'Anderlecht krijgt boost in jacht op nieuwe spits'

door
'Anderlecht krijgt boost in jacht op nieuwe spits'

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar zomerse versterking op volle toeren en een nieuwe spits geldt daarbij als één van de absolute prioriteiten. Daarvoor volgt sportieve baas Jesper Fredberg meerdere pistes. Ook de Argentijn Luis Vazquez blijft voorlopig hoog op de verlanglijst staan.


Nu de verlenging van de overeenkomst met Islam Slimani steeds onwaarschijnlijker lijkt, volgt Paars-Wit verschillende alternatieven. Vorige week raakte bijvoorbeeld de vermeende interesse in Luis Vazquez bekend. Deze 22-jarige Argentijn, die in een recent verleden ook nog bij Club Brugge werd genoemd, ligt momenteel onder contract bij Boca Juniors. Maar omdat hij er op een zijspoor is beland, zag RSCA zijn kant schoon.

LEES OOK: 'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

Eerste bod geweigerd

Paars-Wit verstuurde naar verluidt al een eerste bod. Argentijnse bronnen maakten daarbij gewag van een transfersom van zo'n 5 miljoen euro, aangevuld met nog eens 2 miljoen euro aan bonussen. Niet slecht voor een bankzitter, maar Boca zou het bod geweigerd hebben. In het contract van de spits zou een afkoopsom van zo'n 14 miljoen euro staan en de Argentijnse topclub mikt op een som die meer naar dit bedrag neigt.

Geld voor Cavani

Maar de Brusselaars krijgen mogelijk toch uitzicht op een eventuele doorbraak. Volgens het medium Soyxeneize zou het bestuur van Boca Juniors bereid zijn om overstag te gaan indien Anderlecht een nieuw en licht verbeterd bod overmaakt. Men zou beseffen dat het bedrag in de afkoopclausule gezien de huidige situatie te hoog gegrepen is. Bovendien kan Boca extra middelen zelf goed gebruiken. Zo wordt de Argentijnse topclub op haar beurt gelinkt aan de komst van Edinson Cavani, die allicht vertrekt bij Valencia CF.

Wat zou volgens u het beste zijn voor Anderlecht?

Meest recent

'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

0
0
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

10
10
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

17
17
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

44
44
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

190
190
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

118
118
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

50
50
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

130
130
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

50
50
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

297
297
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

209
209
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

548
548
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

133
133
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

333
333
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

63
63
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

371
371
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

529
529
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

660
660
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

142
142
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

253
253
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

26
26
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

399
399
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

348
348
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

358
358

Meer sportnieuws