'RWDM hakt eindelijk trainersknoop door'

door
'RWDM hakt eindelijk trainersknoop door'

Volgend seizoen keert er weer een traditieclub terug in de Jupiler Pro League, want RWDM maakt zijn rentree op het hoogste niveau nadat het dit seizoen SK Beveren wist af te houden in de strijd om de titel in de Challenger Pro League. De euforie van de promotie bleef echter niet lang hangen, want snel namen intriges binnen de club de bovenhand.


Zo ontstond er een enorme rel toen voorzitter Thierry Dailly buiten gewerkt werd door hoofdaandeelhouder John Textor, waarbij beide partijen er niet voor terugdeinsden om publiekelijk met modder naar elkaar te gooien. De fans kozen meteen de kant van Dailly, maar Textor drukte zijn wil door en haalde meteen Gauthier Ganaye bij KV Oostende weg om als CEO de plaats van Dailly in te nemen.

De onrust aan de top zorgde meteen ook voor grote onzekerheid over wie er straks op de bank zou zitten bij RWDM. Trainer Vincent Euvrard loodste de ploeg naar de promotie, maar plots werd zijn lot onzeker. Bovendien genoot hij ook de nodige interesse, waarbij zijn naam vooral bij KV Kortrijk en Standard nadrukkelijk genoemd werd. De Rouches zouden echter al afgehaakt zijn.

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

Euvrard blijft in Molenbeek

Volgens Sacha Tavolieri is de knoop nu echter toch doorgehakt: Euvrard blijft gewoon in Molenbeek. Textor en Ganaye zouden hun vertrouwen in de coach bevestigd hebben en hij lijkt dus gewoon aan te blijven. De 41-jarige Euvrard begint zo aan zijn eerste avontuur als hoofdcoach op het hoogste niveau, want de voorbije jaren werkte hij bij ASV Geel, Cercle Brugge, OHL en RWDM telkens in 1B.


Goede beslissing van RWDM?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

49
49
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

168
168
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

26
26
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

18
18
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

42
42
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

74
74
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

55
55
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

42
42
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

42
42
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

85
85
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

40
40
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

172
172
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

121
121
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

115
115
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

692
692
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws