'Hoefkens in de running voor straffe trainersjob'

1043 stemmen
'Hoefkens in de running voor straffe trainersjob'

Club Brugge werkte afgelopen seizoen een historische Champions League-campagne af onder het bewind van Carl Hoefkens. Maar door de tegenvallende resultaten in eigen land werd hij na een halfjaar toch aan de geschoven als hoofdcoach. Nu wordt hij echter gelinkt aan een erg fraaie nieuwe job.


De oud-verdediger kreeg afgelopen zomer zijn kans als T1 bij de meervoudige landskampioen, hoewel hij nog geen ervaring had opgedaan als hoofdtrainer. Maar die opmerkelijke zet leek in eerste instantie goed uit te pakken. Zo leidde Hoefkens zijn ploeg naar een erg knappe kwalificatie voor de 1/8ste finales van de Champions League.

LEES OOK: 'JPL-club zet Hoefkens alsnog hoog op verlanglijst'

Vroegtijdig ontslag

Ondertussen vielen de resultaten in eigen land echter steeds meer tegen. Na de pijnlijke bekeruitschakeling tegen STVV en het puntenverlies in de competitiematch tegen OH Leuven, besloot het Brugse bestuur vlak voor nieuwjaar dan ook om Hoefkens aan de kant te schuiven. Sindsdien zit de 44-jarige trainer zonder club. Maar daar komt mogelijk snel verandering in.

Premier League-degradant

In de voorbije weken werd Hoefkens al gelinkt aan een overstap naar Engeland, waar hij destijds als speler al actief was bij Stoke City en West Bromwich. Nu meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat zijn naam besproken werd bij Leicester City. De Foxes degradeerden afgelopen seizoen uit de Premier League en zoeken een nieuwe manager die hen volgend seizoen weer naar promotie kan leiden. Daarbij zou dus ook de naam van Hoefkens op de lijst staan, al lijkt het voorlopig zeker nog niet concreet.

Club heeft te weinig geduld gehad met Hoefkens ...

Meest recent

Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

31
31
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

62
62
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

21
21
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

290
290
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

285
285
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

267
267
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

232
232
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

458
458
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

275
275
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

390
390
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

115
115
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1731
1731
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

155
155
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

238
238
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

208
208
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

334
334
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

317
317
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

156
156
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

182
182
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

447
447
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

51
51

Meer sportnieuws