'Feyenoord zet Jonge Duivel op verlanglijst'

139 stemmen
'Feyenoord zet Jonge Duivel op verlanglijst'

Feyenoord bleek afgelopen seizoen oppermachtig in de Eredivisie en mocht uiteindelijk de landstitel vieren. Daardoor mogen de Rotterdammers zich straks opmaken voor de Champions League en daarin willen ze natuurlijk geen mal figuur slaan. Ze versterkten zich daarom al met Ramiz Zerrouki (Twente) en Thomas van den Belt (Zwolle) en namen ook Timon Wellenreuther definitief over van Anderlecht. Daar zal het echter niet bij blijven.


Volgens 1908.nl, dat doorgaans goed geïnformeerd lijkt over het reilen en zeilen bij Feyenoord, zou ook een Jonge Duivel op het verlanglijstje van de Nederlandse kampioen beland zijn. Ze zouden namelijk de ontwikkelingen rond Hugo Siquet op de voet volgen. De 20-jarige rechtsachter staat onder contract bij SC Freiburg, waar hij zich echter niet kon doorzetten.

In januari keerde Siquet daarom terug naar België en op huurbasis bij Cercle Brugge deed hij het de voorbije zes maanden goed. De Vereniging zal hem in principe ook volgend seizoen nog huren. Dat betekent dat een transfer wellicht niet voor meteen zal zijn, ook omdat een nieuwe rechtsachter voor Feyenoord niet meteen een prioriteit is. Pas als Lutsharel Geertruida of Marcus Pedersen zou vertrekken, zouden ze daarvoor in actie schieten.

LEES OOK: "Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

Nog andere opties

Maar dan is Siquet ook lang niet de enige piste die ze bij Feyenoord volgen. Joshua Brenet (Twente) zou in de bovenste schuif liggen bij trainer Arne Slot en zijn staf, terwijl ook Julian Araujo (FC Barcelona) op het Rotterdamse scoutinglijstje staat. Siquet kan zich voorlopig dus gewoon blijven focussen op het EK U21, waar hij in de openingsmatch tegen Jong Oranje bij de rust mocht invallen en daarna een basisplaats kreeg tegen Georgië.

Moet Siquet volgend seizoen nog bij Cercle blijven?

Meest recent

Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

41
41
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

136
136
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

230
230
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

272
272
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

85
85
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

71
71
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

543
543
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

304
304
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

138
138
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

137
137
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

129
129
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

13
13
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

106
106
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

307
307
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

132
132
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

440
440
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

109
109
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

41
41
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

143
143
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

582
582
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

221
221
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

75
75
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

374
374
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

287
287
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

151
151

Meer sportnieuws