'Feyenoord zet Jonge Duivel op verlanglijst'

door
'Feyenoord zet Jonge Duivel op verlanglijst'

Feyenoord bleek afgelopen seizoen oppermachtig in de Eredivisie en mocht uiteindelijk de landstitel vieren. Daardoor mogen de Rotterdammers zich straks opmaken voor de Champions League en daarin willen ze natuurlijk geen mal figuur slaan. Ze versterkten zich daarom al met Ramiz Zerrouki (Twente) en Thomas van den Belt (Zwolle) en namen ook Timon Wellenreuther definitief over van Anderlecht. Daar zal het echter niet bij blijven.


Volgens 1908.nl, dat doorgaans goed geïnformeerd lijkt over het reilen en zeilen bij Feyenoord, zou ook een Jonge Duivel op het verlanglijstje van de Nederlandse kampioen beland zijn. Ze zouden namelijk de ontwikkelingen rond Hugo Siquet op de voet volgen. De 20-jarige rechtsachter staat onder contract bij SC Freiburg, waar hij zich echter niet kon doorzetten.

In januari keerde Siquet daarom terug naar België en op huurbasis bij Cercle Brugge deed hij het de voorbije zes maanden goed. De Vereniging zal hem in principe ook volgend seizoen nog huren. Dat betekent dat een transfer wellicht niet voor meteen zal zijn, ook omdat een nieuwe rechtsachter voor Feyenoord niet meteen een prioriteit is. Pas als Lutsharel Geertruida of Marcus Pedersen zou vertrekken, zouden ze daarvoor in actie schieten.

LEES OOK: Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Nog andere opties

Maar dan is Siquet ook lang niet de enige piste die ze bij Feyenoord volgen. Joshua Brenet (Twente) zou in de bovenste schuif liggen bij trainer Arne Slot en zijn staf, terwijl ook Julian Araujo (FC Barcelona) op het Rotterdamse scoutinglijstje staat. Siquet kan zich voorlopig dus gewoon blijven focussen op het EK U21, waar hij in de openingsmatch tegen Jong Oranje bij de rust mocht invallen en daarna een basisplaats kreeg tegen Georgië.

Moet Siquet volgend seizoen nog bij Cercle blijven?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

37
37
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

17
17
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

125
125
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

87
87
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

130
130
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

167
167
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

218
218
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

11
11
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

354
354
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

160
160
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

248
248
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

58
58
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

197
197
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

246
246
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

124
124
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

158
158
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

71
71
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

535
535
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

318
318
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

460
460
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

502
502

Meer sportnieuws