'City doet concurrentie duizelen: bod van 85 miljoen'

807 stemmen
'City doet concurrentie duizelen: bod van 85 miljoen'

Manchester City heeft na de Engelse titel en de FA Cup, nu ook de Champions League gewonnen. De Engelse grootmacht heeft dus een uitmuntend seizoen achter de rug, desondanks wordt alweer werk gemaakt van zomerse versterking. Zo zou men momenteel doordrukken voor een nieuwe defensieve steunpilaar.


De dominantie van City was dit seizoen opnieuw indrukwekkend. Bovendien speelt de ploeg van coach Pep Guardiola telkens met bijzonder aantrekkelijk voetbal. Al moet gezegd dat de Spaanse trainer daarvoor ook alle middelen ter beschikking krijgt. Zo spendeerde City in het voorbije decennium enorme bedragen op de transfermarkt. En ook tijdens de huidige mercato zou de treble-winnaar opnieuw willen uitpakken.

LEES OOK: Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Uitblinker in Qatar

Nadat de aanvalslinie vorige zomer een flinke opwaardering kreeg met de komst van Erling Haaland en Julian Alvarez, zou nu de defensie aan de beurt zijn. Volgens Sky Germany zijn de Citizens van plan om door te drukken voor de komst van Josko Gvardiol. De 21-jarige Kroaat was tijdens het voorbije wereldkampioenschap in Qatar nog één van de absolute uitblinkers en maakt ook al een tijdje indruk bij RB Leipzig.

Mondeling akkoord

Verschillende grootmachten trekken dan ook aan zijn mouw, maar City is natuurlijk bijzonder kapitaalkrachtig en kan hem een erg aantrekkelijk sportief verhaal aanbieden. Inmiddels zouden de Engelsen dichtbij een mondeling akkoord staan omtrent de persoonlijke voorwaarden. Vervolgens zouden de gesprekken op clubniveau ingezet worden met een bod van 80 à 85 miljoen euro. Dat zal wellicht niet voldoende zijn, vermits Leipzig mikt op ruim 100 miljoen euro. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden.

🚀

City heeft nu al de sterkste selectie van Europa in de breedte ...

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

35
35
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

54
54
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

20
20
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

52
52
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

175
175
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

390
390
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

61
61
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

255
255
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

388
388
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

348
348
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

349
349
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

260
260
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

236
236
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

453
453
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

310
310
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

288
288
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

303
303
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

77
77
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

195
195
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

198
198
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

178
178
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

322
322
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

500
500

Meer sportnieuws