Cuypers én Orban weg bij AA Gent? De Witte reageert

1000 stemmen
Cuypers én Orban weg bij AA Gent? De Witte reageert

Bij AA Gent draaien de voorbereidingen op het nieuwe seizoen inmiddels op volle toeren. Maandag werd met verzekeringsmaatschappij Baloise alvast een nieuwe shirtsponsor voorgesteld. Ook de eerste aanwinsten zijn inmiddels binnen, maar het huiswerk op de mercato is nog lang niet af.


De Buffalo's zullen ook volgend seizoen weer op drie fronten actief zijn en dus moet de selectie van coach Hein Vanhaezebrouck in de breedte versterkt worden. Vorige week werd met Tsuyoshi Watanabe alvast een nieuwe verdediger weggeplukt bij KV Kortrijk. Maandag werd dan weer de verwachte komst van Pieter Gerkens beklonken. De veelzijdige middenvelder komt transfervrij over van landskampioen Antwerp FC.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Creatieve transfers

Maar op zijn persbabbel naar aanleiding van de nieuwe shirtsponsor, bevestigde preses Ivan De Witte dat er nog meer versterking zal volgen tijdens de komende weken en maanden. "We zijn nu volop bezig met de invulling van de ploeg. Samen met Hein zitten we twee keer per week samen. De transfers van Watanabe en Gerkens zijn afgerond. En daar gaan we het niet bij laten. Veel hangt af van het financiële én onze creativiteit", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Gegeerde spitsen

Daarnaast wordt het uitkijken naar wat er aan uitgaande zijde zal bewegen. Spitsen Hugo Cuypers en Gift Orban kunnen bijvoorbeeld rekenen op de nodige interesse. Zal Gent hen allebei aan boord kunnen houden? "Misschien niet. Maar goed, de competitie is nog maar pas afgelopen. We zijn nu volop aan het bouwen. Veel kan ik er nu dus niet over zeggen. Wat wel zeker is: AA Gent zal er volgend seizoen anders uitzien", aldus De Witte.

🚀

Indien Gent slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

107
107
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

81
81
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

155
155
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

115
115
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

86
86
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

98
98
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

293
293
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

443
443
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

264
264
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

102
102
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

35
35
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

373
373
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

48
48
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

433
433
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

650
650
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

117
117
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

103
103
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

303
303
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

127
127
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

47
47
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

94
94
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

210
210
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

39
39
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

224
224
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

50
50

Meer sportnieuws