'Skov Olsen naar uitgang: Club Brugge vraagt miljoenensom'

door
'Skov Olsen naar uitgang: Club Brugge vraagt miljoenensom'

Terwijl de spelers zonder interland-verplichtingen inmiddels op vakantie zijn vertrokken, wordt achter de schermen al volop richting het komende seizoen gewerkt bij Club Brugge. Met Ronny Deila werd alvast een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Maar ook de spelersselectie zal nog een gedaanteverwisseling ondergaan.


Na een bijzonder tegenvallend seizoen in eigen land, werd Deila aangeduid als de man die Blauw-Zwart weer moet doen aankopen met de successen van in de voorbije jaren. En daarvoor zal hij nood hebben aan versterking. De Bruggelingen zijn dan ook al druk in de weer met verschillende transferdossiers, waar ook de nieuwe trainer een inspraak zal in hebben. Dat Club voor versterking op zijn middenveld doordrukt voor Deila's landgenoot Hugo Vetlesen, lijkt bijvoorbeeld geen toeval.

LEES OOK: Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Smaakmakers willen hogerop

Ook in de aanvalslinie lijkt versterking nabij, daar tegenover moet eveneens ruimte gemaakt worden binnen de huidige selectie. Verschillende spelers die geen hoofdrol spelen in de plannen van Deila zullen dan ook van de hand gedaan moeten worden. Daarnaast hebben enkele sterkhouders hun zinnen gezet op de stap naar een grotere competitie. Van Noa Lang en Tajon Buchanan is dat bijvoorbeeld al een tijdje geen geheim meer. Maar ook Andreas Skov Olsen zou wel eens kunnen vertrekken.

Premier League wenkt

De Deense WK-ganger miste een groot deel van de tweede seizoenshelft door blessureleed, desondanks zou hij zijn zinnen hebben gezet op een transfer. Dat meldt de Deense transferwatcher Søren Sorgenfri in zijn column bij Nordicbet. Volgens de genoemde bron zou er alvast interesse heersen vanuit de Premier League. Zo worden Crystal Palace, Burnley FC en AFC Bournemouth genoemd al mogelijk bestemming. Hoewel Skov Olsen onderdeel lijkt uit te maken van de plannen van Deila, zou Club niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een transfer. Op voorwaarde dat voldoende geld op tafel komt. Zo zou men minstens 100 miljoen Deense kronen, een slordige 13.5 miljoen euro, verlangen. Van een concreet bod zou voorlopig geen sprake zijn.

Club moet alles doen om Skov Olsen te houden ..

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

83
83
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

51
51
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

28
28
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

76
76
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

198
198
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

46
46
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

129
129
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

66
66
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

464
464
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

286
286
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

261
261
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

263
263
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

503
503
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

269
269
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

54
54
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

171
171
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

90
90
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

570
570
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

170
170
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

105
105
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

177
177
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

61
61
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

435
435
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

525
525
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

152
152

Meer sportnieuws