'Genk ruikt jackpot: 3 clubs melden zich voor Trésor'

1106 stemmen
'Genk ruikt jackpot: 3 clubs melden zich voor Trésor'

Bij KRC Genk hopen ze dat ze in de zomer hun sterkhouders zoveel mogelijk aan boord zullen kunnen houden, maar dat zal na een sterk seizoen niet evident worden. Vooral Mike Trésor wist zich immers in de kijker te spelen, want hij kroonde zich met 23 stuks tot assistkoning van de Jupiler Pro League. Dat leverde hem de prijs voor Player of the Season, een eerste selectie voor de Rode Duivels én een pak interesse op.


De voorbije maanden werd al druk gespeculeerd over welke clubs zich zouden kunnen gaan melden voor de 24-jarige flankaanvaller en volgens Sacha Tavolieri barst de strijd nu stilaan helemaal los. Drie clubs zouden intussen concreet geworden zijn. De eerste is geen verrassing: Vincent Kompany informeerde vorige zomer al eens informeel bij Wouter Vrancken naar Trésor en zou hem ook nu weer naar Burnley willen halen.

Er liggen echter ook nog andere opties op tafel, want ook de Italiaanse kampioen Napoli en Lille zouden intussen al geïnformeerd hebben naar de voorwaarden voor een transfer. Dat is uitstekend nieuws voor Genk, want dat kan zo de verschillende geïnteresseerde clubs tegen elkaar uitspelen. Dat Trésor nog een contract tot 2025 heeft, versterkt hun positie nog verder.

LEES OOK: 'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

Hopen op jackpot

Genk hoopt dan ook op de jackpot, want ze zouden mikken op een transfersom rond de 20 miljoen euro. Daarmee zou Trésor, die zaterdag tegen Oostenrijk debuteerde als Rode Duivel, de op één na duurste uitgaande transfer ooit worden bij de Limburgers. Enkel Sander Berge leverde meer op, want Sheffield United betaalde in januari 2020 23 miljoen voor de Noorse middenvelder.


Welke club zou de beste keuze zijn voor Trésor?

Meest recent

Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

4
4
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

66
66
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

50
50
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

124
124
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

134
134
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

174
174
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

84
84
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

183
183
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

818
818
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

353
353
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

206
206
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

220
220
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

363
363
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

316
316
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

68
68
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

279
279
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

355
355
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

476
476
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

228
228
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

369
369
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

204
204
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

172
172
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

359
359
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

353
353
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

154
154

Meer sportnieuws