'Nieuwe domper: spitsendossier Anderlecht valt in water'

door
'Nieuwe domper: spitsendossier Anderlecht valt in water'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe spits. Maar die verloopt allesbehalve op wieltjes. De Brusselaars volgen weliswaar verschillende pistes, die dossiers ook tot een goed einde brengen blijkt evenwel geen gemakkelijke opdracht.


RSCA was in eerste instantie graag doorgegaan met Islam Slimani, maar de onderhandelingen omtrent een contractverlenging van de Algerijn bleken behoorlijk gecompliceerd. De kans dat de winteraanwinst alsnog bijtekent, lijkt dan ook bijzonder klein. Ondertussen stortte sportieve baas Jesper Fredberg zich op verschillende andere pistes. Daarbij ook de 22-jarige Argentijn Luiz Vazquez.

LEES OOK: De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Eerste bod geweigerd

De aanvaller, die in een recent verleden ook nog bij Club Brugge werd genoemd, ligt momenteel onder contract bij Boca Juniors. Maar daar belandde hij in de voorbije maanden op een zijspoor en dus zijn er opportuniteiten. Anderlecht bracht naar verluidt ook al een eerste bod uit, dat werd evenwel geweigerd door de Argentijnse topclub. En nu lijkt het dossier stilaan volledig op de klippen te lopen.

Gecompliceerd dossier

Zo meldt La Dernière Heure dat Paars-Wit op het punt staat om de piste-Vazquez definitief te verlaten. Boca blijft immers vasthouden aan een transfersom van minstens 7 miljoen euro en de onderhandelingen zouden op een dood punt zijn beland. Bovendien wordt het dossier extra gecompliceerd gemaakt door de vele tussenpersonen die zijn betrokken. Behoudens onverwachte wendingen zal ook Vazquez niet de nieuwe spits van Anderlecht worden.

Denkt u dat Anderlecht voor het einde van de maand een nieuwe spits heeft?

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

37
37
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

49
49
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

49
49
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

62
62
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

59
59
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

243
243
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

57
57
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

238
238
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

98
98
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

43
43
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

64
64
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

348
348
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

142
142
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

387
387
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

480
480
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

317
317
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

125
125
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

135
135
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

197
197
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

344
344
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

325
325
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

288
288
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

138
138
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

909
909
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

480
480

Meer sportnieuws