Charleroi maakt komst Anderlecht-product bekend

96 stemmen
Charleroi maakt komst Anderlecht-product bekend

Sporting Charleroi heeft een behoorlijk grijs seizoen achter de rug en eindigde uiteindelijk op de negende plaats in de reguliere competitie. In de komende jaargang hopen de Carolo's dan ook om beter te doen. En dus wordt al volop werk gemaakt van versterking voor de selectie van coach Felice Mazzu.


Charleroi was de voorbije jaren uitgegroeid tot een stabiele subtopper met enkele knappe uitschieters. Maar in de voorbije jaargang dreigde de club helemaal weg te zakken in de onderste regionen van het klassement. En dus besloot men om coach Edward Still eind oktober al aan de kant te schuiven. Lang duurde de zoektocht naar een opvolger niet. Toen Mazzu op zijn beurt werd ontslagen bij RSC Anderlecht, zag manager Mehdi Bayat zijn kans schoon om de geliefde trainer terug te halen naar Mambourg.

LEES OOK: Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Eerste aanwinsten binnen

Mirakels verrichtten deed Mazzu evenwel niet. Onder zijn bewind werd het behoud weliswaar probleemloos verzekerd, een ticket voor de nacompetities bleek evenwel te hoog gegrepen. Komend seizoen wil Charleroi dan ook opnieuw een plek in de subtop veroveren. En dus wordt volop werk gemaakt van versterking. Met Oday Dabbagh en Zan Rogelj werden alvast een spits en een flankaanvaller transfervrij op de kop getikt. Aan dat lijstje mag nu ook Antoine Bernier toegevoegd worden.

Anderlecht-product

Het jeugdproduct van Anderlecht was de voorbije seizoenen bij RFC Seraing aan de slag, waar hij één van de smaakmakers was. Maar ook hij kon de degradatie van de Luikenaars niet voorkomen. Bernier besloot dan ook om zijn aflopende contract niet te verlengen. Onder meer AA Gent toonde interesse, maar Bayat liet eerder al verstaan dat Bernier naar Charleroi zou trekken. En dinsdag werd zijn komst ook nog eens bevestigd via de officiële clubkanalen.

Charleroi gaat volgend seizoen weer in de subtop meedraaien ...

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

59
59
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

100
100
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

86
86
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

114
114
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

132
132
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

292
292
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

475
475
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

109
109
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

229
229
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

309
309
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

574
574
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

369
369
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

139
139
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

196
196
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

423
423
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

541
541
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

366
366
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

142
142

Meer sportnieuws