'Hoefkens in de running voor straffe trainersjob'

1043 stemmen
'Hoefkens in de running voor straffe trainersjob'

Club Brugge werkte afgelopen seizoen een historische Champions League-campagne af onder het bewind van Carl Hoefkens. Maar door de tegenvallende resultaten in eigen land werd hij na een halfjaar toch aan de geschoven als hoofdcoach. Nu wordt hij echter gelinkt aan een erg fraaie nieuwe job.


De oud-verdediger kreeg afgelopen zomer zijn kans als T1 bij de meervoudige landskampioen, hoewel hij nog geen ervaring had opgedaan als hoofdtrainer. Maar die opmerkelijke zet leek in eerste instantie goed uit te pakken. Zo leidde Hoefkens zijn ploeg naar een erg knappe kwalificatie voor de 1/8ste finales van de Champions League.

LEES OOK: Hevige commotie na toptransfer Club: "Begrijp er níéts van"

Vroegtijdig ontslag

Ondertussen vielen de resultaten in eigen land echter steeds meer tegen. Na de pijnlijke bekeruitschakeling tegen STVV en het puntenverlies in de competitiematch tegen OH Leuven, besloot het Brugse bestuur vlak voor nieuwjaar dan ook om Hoefkens aan de kant te schuiven. Sindsdien zit de 44-jarige trainer zonder club. Maar daar komt mogelijk snel verandering in.

Premier League-degradant

In de voorbije weken werd Hoefkens al gelinkt aan een overstap naar Engeland, waar hij destijds als speler al actief was bij Stoke City en West Bromwich. Nu meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat zijn naam besproken werd bij Leicester City. De Foxes degradeerden afgelopen seizoen uit de Premier League en zoeken een nieuwe manager die hen volgend seizoen weer naar promotie kan leiden. Daarbij zou dus ook de naam van Hoefkens op de lijst staan, al lijkt het voorlopig zeker nog niet concreet.

Club heeft te weinig geduld gehad met Hoefkens ...

Meest recent

'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

9
9
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

87
87
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

47
47
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

67
67
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

71
71
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

49
49
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

322
322
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

295
295
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

325
325
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

760
760
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

709
709
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

211
211
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

527
527
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

651
651
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

251
251
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

943
943
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

820
820
'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

394
394
'Anderlecht gaat all-in: finale topaanwinst onderweg'

RSC Anderlecht is met een verdiende overwinning aan de competitie begonnen. Maar tegen een ...

896
896
'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

206
206
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

362
362
Sibierski krijgt duidelijke opdracht: "Dat mist Anderlecht"

Anderlecht kan terugblikken op een tot dusver geslaagd seizoensbegin. Het ligt op koers om de ...

514
514
Glorieuze rentree Frey: "Nog nooit zo'n goal gemaakt"

Een stevig vernieuwd Antwerp heeft zijn start in de Jupiler Pro League niet gemist. Het klopte in ...

122
122
Vitor Bruno looft invallers en hint naar transfers

Anderlecht is zijn seizoen in de Jupiler Pro League begonnen met een overwinning, maar dat heeft wel ...

563
563
Godts speelt open kaart over transfer naar PSG

Ajax had zondag alle moeite met PEC Zwolle, maar werd gered door zijn Belgische invallers. Jorthy ...

127
127

Meer sportnieuws