'RWDM hakt eindelijk trainersknoop door'

door
'RWDM hakt eindelijk trainersknoop door'

Volgend seizoen keert er weer een traditieclub terug in de Jupiler Pro League, want RWDM maakt zijn rentree op het hoogste niveau nadat het dit seizoen SK Beveren wist af te houden in de strijd om de titel in de Challenger Pro League. De euforie van de promotie bleef echter niet lang hangen, want snel namen intriges binnen de club de bovenhand.


Zo ontstond er een enorme rel toen voorzitter Thierry Dailly buiten gewerkt werd door hoofdaandeelhouder John Textor, waarbij beide partijen er niet voor terugdeinsden om publiekelijk met modder naar elkaar te gooien. De fans kozen meteen de kant van Dailly, maar Textor drukte zijn wil door en haalde meteen Gauthier Ganaye bij KV Oostende weg om als CEO de plaats van Dailly in te nemen.

De onrust aan de top zorgde meteen ook voor grote onzekerheid over wie er straks op de bank zou zitten bij RWDM. Trainer Vincent Euvrard loodste de ploeg naar de promotie, maar plots werd zijn lot onzeker. Bovendien genoot hij ook de nodige interesse, waarbij zijn naam vooral bij KV Kortrijk en Standard nadrukkelijk genoemd werd. De Rouches zouden echter al afgehaakt zijn.

Euvrard blijft in Molenbeek

Volgens Sacha Tavolieri is de knoop nu echter toch doorgehakt: Euvrard blijft gewoon in Molenbeek. Textor en Ganaye zouden hun vertrouwen in de coach bevestigd hebben en hij lijkt dus gewoon aan te blijven. De 41-jarige Euvrard begint zo aan zijn eerste avontuur als hoofdcoach op het hoogste niveau, want de voorbije jaren werkte hij bij ASV Geel, Cercle Brugge, OHL en RWDM telkens in 1B.


Goede beslissing van RWDM?

Meest recent

RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

0
0
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

5
5
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

48
48
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

33
33
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

160
160
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

96
96
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

30
30
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

91
91
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

156
156
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

52
52
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

181
181
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

55
55
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

75
75
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

202
202
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

59
59
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

722
722
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

384
384
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

45
45
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

384
384
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

141
141
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

392
392
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

137
137
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

175
175
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

293
293

Meer sportnieuws