31-jarige verdediger de nodige tijd om een nieuwe werkgever te vinden. In januari flirtte hij al met een transfer naar Lokomotiv Moskou, maar de Russen haakten ondanks een akkoord nog af. Als vrije speler kon Dussenne nu wel makkelijker een nieuwe club vinden en die heeft hij nu ook beet.

Dinsdagavond werd Dussenne immers voorgesteld als nieuwste aanwinst van Lausanne-Sport, dat vorig seizoen als tweede eindigde op het tweede niveau in Zwitserland en zo promotie naar de Super League wist af te dwingen. Dussenne moet er met zijn ervaring en leiderskwaliteiten de ploeg aan het behoud helpen en kreeg een contract voor drie jaar.

Tweede buitenlandse avontuur

Voor Dussenne wordt het zijn tweede avontuur in het buitenland, want in het seizoen 2016/17 speelde hij al eens negen matchen in de Serie A voor Crotone. In België versleet de centrale verdediger al heel wat clubs, want hij was de voorbije jaren actief bij Bergen, Cercle Brugge, Moeskroen, AA Gent en Standard, waar hij sinds 2019 aan de slag was.


🚀

Mooie transfer voor hem?

Meest recent

'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

25
25
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

20
20
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

209
209
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

224
224
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

28
28
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

136
136
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

371
371
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

246
246
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

515
515
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

147
147
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

209
209
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

448
448
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

366
366
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

577
577
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

548
548
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

218
218
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

627
627
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

174
174
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

236
236
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

239
239
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

127
127
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

250
250
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

580
580
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

175
175
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

301
301

Meer sportnieuws