Eden Hazard is een vrije speler en liet zaterdagavond nog verstaan dat hij gaat nadenken over zijn toekomst. Heeft de 32-jarige aanvallende middenvelder nog zin om verder te doen? Dat is de vraag van 100 miljoen. Peter Vandenbempt sprak erover bij Sporza.
"Toen ik Hazard na de wedstrijd tijdens zijn huldiging zag, op zijn gemak, dacht ik: neen, die gaat niet meer voetballen." Vandenbempt is van mening dat de ex-speler van Real Madrid, Chelsea en Lille OSC toch nog op een goed Europees niveau zou moeten kunnen spelen.
LEES OOK: Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”
RWDM?"Het zou doodzonde zijn dat zijn carrière op deze manier - in mineur - zou eindigen. Hazard is aan niemand iets verplicht en soms vergeten we wel eens dat hij al heel lang op topniveau meedraait, maar bij een goeie club in een goeie competitie waar hij de koning kan zijn - met misschien net iets minder inspanning zoals dat aan de absolute top bij Real Madrid noodzakelijk is - moet dat toch nog lukken."Hazard werd gelinkt aan ploegen zoals Vancouver, Montreal en RWDM. Bij die laatste club is er genoeg geld met de Amerikaanse eigenaar, maar tegenover La Capitale liet RWDM verstaan dat het "een leuk gerucht" is, maar dat men "realistisch moet blijven". Of gaan Belgische topclubs proberen Hazard naar België te halen? De komende weken zal er meer duidelijkheid zijn, maar voorlopig lijkt Hazard toch eerder te neigen naar zijn voetbalpensioen.
Claudio Reulens