Cuypers én Orban weg bij AA Gent? De Witte reageert

1000 stemmen
Cuypers én Orban weg bij AA Gent? De Witte reageert

Bij AA Gent draaien de voorbereidingen op het nieuwe seizoen inmiddels op volle toeren. Maandag werd met verzekeringsmaatschappij Baloise alvast een nieuwe shirtsponsor voorgesteld. Ook de eerste aanwinsten zijn inmiddels binnen, maar het huiswerk op de mercato is nog lang niet af.


De Buffalo's zullen ook volgend seizoen weer op drie fronten actief zijn en dus moet de selectie van coach Hein Vanhaezebrouck in de breedte versterkt worden. Vorige week werd met Tsuyoshi Watanabe alvast een nieuwe verdediger weggeplukt bij KV Kortrijk. Maandag werd dan weer de verwachte komst van Pieter Gerkens beklonken. De veelzijdige middenvelder komt transfervrij over van landskampioen Antwerp FC.

LEES OOK: Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Creatieve transfers

Maar op zijn persbabbel naar aanleiding van de nieuwe shirtsponsor, bevestigde preses Ivan De Witte dat er nog meer versterking zal volgen tijdens de komende weken en maanden. "We zijn nu volop bezig met de invulling van de ploeg. Samen met Hein zitten we twee keer per week samen. De transfers van Watanabe en Gerkens zijn afgerond. En daar gaan we het niet bij laten. Veel hangt af van het financiële én onze creativiteit", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Gegeerde spitsen

Daarnaast wordt het uitkijken naar wat er aan uitgaande zijde zal bewegen. Spitsen Hugo Cuypers en Gift Orban kunnen bijvoorbeeld rekenen op de nodige interesse. Zal Gent hen allebei aan boord kunnen houden? "Misschien niet. Maar goed, de competitie is nog maar pas afgelopen. We zijn nu volop aan het bouwen. Veel kan ik er nu dus niet over zeggen. Wat wel zeker is: AA Gent zal er volgend seizoen anders uitzien", aldus De Witte.

🚀

Indien Gent slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

7
7
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

98
98
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

37
37
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

100
100
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

293
293
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

259
259
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

295
295
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

411
411
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

765
765
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

159
159
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

328
328
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

103
103
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

167
167
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

432
432
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

457
457
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

319
319
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

224
224
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

431
431
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

346
346
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

886
886
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

647
647
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

540
540
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

376
376

Meer sportnieuws