Romano doet Club schrikken: aanvaller grof wild op mercato

956 stemmen
Romano doet Club schrikken: aanvaller grof wild op mercato

Bij Club Brugge is de voorbereiding maandag ook echt van start gegaan, zo stond nieuwe coach Ronny Deila voor het eerst op het trainingsveld met zijn selectie. De Noor kon wel nog geen beroep doen op zijn internationals. Bovendien ziet hij in de komende weken en maanden allicht nog een aantal spelers vertrekken.


Blauw-Zwart toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse mercato. In afwachting van middenvelder Hugo Vetlesen, werd vooral de aanvalslinie al van versterking voorzien. De Pool Michal Skoras moet Deila van extra opties op de flanken voorzien, Victor Barbera en Igor Thiago zijn dan weer de twee nieuwe spitsen. Met die transfers lijkt Blauw-Zwart ook al te anticiperen op mogelijke vertrekkers.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Aanvallende exodus

Zo is de kans reëel dat Club tijdens de zomermercato afscheid neemt van enkele aanvallende krachten. Dat Noa Lang wil/zal vertrekken, staat inmiddels buiten kijf. Afwachten welke club zal doordrukken voor de Nederlandse international. Ook Andreas Skov Olsen en Tajon Buchanan werden in de voorbije weken meermaals aan een vertrek gelinkt. Daarnaast zou Club Ferran Jutgla na een jaartje alweer kunnen verliezen.

Gegeerd in Engeland

De spits werd een jaartje geleden weggeplukt uit de jeugdopleiding van FC Barcelona en maakte een sterke indruk in zijn eerste maanden bij Blauw-Zwart. In de slotfase van het seizoen deemsterde Jutgla wat weg, toch zou hij op de lijstjes staan van verschillende Europese clubs. Dat wordt bevestigd door transferexpert Fabrizio Romano. De Italiaan maakte voor 'SoRare' een lijstje met de vijf meest geslaagde transfer van afgelopen seizoen in de JPL en nam daarin ook Jutgla op. "Hij staat op de lijst van heel wat clubs, met name in Engeland", meldt Romano. Het wordt dus uitkijken of die interesse ook concreet zal worden.

Bij een goed bod moet Club hem laten gaan ...

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

76
76
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

189
189
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

752
752
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

85
85
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

148
148
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

58
58
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

66
66
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

35
35
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

157
157
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

178
178
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

24
24
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

149
149
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

381
381
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

191
191
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

110
110
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

852
852
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

514
514
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

365
365
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

49
49

Meer sportnieuws