Dejaegere naar Anderlecht? L'Equipe komt met nieuws

991
Dejaegere naar Anderlecht? L'Equipe komt met nieuws

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar zomerse versterking op meerdere posities en volgt daarvoor verschillende dossiers. Ook de transfervrije Brecht Dejaegere kan rekenen op interesse van de Belgische recordkampioen. Maar de ervaren middenvelder zou nu toch in de Ligue 1 kunnen blijven.


De inmiddels 31-jarige middenvelder brak destijds door bij KV Kortrijk en versierde vervolgens een transfer naar AA Gent, waar hij meer dan 200 wedstrijden afwerkte. In 2020 waagde hij zich dan weer aan een buitenlands avontuur bij Toulouse FC. Dat bleek een uitstekende zet. Dejaegere groeide er zelfs uit tot aanvoerder en hielp zijn club in die hoedanigheid aan de titel in de Ligue 2. In het afgelopen seizoen pakte hij met Toulouse dan weer de Franse beker.

LEES OOK: 'Bodart versiert alsnog verrassende transfer'

Interessant alternatief

Desondanks werd zijn aflopende contract er niet verlengd, beide partijen vonden geen akkoord over de voorwaarden. En dus speurt Dejaegere als transfervrije speler de markt af naar een nieuwe uitdaging. Anderlecht zag in hem alvast een interessant alternatief om de blessure van Yari Verschaeren mee op te vangen op het middenveld. Maar de Brusselaars dreigen achter het net te vissen. Volgens de toonaangevende sportkrant L'Equipe kan Dejaegere immers ook in de Ligue 1 blijven voetballen.

Tweejarig contract

Meer bepaald bij promovendus Le Havre AC. Daar is men op zoek naar spelers met ervaring op het hoogste Franse niveau, liefst spelers die transfervrij vallen op te pikken. Dejaegere voldoet alvast aan het geschikte profiel. Inmiddels zou de Ligue 2-kampioen ook al de eerste gesprekken met de Belgische middenvelder achter de rug hebben. Bij Le HAC zou hij alvast voor twee seizoenen kunnen tekenen, wat één van zijn persoonlijke vereisten is. Het wordt dus vooral zaak om een akkoord te vinden over de loonsvoorwaarden. Ondertussen dreigt Anderlecht dus naast het net te vissen.

Anderlecht moet doordrukken voor Dejaegere ...

Meest recent

Opvolger Vanaken: Club-leiding krijgt immense transferjob

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC terwijl aanvoerder Hans Vanaken geblesseerd in ...

105
105
Nieuw Anderlecht-duo zakt door ijs: "Dan beter de jongeren"

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije zomermercato een elftal verse krachten in huis. Een aantal ...

93
93
Courtois bloost: Real maakt keepersstatement op mercato

Thibaut Courtois is ook dit seizoen weer van cruciaal belang van Real Madrid. De Spaanse grootmacht ...

84
84
‘Leko stunt met onmogelijke comeback bij Club Brugge’

Bij Club Brugge ligt plots een comeback op tafel die vijf weken geleden nog compleet ondenkbaar ...

407
407
'Bruno hakt knopen door: drie wissels bij Anderlecht'

Na de zuinige zege tegen KV Mechelen richt RSC Anderlecht de blik op Europa League, waar het ...

240
240
Leko moet puzzelen: debutant aan aftrap bij Club Brugge?

Club Brugge won zondag met 3-1 van Antwerp, maar net zoals enkele dagen eerder tegen Aston Villa ...

209
209
Coucke ziet nieuwe storm losbarsten aan Belgische kust

Het zomerse plaatje aan de Belgische kust krijgt een opvallend staartje. Wat voor heel wat ...

41
41
AA Gent strikt goudhaantje: contract tot medio 2030

Na het 1-1 gelijkspel in Genk is AA Gent zijn perfect rapport kwijt, maar met een 16 op 18 zijn de ...

91
91
'Club Brugge dumpt Sommer: vervanger al in wachtkamer'

Club Brugge boekte zondag een 3-1 zege tegen Antwerp, maar dat leek achteraf slechts bijzaak. ...

540
540
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

87
87
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

523
523
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

168
168
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

912
912
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

88
88
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

87
87
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

1138
1138
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

64
64
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

69
69
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

249
249
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

164
164
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

423
423
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

193
193
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

95
95
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

169
169
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

278
278

Meer sportnieuws