Charleroi maakt komst Anderlecht-product bekend

door
Charleroi maakt komst Anderlecht-product bekend

Sporting Charleroi heeft een behoorlijk grijs seizoen achter de rug en eindigde uiteindelijk op de negende plaats in de reguliere competitie. In de komende jaargang hopen de Carolo's dan ook om beter te doen. En dus wordt al volop werk gemaakt van versterking voor de selectie van coach Felice Mazzu.


Charleroi was de voorbije jaren uitgegroeid tot een stabiele subtopper met enkele knappe uitschieters. Maar in de voorbije jaargang dreigde de club helemaal weg te zakken in de onderste regionen van het klassement. En dus besloot men om coach Edward Still eind oktober al aan de kant te schuiven. Lang duurde de zoektocht naar een opvolger niet. Toen Mazzu op zijn beurt werd ontslagen bij RSC Anderlecht, zag manager Mehdi Bayat zijn kans schoon om de geliefde trainer terug te halen naar Mambourg.

LEES OOK: KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

Eerste aanwinsten binnen

Mirakels verrichtten deed Mazzu evenwel niet. Onder zijn bewind werd het behoud weliswaar probleemloos verzekerd, een ticket voor de nacompetities bleek evenwel te hoog gegrepen. Komend seizoen wil Charleroi dan ook opnieuw een plek in de subtop veroveren. En dus wordt volop werk gemaakt van versterking. Met Oday Dabbagh en Zan Rogelj werden alvast een spits en een flankaanvaller transfervrij op de kop getikt. Aan dat lijstje mag nu ook Antoine Bernier toegevoegd worden.

Anderlecht-product

Het jeugdproduct van Anderlecht was de voorbije seizoenen bij RFC Seraing aan de slag, waar hij één van de smaakmakers was. Maar ook hij kon de degradatie van de Luikenaars niet voorkomen. Bernier besloot dan ook om zijn aflopende contract niet te verlengen. Onder meer AA Gent toonde interesse, maar Bayat liet eerder al verstaan dat Bernier naar Charleroi zou trekken. En dinsdag werd zijn komst ook nog eens bevestigd via de officiële clubkanalen.

Charleroi gaat volgend seizoen weer in de subtop meedraaien ...

Meest recent

Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

4
4
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

12
12
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

28
28
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

60
60
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

28
28
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

152
152
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

85
85
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

78
78
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

214
214
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

136
136
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

261
261
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

461
461
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

70
70
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

316
316
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

470
470
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

164
164
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

142
142
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

679
679
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

89
89
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

436
436
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

234
234
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

365
365
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

554
554
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

306
306

Meer sportnieuws