'Mbappé legt meteen forse transfereis op tafel bij Real Madrid'

1409
'Mbappé legt meteen forse transfereis op tafel bij Real Madrid'

Kylian Mbappé deed Paris Saint-Germain niet zo lang geleden daveren op zijn grondvesten. De stervoetballer liet de Parijse club weten dat hij geen gebruik zal maken van de eenzijdige optie om zijn contract te verlengen tot na 2024. Een transfer lijkt zo meer dan ooit te wenken.


Real Madrid is zo opnieuw klaarwakker. De Spanjaarden staken het in het verleden nooit onder stoelen of banken: ze willen Mbappé maar wat graag naar de Spaanse hoofdstad halen. Daar zouden ze veel geld voor over hebben, maar nu ook niet al het geld van de wereld. Zo zou de Koninklijke al een maximumprijs vastgesteld hebben die het wil betalen voor de stervoetballer. PSG moet nu kiezen: Mbappé zijn contract laten uitdoen en met lege handen achterblijven, of hem verkopen en een deel van het geïnvesteerde geld terugverdienen.

Mbappé zelf zit mogelijk al met zijn hoofd in Madrid. Volgens Fichajes zou hij ook meteen een transferreis op tafel gelegd hebben bij voorzitter Florentino Perez. Zo wil Mbappé graag dat ook Achraf Hakimi de overstap maakt naar Madrid. Die heeft nog een contract tot midden 2026 in Parijs en moet volgens Transfermarkt momenteel 70 miljoen euro kosten.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Thuiskomen

Voor Hakimi zou een transfer naar Madrid thuiskomen zijn. De Marokkaanse flankverdediger werd geboren in Madrid en doorliep de jeugdopleiding van de Koninklijke. Hij maakte uiteindelijk zijn debuut in de hoofdmacht en zou daarna uitgeleend worden aan Borussia Dortmund. Daarna ging het Internazionale en PSG, en nu dus mogelijk opnieuw Real. Samen met Mbappé?

Wie zal naar Real verhuizen?

Meest recent

'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

9
9
Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

98
98
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

68
68
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

32
32
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

131
131
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

64
64
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

88
88
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

27
27
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

171
171
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

138
138
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

50
50
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

167
167
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

207
207
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

49
49
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

186
186
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

196
196
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

82
82
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

448
448
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

284
284
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

257
257

Meer sportnieuws