Romano doet Club schrikken: aanvaller grof wild op mercato

door
Romano doet Club schrikken: aanvaller grof wild op mercato

Bij Club Brugge is de voorbereiding maandag ook echt van start gegaan, zo stond nieuwe coach Ronny Deila voor het eerst op het trainingsveld met zijn selectie. De Noor kon wel nog geen beroep doen op zijn internationals. Bovendien ziet hij in de komende weken en maanden allicht nog een aantal spelers vertrekken.


Blauw-Zwart toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse mercato. In afwachting van middenvelder Hugo Vetlesen, werd vooral de aanvalslinie al van versterking voorzien. De Pool Michal Skoras moet Deila van extra opties op de flanken voorzien, Victor Barbera en Igor Thiago zijn dan weer de twee nieuwe spitsen. Met die transfers lijkt Blauw-Zwart ook al te anticiperen op mogelijke vertrekkers.

LEES OOK: ‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

Aanvallende exodus

Zo is de kans reëel dat Club tijdens de zomermercato afscheid neemt van enkele aanvallende krachten. Dat Noa Lang wil/zal vertrekken, staat inmiddels buiten kijf. Afwachten welke club zal doordrukken voor de Nederlandse international. Ook Andreas Skov Olsen en Tajon Buchanan werden in de voorbije weken meermaals aan een vertrek gelinkt. Daarnaast zou Club Ferran Jutgla na een jaartje alweer kunnen verliezen.

Gegeerd in Engeland

De spits werd een jaartje geleden weggeplukt uit de jeugdopleiding van FC Barcelona en maakte een sterke indruk in zijn eerste maanden bij Blauw-Zwart. In de slotfase van het seizoen deemsterde Jutgla wat weg, toch zou hij op de lijstjes staan van verschillende Europese clubs. Dat wordt bevestigd door transferexpert Fabrizio Romano. De Italiaan maakte voor 'SoRare' een lijstje met de vijf meest geslaagde transfer van afgelopen seizoen in de JPL en nam daarin ook Jutgla op. "Hij staat op de lijst van heel wat clubs, met name in Engeland", meldt Romano. Het wordt dus uitkijken of die interesse ook concreet zal worden.

Bij een goed bod moet Club hem laten gaan ...

Meest recent

Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

6
6
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

22
22
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

36
36
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

9
9
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

44
44
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

13
13
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

15
15
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

43
43
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

12
12
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

16
16
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

23
23
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

24
24
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

30
30
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

41
41
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

14
14
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

294
294
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

56
56
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

121
121
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

277
277
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

26
26
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

42
42
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

319
319
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

55
55
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

63
63
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14

Meer sportnieuws