'City doet concurrentie duizelen: bod van 85 miljoen'

807 stemmen
'City doet concurrentie duizelen: bod van 85 miljoen'

Manchester City heeft na de Engelse titel en de FA Cup, nu ook de Champions League gewonnen. De Engelse grootmacht heeft dus een uitmuntend seizoen achter de rug, desondanks wordt alweer werk gemaakt van zomerse versterking. Zo zou men momenteel doordrukken voor een nieuwe defensieve steunpilaar.


De dominantie van City was dit seizoen opnieuw indrukwekkend. Bovendien speelt de ploeg van coach Pep Guardiola telkens met bijzonder aantrekkelijk voetbal. Al moet gezegd dat de Spaanse trainer daarvoor ook alle middelen ter beschikking krijgt. Zo spendeerde City in het voorbije decennium enorme bedragen op de transfermarkt. En ook tijdens de huidige mercato zou de treble-winnaar opnieuw willen uitpakken.

LEES OOK: 'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

Uitblinker in Qatar

Nadat de aanvalslinie vorige zomer een flinke opwaardering kreeg met de komst van Erling Haaland en Julian Alvarez, zou nu de defensie aan de beurt zijn. Volgens Sky Germany zijn de Citizens van plan om door te drukken voor de komst van Josko Gvardiol. De 21-jarige Kroaat was tijdens het voorbije wereldkampioenschap in Qatar nog één van de absolute uitblinkers en maakt ook al een tijdje indruk bij RB Leipzig.

Mondeling akkoord

Verschillende grootmachten trekken dan ook aan zijn mouw, maar City is natuurlijk bijzonder kapitaalkrachtig en kan hem een erg aantrekkelijk sportief verhaal aanbieden. Inmiddels zouden de Engelsen dichtbij een mondeling akkoord staan omtrent de persoonlijke voorwaarden. Vervolgens zouden de gesprekken op clubniveau ingezet worden met een bod van 80 à 85 miljoen euro. Dat zal wellicht niet voldoende zijn, vermits Leipzig mikt op ruim 100 miljoen euro. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden.

🚀

City heeft nu al de sterkste selectie van Europa in de breedte ...

Meest recent

Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

10
10
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

41
41
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

66
66
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

27
27
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

46
46
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

36
36
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

45
45
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

180
180
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

126
126
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

104
104
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

29
29
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

262
262
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

157
157
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

61
61
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

44
44
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

91
91
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

308
308
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

238
238
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

112
112
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

770
770
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

346
346
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

797
797

Meer sportnieuws