Romano doet Club schrikken: aanvaller grof wild op mercato

door
Romano doet Club schrikken: aanvaller grof wild op mercato

Bij Club Brugge is de voorbereiding maandag ook echt van start gegaan, zo stond nieuwe coach Ronny Deila voor het eerst op het trainingsveld met zijn selectie. De Noor kon wel nog geen beroep doen op zijn internationals. Bovendien ziet hij in de komende weken en maanden allicht nog een aantal spelers vertrekken.


Blauw-Zwart toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse mercato. In afwachting van middenvelder Hugo Vetlesen, werd vooral de aanvalslinie al van versterking voorzien. De Pool Michal Skoras moet Deila van extra opties op de flanken voorzien, Victor Barbera en Igor Thiago zijn dan weer de twee nieuwe spitsen. Met die transfers lijkt Blauw-Zwart ook al te anticiperen op mogelijke vertrekkers.

LEES OOK: Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Aanvallende exodus

Zo is de kans reëel dat Club tijdens de zomermercato afscheid neemt van enkele aanvallende krachten. Dat Noa Lang wil/zal vertrekken, staat inmiddels buiten kijf. Afwachten welke club zal doordrukken voor de Nederlandse international. Ook Andreas Skov Olsen en Tajon Buchanan werden in de voorbije weken meermaals aan een vertrek gelinkt. Daarnaast zou Club Ferran Jutgla na een jaartje alweer kunnen verliezen.

Gegeerd in Engeland

De spits werd een jaartje geleden weggeplukt uit de jeugdopleiding van FC Barcelona en maakte een sterke indruk in zijn eerste maanden bij Blauw-Zwart. In de slotfase van het seizoen deemsterde Jutgla wat weg, toch zou hij op de lijstjes staan van verschillende Europese clubs. Dat wordt bevestigd door transferexpert Fabrizio Romano. De Italiaan maakte voor 'SoRare' een lijstje met de vijf meest geslaagde transfer van afgelopen seizoen in de JPL en nam daarin ook Jutgla op. "Hij staat op de lijst van heel wat clubs, met name in Engeland", meldt Romano. Het wordt dus uitkijken of die interesse ook concreet zal worden.

Bij een goed bod moet Club hem laten gaan ...

Meest recent

Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

0
0
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

29
29
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

49
49
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

64
64
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

44
44
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

191
191
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

202
202
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

16
16
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

547
547
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

52
52
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

140
140
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

103
103
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

271
271
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

409
409
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

180
180
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

120
120
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

161
161
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

111
111
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

299
299
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

60
60
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

820
820
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

498
498
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

261
261

Meer sportnieuws