TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, bekende club voor Noa Lang'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, bekende club voor Noa Lang'

Het seizoen in het clubvoetbal zit erop en dus kan de zomermercato stilaan op volle toeren beginnen draaien. De meeste ploegen in binnen- en buitenland zijn zelfs volop bezig met het ontrollen van hun transferplannen. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste deals en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

Lees ook: Leegloop bij Club Brugge? Hayen velt oordeel

Jupiler Pro League

Club Brugge staat dicht bij de komst van Hugo Vetlesen. Die informatie wordt ook bevestigd vanuit Noorwegen, waar TV2 de bevestiging kreeg van bondscoach Stale Solbakken dat Vetlesen maandag de training bij de nationale ploeg zal overslaan om met een club te onderhandelen. Er zou met de deal een transfersom tussen de 6 en 8 miljoen euro gemoeid zijn.

A Bola meldt op gezag van Turkse bronnen dat Benfica één van de geïnteresseerde partijen is voor Noa Lang (Club Brugge). De Portugese kampioen kent Lang natuurlijk zeer goed, want ze zagen hem van dichtbij aan het werk toen ze dit seizoen in de achtste finale van de Champions League tegen Club speelden. Daarnaast deden Benfica en Club in het recente verleden ook nog zaakjes, want vorige zomer streek Roman Yaremchuk vanuit Lissabon in Brugge neer. Dat zou dus een interessante optie kunnen worden voor Lang, die ook nog aan Besiktas gelinkt wordt.

Club lijkt ook ondertussen ook op weg naar een vierde zomeraanwinst. Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt dat Club weldra zou kunnen accelereren voor Louis Patris. De revelatie van OH Leuven zou voor extra concurrentie op de rechtsback-positie moeten zorgen. Blauw-Zwart zou wel eerst zelf spelers van de hand moeten doen. Maar Patris, die ook kan rekenen op interesse van RSC Anderlecht, zou al gesproken hebben met Ronny Deila.

Jesper Fredberg zou een aantal Jupiler Pro League-bekenden op zijn lijstje hebben staan voor RSC Anderlecht. Voor het middenveld zou men denken aan Stef Peeters en Brecht Dejaegere (ex-AA Gent/KV Kortrijk), beiden einde contract bij respectievelijk KAS Eupen en Toulouse FC. Die laatste zou een overstap naar het Lotto Park alvast zien zitten volgens HLN. Smail Prevljak, eveneens einde contract bij Eupen, is dan weer een alternatief voor de spitspositie. Zijn salariseisen zouden echter redelijk hoog liggen. En voor OHL-back Louis Patris krijgt Anderlecht nu de concurrentie van Club Brugge.

De verlenging van de overeenkomst met Islam Slimani lijkt steeds onwaarschijnlijker, waardoor Paars-Wit verschillende alternatieven volgt. Vorige week raakte de vermeende interesse in Luis Vazquez bekend. Deze 22-jarige Argentijn, die in een recent verleden ook nog bij Club Brugge werd genoemd, ligt momenteel onder contract bij Boca Juniors. Maar omdat hij er op een zijspoor is beland, zag RSCA zijn kant schoon. Paars-Wit verstuurde naar verluidt al een eerste bod. Argentijnse bronnen maakten daarbij gewag van een transfersom van zo'n 5 miljoen euro, aangevuld met nog eens 2 miljoen euro aan bonussen.

Volgens Latijns-Amerikaanse media heeft Anderlecht interesse in Cesar Blackman als vervanger voor Michael Murillo. Dat is een 25-jarige rechtsachter die tien caps voor Panama achter zijn naam heeft staan en de voorbije jaren aan de slag was bij het Slowaakse DAC. Daar is hij echter einde contract en dus kan Blackman een interessante, goedkope opportuniteit zijn voor Paars-Wit. Ook Slovan Bratislava, Sparta Praag en een Portugese club zouden aan zijn mouw trekken.

De komst van de Nederlandse belofte-international Milan van Ewijk van SC Heerenveen is momenteel dan weer ver weg voor RSCA. Sander de Vries, Heerenveen-watcher voor Leeuwarder Courant, bevestigt weliswaar dat Anderlecht interesse toont in de 22-jarige. Maar er zijn nog veel meer gegadigden. Zo zou de Nederlandse club al een bod vanuit Engeland resoluut geweigerd hebben. Bovendien meldt O Jogo dat de speler zelf ook nog eens een overstap naar een Nederlandse topclub à la PSV of Ajax prefereert.

Vorige week raakte al bekend dat Stade Rennais interesse zou hebben in Teddy Teuma. Maar volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is het Stade Reims dat momenteel doordrukt voor de Maltese middenvelder. De nummer 11 van het voorbije seizoen in de Ligue 1 zou zelfs al een eerste concrete aanbieding hebben neergelegd. Dat bod werd geweigerd door de Brusselaars, maar de onderhandelingen blijven lopen.

De eerstvolgende aanwinst voor Standard zou wel eens uit Frankrijk kunnen komen. Rwandees international Afrikaanse bronnen meldden namelijk dat Standard zijn zinnen heeft gezet op Hakim Sahabo. Deze 17-jarige Belgische Rwandees stond onder contract bij Lille OSC. Maar zijn overeenkomst in Rijsel was aflopend en via Instagram kondigde Sahabo inmiddels zijn afscheid aan. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieiri is zijn overgang naar Sclessin dan ook bijna rond.

Volgens Het Laatste Nieuws zijn diverse clubs uit de Bundesliga concreet geïnteresseerd in Alessio Castro-Montes (AA Gent). Van een bod is voorlopig weliswaar nog geen sprake, al zou dat slechts een kwestie van tijd zijn. Bovendien staat Castro-Montes nog volgens HLN zelf open voor een nieuwe uitdaging in een grotere competitie.

Buitenland

The Athletic meldt dat Leicester zal meewerken aan een transfer van Timothy Castagne als er een voldoende bod binnenloopt. Arsenal zou interesse tonen in de rechtsachter en Leicester zal hem dus niet tegenhouden, want ze willen na de degradatie hun loonmassa terugdringen.

Kylian Mbappé dropte onlangs een bom bij PSG. De superster zal zijn contract niet verlengen in Parijs. Moest het effectief tot een verkoop komen, wordt alvast één grote kandidaat-overnemer naar voren geschoven: Real Madrid. De Koninklijke kunnen een nieuwe aanvalsleider gebruiken na het vertrek van Karim Benzema. Bovendien trekt de Spaanse bekerwinnaar al jaren aan de mouw van Mbappé. Maar het feit dat hij vorig seizoen in extremis voor een verlenging bij PSG, zou volgens Marca nog steeds voor wantrouwen zorgen in het Madrileense kamp.

Volgens The Daily Mail zou Newcastle United hoog inzetten op de komst van James Maddison. De Engelse international is al een tijdje één van de smaakmaker bij Leicester City, maar zal daar vertrekken gezien de degradatie naar de Championship. Maddison zou wel minstens 60 miljoen euro moeten kosten. Bovendien heerst er concurrentie van Tottenham, dat hem evenwel geen Europees voetbal kan aanbieden.

Trending:

Mignolet in tweestrijd: scheiding met Club nabij?
Mignolet in tweestrijd: scheiding met Club nabij?

Is Benfica een goede club voor Lang?

Meest recent

Waar blijft Duranville? Kovac geeft dé reden

Julien Duranville is veruit een van de grootste Belgische talenten van dit moment. De flankaanvaller ...

18
18
Werk voor Hasi: Anderlecht overtuigt niet in eerste oefenpot

RSC Anderlecht speelde om 16u zijn eerste oefenpot van het seizoen tegen Lauwe. Het werd geen 'walk ...

88
88
Kuyt doorbreekt de stilte na de chaos bij Beerschot

Dirk Kuyt trok na anderhalf jaar de deur achter zich dicht bij Beerschot. Een vermoeiende periode, ...

42
42
'Transferbom rond Witsel: onderhandelingen geopend'

Het is al een tijdje stil rondom een mogelijke transfer van Axel Witsel naar Standard. De verdediger ...

233
233
Klopp sloeg aanbod af dat velen als 'ultieme droom' zien

Jürgen Klopp is momenteel Global Head of Soccer bij Red Bull. De voormalige coach van Liverpool ...

65
65
'Verrassing bij KRC Genk: dit moet hun nieuwe spits worden'

KRC Genk weet dat Tolu Arokodare de club gaat verlaten. Dat zal de kassa vullen met ongeveer 20 ...

277
277
Leegloop bij Club Brugge? Hayen velt oordeel

Club Brugge heeft zijn eerste oefenmatch met 2-0 gewonnen van KV Kortrijk. Nicky Hayen sprak bij ...

583
583
Dribbelkont voor STVV: aanwinst nummer zeven is een feit

STVV laat er geen gras over groeien. De Kanaries haalden al heel wat nieuwe spelers en willen ...

74
74
KV Kortrijk pakt uit met zéér straffe aanwinst bij topclub

KV Kortrijk is niet te stoppen op de transfermarkt. Ze haalden al heel wat nieuwe spelers, vooral ...

91
91
KRC Genk wint vlot: verrassende namen tonen zich aan Fink

KRC Genk werkte om 13u zijn eerste oefenpot van het nieuwe seizoen af. De Limburgers deden dit op ...

302
302
'Nieuwe miljoenenslag Union: Sadiki naar topcompetitie'

Met de landstitel op zak, heeft Union SG deze zomer de intentie om zijn selectie zo goed mogelijk ...

179
179
Werk voor Wils: promovendus klopt Antwerp in eerste oefenpot

Ook bij Antwerp FC is de voorbereiding op het komende seizoen van start gegaan. Zaterdagmiddag stond ...

569
569
Karl Vannieuwkerke opgeschrikt door eindeloos tranendal

Karl Vannieuwkerke fietst ongetwijfeld weer richting een drukke sportzomer. Binnenkort start immers ...

170
170
'Finale inspanning: Barça op zucht van supertransfer'

FC Barcelona toonde zich in het voorbije seizoen oppermachtig in eigen land. Tijdens de komende ...

206
206
Bryan Heynen doet harten smelten met emotionele zet

Eén van de meest trouwe soldaten bij Racing Genk is ongetwijfeld Bryan Heynen. De ...

126
126
Nieuw goudklompje: onverwachte held bezorgt Club oefenzege

Club Brugge is met een overwinning aan zijn oefencampagne begonnen. De bekerwinnaar trok ...

372
372
'Afwezige op training Genk: transfer aan de horizon'

KRC Genk werkt zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen de buren van Eendracht Termien. Coach ...

165
165
'AA Gent wil vijfde zomeraanwinst Anderlecht kapen'

RSC Anderlecht rondde deze week de komst van Nathan-Dylan Saliba af, die daarmee de vierde aanwinst ...

430
430
Mourinho ontketent spitsendans: schoktransfer Boniface?

Fenerbahçe SK moest afgelopen seizoen opnieuw vrede nemen met een tweede plaats in de ...

58
58
'Pittig duel om De Cuyper: Club communiceert richtprijs'

Club Brugge heeft zaterdagmiddag zijn oefencampagne op gang getrapt met een duel tegen KV ...

406
406
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele jackpot Club, Genk verliest steunpilaar'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

319
319
Romelu Lukaku plots ferm in de penarie bij Napoli?

Romelu Lukaku (32) was vorig seizoen de aanvalsleider van Napoli. Onder Antonio Conte floreerde de ...

291
291
'Transferbom Xavi Simons: gigantisch bod van topclub'

Er werden al heel wat transfers afgerond, maar de mercato opent pas dinsdag officieel de deuren. ...

140
140
Wat PSG nu doet voor Lyon, had niemand verwacht

PSG en Olympique Lyon zijn in principe concurrenten van elkaar, al zijn de Parijzenaars door de ...

423
423
Who’s NXT? Club Brugge gaat vol voor drie toptalenten

Club Brugge is voor het tweede jaar op rij verkozen tot beste jeugdopleiding van het land. ...

504
504

Meer sportnieuws