'Genk ruikt jackpot: 3 clubs melden zich voor Trésor'

1106
'Genk ruikt jackpot: 3 clubs melden zich voor Trésor'

Bij KRC Genk hopen ze dat ze in de zomer hun sterkhouders zoveel mogelijk aan boord zullen kunnen houden, maar dat zal na een sterk seizoen niet evident worden. Vooral Mike Trésor wist zich immers in de kijker te spelen, want hij kroonde zich met 23 stuks tot assistkoning van de Jupiler Pro League. Dat leverde hem de prijs voor Player of the Season, een eerste selectie voor de Rode Duivels én een pak interesse op.


De voorbije maanden werd al druk gespeculeerd over welke clubs zich zouden kunnen gaan melden voor de 24-jarige flankaanvaller en volgens Sacha Tavolieri barst de strijd nu stilaan helemaal los. Drie clubs zouden intussen concreet geworden zijn. De eerste is geen verrassing: Vincent Kompany informeerde vorige zomer al eens informeel bij Wouter Vrancken naar Trésor en zou hem ook nu weer naar Burnley willen halen.

Er liggen echter ook nog andere opties op tafel, want ook de Italiaanse kampioen Napoli en Lille zouden intussen al geïnformeerd hebben naar de voorwaarden voor een transfer. Dat is uitstekend nieuws voor Genk, want dat kan zo de verschillende geïnteresseerde clubs tegen elkaar uitspelen. Dat Trésor nog een contract tot 2025 heeft, versterkt hun positie nog verder.

LEES OOK: Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

Hopen op jackpot

Genk hoopt dan ook op de jackpot, want ze zouden mikken op een transfersom rond de 20 miljoen euro. Daarmee zou Trésor, die zaterdag tegen Oostenrijk debuteerde als Rode Duivel, de op één na duurste uitgaande transfer ooit worden bij de Limburgers. Enkel Sander Berge leverde meer op, want Sheffield United betaalde in januari 2020 23 miljoen voor de Noorse middenvelder.


Welke club zou de beste keuze zijn voor Trésor?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

9
9
Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

27
27
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

21
21
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

10
10
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

35
35
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

31
31
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

76
76
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

175
175
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

249
249
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

102
102
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

30
30
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

72
72
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

173
173
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

125
125
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

71
71
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

63
63
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

53
53

Meer sportnieuws