Dussenne vindt na vertrek bij Standard nieuwe uitdaging

door
Dussenne vindt na vertrek bij Standard nieuwe uitdaging

Bij Standard wordt er deze zomer opnieuw doorgeselecteerd, vooral met de bedoeling om de loonmassa verder te verlagen. Daardoor moesten opnieuw enkele dure sterkhouders vertrekken, want na Nicolas Raskin en Selim Amallah in januari werd nu ook afscheid genomen van Gojko Cimirot en Noë Dussenne. Die laatste was afgelopen seizoen nochtans nog aanvoerder, maar kreeg tot zijn grote ontgoocheling geen nieuw contract.


Dat maakte Standard hem al vroeg in het seizoen duidelijk en dus had de 31-jarige verdediger de nodige tijd om een nieuwe werkgever te vinden. In januari flirtte hij al met een transfer naar Lokomotiv Moskou, maar de Russen haakten ondanks een akkoord nog af. Als vrije speler kon Dussenne nu wel makkelijker een nieuwe club vinden en die heeft hij nu ook beet.

Dinsdagavond werd Dussenne immers voorgesteld als nieuwste aanwinst van Lausanne-Sport, dat vorig seizoen als tweede eindigde op het tweede niveau in Zwitserland en zo promotie naar de Super League wist af te dwingen. Dussenne moet er met zijn ervaring en leiderskwaliteiten de ploeg aan het behoud helpen en kreeg een contract voor drie jaar.

Tweede buitenlandse avontuur

Voor Dussenne wordt het zijn tweede avontuur in het buitenland, want in het seizoen 2016/17 speelde hij al eens negen matchen in de Serie A voor Crotone. In België versleet de centrale verdediger al heel wat clubs, want hij was de voorbije jaren actief bij Bergen, Cercle Brugge, Moeskroen, AA Gent en Standard, waar hij sinds 2019 aan de slag was.


🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"
171

Mooie transfer voor hem?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

36
36
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

38
38
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

38
38
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

163
163
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

24
24
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

44
44
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

198
198
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

157
157
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

96
96
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

160
160
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

236
236
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

137
137
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

179
179
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

296
296
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

211
211
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

565
565
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

285
285
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

342
342
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

306
306
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

346
346
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

166
166
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

229
229
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

153
153

Meer sportnieuws