TRANSFERUURTJE: 'Fredberg gooit met miljoenen, Club-fans dolgelukkig'

door
TRANSFERUURTJE: 'Fredberg gooit met miljoenen, Club-fans dolgelukkig'

Het seizoen in het clubvoetbal zit erop en dus kan de zomermercato stilaan op volle toeren beginnen draaien. De meeste ploegen in binnen- en buitenland zijn zelfs volop bezig met het ontrollen van hun transferplannen. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste deals en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: 'Genk verrast iedereen met komst oude JPL-bekende'

Jupiler Pro League

Mike Trésor (KRC Genk) is grof wild op de transfermarkt. Volgens Sacha Tavolieri barst de strijd om de speler nu stilaan helemaal los. De eerste geïnteresseerde club is het Burnley van Vincent Kompany. Daarnaast zouden ook de Italiaanse kampioen Napoli en Lille intussen al geïnformeerd hebben naar de voorwaarden voor een transfer. Genk hoopt op de jackpot, want ze zouden mikken op een transfersom rond de 20 miljoen euro.

Lokale media beweren dat Anderlecht nog een ultiem bod zou overwegen op Lucas Vazquez. Het zou daarbij gaan om een bedrag van 10 miljoen dollar, zo'n 9,15 miljoen euro. Weliswaar alle kosten inbegrepen. Toch is het maar de vraag of dat voldoende zal zijn. Het bestuur van Boca Juniors mikt immers op een som die dicht bij zijn afkoopclausule van 15 miljoen dollar ligt.

Sudpresse meldt dat Anderlecht daarnaast de komst van Santiago Hezze nog helemaal door de vingers kan zien glippen. Nu zou immers ook Vasco da Gama zich gemeld hebben voor de middenvelder. Pittig detail: de Braziliaanse club is in handen van 777 Partners en dus een zusterclub van... Standard, nog steeds de grootste rivaal van Anderlecht.

Rik De Mil heeft verschillende aanbiedingen naast zich neergelegd en blijft bij Club Brugge. Blauw-Zwart maakte maandag bekend dat de geboren Eeklonaar heeft besloten om aan te blijven als assistent-coach van Ronny Deila. En dat nieuws werd met heel wat enthousiasme onthaald door de achterban op de sociale media.

Buitenland

Volgens transferwatcher Fabrizio Romano richt PSG zijn pijlen op Bernardo Silva. De Portugese middenvelder is bij Manchester City een van de vaste sterkhouders, maar wordt toch gelinkt aan een vertrek. Vanuit Saudi-Arabië heerst er interesse, daar staat Silva echter niet voor open. PSG zou dan ook snel een nieuwe poging ondernemen, al zal City het de Fransen niet gemakkelijk maken.

Neymar leek op weg naar de uitgang bij PSG, maar volgens L'Equipe heeft de Braziliaan zijn zinnen toch op een verlengd verblijf in het Parc des Princes gezet en dat heeft vooral te maken met de nieuwe trainer. PSG zou immers op punt staan om Luis Enrique aan te stellen. Neymar werkte in het verleden al succesvol samen met de Spanjaard bij FC Barcelona en zou graag opnieuw met hem aan de slag gaan.

Italiaanse media weten dat Fabio Silva (ex-Anderlecht) kan rekenen op interesse van AC Milan, AS Roma en Sevilla. Deze clubs denken vooral aan een uitleenbeurt met mogelijk een aankoopoptie. Silva heeft nog een contract tot medio 2026 bij Wolverhampton en volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde 13 miljoen euro.

🔥 Wat iedereen nu leest

Julie Vanloo onthult ‘bloedhete’ crush bij Club
Julie Vanloo onthult ‘bloedhete’ crush bij Club
Fans zetten zich schrap: nieuwe wending in DAZN-soap
Fans zetten zich schrap: nieuwe wending in DAZN-soap

Zal 9,15 miljoen genoeg zijn voor Vazquez?

Meest recent

'Onhoudbaar AC Milan klopt nu ook aan bij Anderlecht'

AC Milan beleefde vorig seizoen een enorm tegenvallend jaar en slaagde er zelfs niet in om een ...

33
33
'Zeer bizar transfergerucht over Dendoncker'

Voor een aantal landgenoten is het een vervelende zomer. Dat geldt bijvoorbeeld voor Leander ...

39
39
Courtois in shock na plotse beslissing van Real Madrid

Real Madrid schudt het doel even op: Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer één, ...

107
107
De Winter heeft absolute knaltransfer helemaal beet

Het is voor heel wat Rode Duivels een drukke transferzomer. Heel wat jonge landgenoten zetten deze ...

25
25
'Antwerp in spanning: update over miljoenentransfer'

Antwerp pakte vorig weekend zijn eerste zege van het seizoen, maar er is nog werk aan de winkel op ...

179
179
Club Brugge pakt uit met volgende nieuwe toptalent

Union mag vorig seizoen dan wel kampioen geworden zijn, maar globaal gezien blijft Club Brugge toch ...

454
454
David Beckham getroffen door hartverscheurende tragedie

De spanningen binnen de familie van David Beckham hebben een nieuw dieptepunt bereikt. Al maanden ...

68
68
Standard baalt enorm: aanvaller lange tijd out

Slecht nieuws voor Mircea Rednic en heel Standard. De Rouches moeten al vroeg op het seizoen een van ...

90
90
Transferalarm bij RSCA: "Zou hem daar direct weghalen"

Bij RSC Anderlecht lieten ze deze mercato toch al wat spelers vertrekken bij RSCA Futures. Gaat er ...

306
306
'Westerlo wint de jackpot: Frigan levert dit bedrag op'

Westerlo verkocht deze zomer al Jordan Bos voor 5 miljoen euro aan Feyenoord, maar verder bleef het ...

112
112
'Rangers in mineur: Belgische ster mist clash met Club'

Club Brugge speelt in de volgende voorronde van de Champions League tegen Rangers FC. De Schotten ...

295
295
Ron Jans lyrisch: "Buitenkans die niet speelde bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een steengoede jeugdwerking en de afgelopen jaren breken de eigen talenten vaak ...

111
111
Stunttransfer Club Brugge bij Union SG?

Club Brugge en Union SG deden de afgelopen jaren de nodige transferzaken. Volgt er mogelijk een ...

1194
1194
'Barça neemt schokkend besluit over Olmo'

FC Barcelona begint zaterdag aan zijn nieuwe seizoen met een trip naar Mallorca op de ...

154
154
'Miljoenentransfer lonkt alsnog voor Westerlo'

Westerlo verkocht deze zomer al Jordan Bos voor 5 miljoen euro aan Feyenoord, maar verder bleef het ...

74
74
'Absoluut rampscenario voor Club Brugge'

Club Brugge heeft ondanks een woelige zomer toch een vrij goede start genomen dit seizoen. Het pakte ...

613
613
VTM-sportanker gooit hoge ogen met spectaculair nieuws

Eén van de nieuwe, frisse gezichten op de VTM-sportredactie is ongetwijfeld Jonas Decleer. De ...

125
125
'Genk verrast iedereen met komst oude JPL-bekende'

KRC Genk heeft zijn start dit seizoen gemist, want na drie speeldagen telt het amper ...

396
396
Bizar tafereel: 2 Anderlecht-spelers mogen Moldavië niet in

Anderlecht moet donderdagavond tegen Sheriff Tiraspol de kwalificatie voor de play-offs van de ...

873
873
Club Brugge meldt belangrijk nieuws voor clash met Rangers

Club Brugge zwoegde zich dinsdagavond naar een 3-2-overwinning tegen Red Bull Salzburg, waarmee ze ...

608
608
'Club Brugge duwt door met volgende miljoenenbod'

Club Brugge heeft dinsdagavond een grote stap gezet richting kwalificatie voor de Champions League ...

537
537
'Anderlecht slikt enorme blessuredomper'

Anderlecht reist woensdag af naar Moldavië, waar het een dag later zijn terugwedstrijd afwerkt ...

469
469
Moris onthult dé reden voor vertrek bij Union

Union moest deze zomer alweer afscheid nemen van een pak sterkhouders, daar veranderden ook de ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Exit Verschaeren, stevige uithaal Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

665
665
'Transferstrijd om Trossard barst los: 3 clubs in de race'

Leandro Trossard is op weg naar de uitgang bij Arsenal. De aanvaller ligt goed bij de Londense fans, ...

163
163

Meer sportnieuws