Romano doet Club schrikken: aanvaller grof wild op mercato

door
Romano doet Club schrikken: aanvaller grof wild op mercato

Bij Club Brugge is de voorbereiding maandag ook echt van start gegaan, zo stond nieuwe coach Ronny Deila voor het eerst op het trainingsveld met zijn selectie. De Noor kon wel nog geen beroep doen op zijn internationals. Bovendien ziet hij in de komende weken en maanden allicht nog een aantal spelers vertrekken.


Blauw-Zwart toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse mercato. In afwachting van middenvelder Hugo Vetlesen, werd vooral de aanvalslinie al van versterking voorzien. De Pool Michal Skoras moet Deila van extra opties op de flanken voorzien, Victor Barbera en Igor Thiago zijn dan weer de twee nieuwe spitsen. Met die transfers lijkt Blauw-Zwart ook al te anticiperen op mogelijke vertrekkers.

LEES OOK: Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Aanvallende exodus

Zo is de kans reëel dat Club tijdens de zomermercato afscheid neemt van enkele aanvallende krachten. Dat Noa Lang wil/zal vertrekken, staat inmiddels buiten kijf. Afwachten welke club zal doordrukken voor de Nederlandse international. Ook Andreas Skov Olsen en Tajon Buchanan werden in de voorbije weken meermaals aan een vertrek gelinkt. Daarnaast zou Club Ferran Jutgla na een jaartje alweer kunnen verliezen.

Gegeerd in Engeland

De spits werd een jaartje geleden weggeplukt uit de jeugdopleiding van FC Barcelona en maakte een sterke indruk in zijn eerste maanden bij Blauw-Zwart. In de slotfase van het seizoen deemsterde Jutgla wat weg, toch zou hij op de lijstjes staan van verschillende Europese clubs. Dat wordt bevestigd door transferexpert Fabrizio Romano. De Italiaan maakte voor 'SoRare' een lijstje met de vijf meest geslaagde transfer van afgelopen seizoen in de JPL en nam daarin ook Jutgla op. "Hij staat op de lijst van heel wat clubs, met name in Engeland", meldt Romano. Het wordt dus uitkijken of die interesse ook concreet zal worden.

Bij een goed bod moet Club hem laten gaan ...

Meest recent

Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

8
8
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

71
71
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

96
96
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

82
82
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

19
19
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

206
206
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

62
62
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

198
198
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

227
227
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

130
130
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

42
42
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

208
208
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

40
40
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

102
102
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

252
252
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

109
109
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

92
92
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

192
192
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

112
112
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

393
393
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

159
159
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

351
351
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

283
283
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

511
511
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

252
252

Meer sportnieuws