Romano doet Club schrikken: aanvaller grof wild op mercato

door
Romano doet Club schrikken: aanvaller grof wild op mercato

Bij Club Brugge is de voorbereiding maandag ook echt van start gegaan, zo stond nieuwe coach Ronny Deila voor het eerst op het trainingsveld met zijn selectie. De Noor kon wel nog geen beroep doen op zijn internationals. Bovendien ziet hij in de komende weken en maanden allicht nog een aantal spelers vertrekken.


Blauw-Zwart toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse mercato. In afwachting van middenvelder Hugo Vetlesen, werd vooral de aanvalslinie al van versterking voorzien. De Pool Michal Skoras moet Deila van extra opties op de flanken voorzien, Victor Barbera en Igor Thiago zijn dan weer de twee nieuwe spitsen. Met die transfers lijkt Blauw-Zwart ook al te anticiperen op mogelijke vertrekkers.

LEES OOK: Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Aanvallende exodus

Zo is de kans reëel dat Club tijdens de zomermercato afscheid neemt van enkele aanvallende krachten. Dat Noa Lang wil/zal vertrekken, staat inmiddels buiten kijf. Afwachten welke club zal doordrukken voor de Nederlandse international. Ook Andreas Skov Olsen en Tajon Buchanan werden in de voorbije weken meermaals aan een vertrek gelinkt. Daarnaast zou Club Ferran Jutgla na een jaartje alweer kunnen verliezen.

Gegeerd in Engeland

De spits werd een jaartje geleden weggeplukt uit de jeugdopleiding van FC Barcelona en maakte een sterke indruk in zijn eerste maanden bij Blauw-Zwart. In de slotfase van het seizoen deemsterde Jutgla wat weg, toch zou hij op de lijstjes staan van verschillende Europese clubs. Dat wordt bevestigd door transferexpert Fabrizio Romano. De Italiaan maakte voor 'SoRare' een lijstje met de vijf meest geslaagde transfer van afgelopen seizoen in de JPL en nam daarin ook Jutgla op. "Hij staat op de lijst van heel wat clubs, met name in Engeland", meldt Romano. Het wordt dus uitkijken of die interesse ook concreet zal worden.

Bij een goed bod moet Club hem laten gaan ...

Meest recent

Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

0
0
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

16
16
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

42
42
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

92
92
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

197
197
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

29
29
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

96
96
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

41
41
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

471
471
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

128
128
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

205
205
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

249
249
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

227
227
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

164
164
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

91
91
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

65
65
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

103
103
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

438
438
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

228
228
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

336
336
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

166
166
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

235
235
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

283
283
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

681
681
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

254
254

Meer sportnieuws