'Anderlecht tot uiterste gedwongen: transfersom van 7 miljoen'

door
'Anderlecht tot uiterste gedwongen: transfersom van 7 miljoen'

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar zomerse versterking op volle toeren en een nieuwe spits geldt daarbij als één van de absolute prioriteiten. Daarvoor volgt sportieve baas Jesper Fredberg meerdere pistes. Ook de Argentijn Luis Vazquez blijft voorlopig hoog op de verlanglijst staan.


Nu de verlenging van de overeenkomst met Islam Slimani steeds onwaarschijnlijker lijkt, volgt Paars-Wit verschillende alternatieven. Vorige week raakte bijvoorbeeld de vermeende interesse in Luis Vazquez bekend. Deze 22-jarige Argentijn, die in een recent verleden ook nog bij Club Brugge werd genoemd, ligt momenteel onder contract bij Boca Juniors. Maar daar belandde hij in de voorbije maanden op een zijspoor en dus zijn er opportuniteiten.

LEES OOK: Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Hoge afkoopsom

Paars-Wit verstuurde naar verluidt al een eerste bod. Argentijnse bronnen maakten daarbij gewag van een transfersom van zo'n 5 miljoen euro, aangevuld met nog eens 2 miljoen euro aan bonussen. Niet slecht voor een bankzitter, maar Boca zou het bod geweigerd hebben. In het contract van de spits zou een afkoopsom van zo'n 14 miljoen euro staan en de Argentijnse topclub mikt dus op een hoger bedrag.

Nieuwe vraagprijs

Toch zou er nu een opening zijn in het dossier, al zullen de Brusselaars dan wel diep in de buidel moeten tasten. Zo meldt La Dernière Heure dat Boca Juniors een tegenbod heeft geformuleerd. De Argentijnen zouden bereid zijn om mee te werken als er zo'n 7 miljoen euro op tafel komt. Afwachten of Anderlecht van plan is om zover te gaan. Boca zou in ieder geval gesprekken hebben opgestart met Vazquez' ex-ploeg CA Patronato over de resterende 30% van de transferrechten die deze club nog bezit.

Anderlecht kan beter voor een spits gaan met ervaring in het Europese voetbal ...

Meest recent

Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

31
31
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

24
24
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

26
26
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

17
17
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

28
28
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

84
84
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

120
120
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

247
247
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

278
278
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

116
116
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

139
139
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

435
435
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

57
57
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

119
119
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

44
44
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

533
533
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

764
764
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

221
221
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

381
381
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

242
242
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

78
78
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

260
260
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

248
248
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

531
531

Meer sportnieuws