'City doet concurrentie duizelen: bod van 85 miljoen'

807 stemmen
'City doet concurrentie duizelen: bod van 85 miljoen'

Manchester City heeft na de Engelse titel en de FA Cup, nu ook de Champions League gewonnen. De Engelse grootmacht heeft dus een uitmuntend seizoen achter de rug, desondanks wordt alweer werk gemaakt van zomerse versterking. Zo zou men momenteel doordrukken voor een nieuwe defensieve steunpilaar.


De dominantie van City was dit seizoen opnieuw indrukwekkend. Bovendien speelt de ploeg van coach Pep Guardiola telkens met bijzonder aantrekkelijk voetbal. Al moet gezegd dat de Spaanse trainer daarvoor ook alle middelen ter beschikking krijgt. Zo spendeerde City in het voorbije decennium enorme bedragen op de transfermarkt. En ook tijdens de huidige mercato zou de treble-winnaar opnieuw willen uitpakken.

LEES OOK: 'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Uitblinker in Qatar

Nadat de aanvalslinie vorige zomer een flinke opwaardering kreeg met de komst van Erling Haaland en Julian Alvarez, zou nu de defensie aan de beurt zijn. Volgens Sky Germany zijn de Citizens van plan om door te drukken voor de komst van Josko Gvardiol. De 21-jarige Kroaat was tijdens het voorbije wereldkampioenschap in Qatar nog één van de absolute uitblinkers en maakt ook al een tijdje indruk bij RB Leipzig.

Mondeling akkoord

Verschillende grootmachten trekken dan ook aan zijn mouw, maar City is natuurlijk bijzonder kapitaalkrachtig en kan hem een erg aantrekkelijk sportief verhaal aanbieden. Inmiddels zouden de Engelsen dichtbij een mondeling akkoord staan omtrent de persoonlijke voorwaarden. Vervolgens zouden de gesprekken op clubniveau ingezet worden met een bod van 80 à 85 miljoen euro. Dat zal wellicht niet voldoende zijn, vermits Leipzig mikt op ruim 100 miljoen euro. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden.

City heeft nu al de sterkste selectie van Europa in de breedte ...

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

60
60
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

226
226
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

60
60
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

60
60
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

528
528
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

146
146
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

61
61
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

113
113
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

329
329
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

526
526
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

308
308
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

625
625
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

237
237
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

317
317
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

117
117
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

85
85
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

473
473
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

235
235
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

291
291
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

142
142
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

184
184
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

524
524
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

306
306

Meer sportnieuws