Charleroi maakt komst Anderlecht-product bekend

96 stemmen
Charleroi maakt komst Anderlecht-product bekend

Sporting Charleroi heeft een behoorlijk grijs seizoen achter de rug en eindigde uiteindelijk op de negende plaats in de reguliere competitie. In de komende jaargang hopen de Carolo's dan ook om beter te doen. En dus wordt al volop werk gemaakt van versterking voor de selectie van coach Felice Mazzu.


Charleroi was de voorbije jaren uitgegroeid tot een stabiele subtopper met enkele knappe uitschieters. Maar in de voorbije jaargang dreigde de club helemaal weg te zakken in de onderste regionen van het klassement. En dus besloot men om coach Edward Still eind oktober al aan de kant te schuiven. Lang duurde de zoektocht naar een opvolger niet. Toen Mazzu op zijn beurt werd ontslagen bij RSC Anderlecht, zag manager Mehdi Bayat zijn kans schoon om de geliefde trainer terug te halen naar Mambourg.

LEES OOK: Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Eerste aanwinsten binnen

Mirakels verrichtten deed Mazzu evenwel niet. Onder zijn bewind werd het behoud weliswaar probleemloos verzekerd, een ticket voor de nacompetities bleek evenwel te hoog gegrepen. Komend seizoen wil Charleroi dan ook opnieuw een plek in de subtop veroveren. En dus wordt volop werk gemaakt van versterking. Met Oday Dabbagh en Zan Rogelj werden alvast een spits en een flankaanvaller transfervrij op de kop getikt. Aan dat lijstje mag nu ook Antoine Bernier toegevoegd worden.

Anderlecht-product

Het jeugdproduct van Anderlecht was de voorbije seizoenen bij RFC Seraing aan de slag, waar hij één van de smaakmakers was. Maar ook hij kon de degradatie van de Luikenaars niet voorkomen. Bernier besloot dan ook om zijn aflopende contract niet te verlengen. Onder meer AA Gent toonde interesse, maar Bayat liet eerder al verstaan dat Bernier naar Charleroi zou trekken. En dinsdag werd zijn komst ook nog eens bevestigd via de officiële clubkanalen.

Charleroi gaat volgend seizoen weer in de subtop meedraaien ...

Meest recent

Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

131
131
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

701
701
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

22
22
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

270
270
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

93
93
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

244
244
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

438
438
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

128
128
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

99
99
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

237
237
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

187
187
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

186
186
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

611
611
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

489
489
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

537
537
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

232
232
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

818
818
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

696
696
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

158
158
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

263
263
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

478
478

Meer sportnieuws