'City doet concurrentie duizelen: bod van 85 miljoen'

807
'City doet concurrentie duizelen: bod van 85 miljoen'

Manchester City heeft na de Engelse titel en de FA Cup, nu ook de Champions League gewonnen. De Engelse grootmacht heeft dus een uitmuntend seizoen achter de rug, desondanks wordt alweer werk gemaakt van zomerse versterking. Zo zou men momenteel doordrukken voor een nieuwe defensieve steunpilaar.


De dominantie van City was dit seizoen opnieuw indrukwekkend. Bovendien speelt de ploeg van coach Pep Guardiola telkens met bijzonder aantrekkelijk voetbal. Al moet gezegd dat de Spaanse trainer daarvoor ook alle middelen ter beschikking krijgt. Zo spendeerde City in het voorbije decennium enorme bedragen op de transfermarkt. En ook tijdens de huidige mercato zou de treble-winnaar opnieuw willen uitpakken.

LEES OOK: 'Bakayoko op straat gezet? Club grijpt keihard in'

Uitblinker in Qatar

Nadat de aanvalslinie vorige zomer een flinke opwaardering kreeg met de komst van Erling Haaland en Julian Alvarez, zou nu de defensie aan de beurt zijn. Volgens Sky Germany zijn de Citizens van plan om door te drukken voor de komst van Josko Gvardiol. De 21-jarige Kroaat was tijdens het voorbije wereldkampioenschap in Qatar nog één van de absolute uitblinkers en maakt ook al een tijdje indruk bij RB Leipzig.

Mondeling akkoord

Verschillende grootmachten trekken dan ook aan zijn mouw, maar City is natuurlijk bijzonder kapitaalkrachtig en kan hem een erg aantrekkelijk sportief verhaal aanbieden. Inmiddels zouden de Engelsen dichtbij een mondeling akkoord staan omtrent de persoonlijke voorwaarden. Vervolgens zouden de gesprekken op clubniveau ingezet worden met een bod van 80 à 85 miljoen euro. Dat zal wellicht niet voldoende zijn, vermits Leipzig mikt op ruim 100 miljoen euro. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden.

City heeft nu al de sterkste selectie van Europa in de breedte ...

Meest recent

Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

13
13
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

14
14
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

6
6
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

14
14
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

51
51
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

46
46
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

30
30
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

73
73
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

120
120
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

286
286
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

102
102
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

74
74
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

191
191
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

46
46
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

174
174
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

725
725
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

63
63
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

100
100
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

71
71
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

74
74
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

373
373
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

169
169
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

106
106
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

194
194
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

241
241

Meer sportnieuws