'City doet concurrentie duizelen: bod van 85 miljoen'

door
'City doet concurrentie duizelen: bod van 85 miljoen'

Manchester City heeft na de Engelse titel en de FA Cup, nu ook de Champions League gewonnen. De Engelse grootmacht heeft dus een uitmuntend seizoen achter de rug, desondanks wordt alweer werk gemaakt van zomerse versterking. Zo zou men momenteel doordrukken voor een nieuwe defensieve steunpilaar.


De dominantie van City was dit seizoen opnieuw indrukwekkend. Bovendien speelt de ploeg van coach Pep Guardiola telkens met bijzonder aantrekkelijk voetbal. Al moet gezegd dat de Spaanse trainer daarvoor ook alle middelen ter beschikking krijgt. Zo spendeerde City in het voorbije decennium enorme bedragen op de transfermarkt. En ook tijdens de huidige mercato zou de treble-winnaar opnieuw willen uitpakken.

LEES OOK: Barça en Liverpool brengen spektakel, pandoering voor Theate

Uitblinker in Qatar

Nadat de aanvalslinie vorige zomer een flinke opwaardering kreeg met de komst van Erling Haaland en Julian Alvarez, zou nu de defensie aan de beurt zijn. Volgens Sky Germany zijn de Citizens van plan om door te drukken voor de komst van Josko Gvardiol. De 21-jarige Kroaat was tijdens het voorbije wereldkampioenschap in Qatar nog één van de absolute uitblinkers en maakt ook al een tijdje indruk bij RB Leipzig.

Mondeling akkoord

Verschillende grootmachten trekken dan ook aan zijn mouw, maar City is natuurlijk bijzonder kapitaalkrachtig en kan hem een erg aantrekkelijk sportief verhaal aanbieden. Inmiddels zouden de Engelsen dichtbij een mondeling akkoord staan omtrent de persoonlijke voorwaarden. Vervolgens zouden de gesprekken op clubniveau ingezet worden met een bod van 80 à 85 miljoen euro. Dat zal wellicht niet voldoende zijn, vermits Leipzig mikt op ruim 100 miljoen euro. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden.

City heeft nu al de sterkste selectie van Europa in de breedte ...

Meest recent

Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

4
4
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

52
52
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

126
126
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

117
117
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

138
138
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

251
251
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

102
102
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

157
157
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

175
175
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

505
505
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

780
780
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

405
405
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

242
242
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

380
380
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

131
131
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

610
610
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

186
186
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

64
64
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

66
66
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

75
75
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

150
150
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

341
341
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

259
259
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

403
403
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

60
60

Meer sportnieuws