'Skov Olsen naar uitgang: Club Brugge vraagt miljoenensom'

2022 stemmen
'Skov Olsen naar uitgang: Club Brugge vraagt miljoenensom'

Terwijl de spelers zonder interland-verplichtingen inmiddels op vakantie zijn vertrokken, wordt achter de schermen al volop richting het komende seizoen gewerkt bij Club Brugge. Met Ronny Deila werd alvast een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Maar ook de spelersselectie zal nog een gedaanteverwisseling ondergaan.


Na een bijzonder tegenvallend seizoen in eigen land, werd Deila aangeduid als de man die Blauw-Zwart weer moet doen aankopen met de successen van in de voorbije jaren. En daarvoor zal hij nood hebben aan versterking. De Bruggelingen zijn dan ook al druk in de weer met verschillende transferdossiers, waar ook de nieuwe trainer een inspraak zal in hebben. Dat Club voor versterking op zijn middenveld doordrukt voor Deila's landgenoot Hugo Vetlesen, lijkt bijvoorbeeld geen toeval.

LEES OOK: 'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Smaakmakers willen hogerop

Ook in de aanvalslinie lijkt versterking nabij, daar tegenover moet eveneens ruimte gemaakt worden binnen de huidige selectie. Verschillende spelers die geen hoofdrol spelen in de plannen van Deila zullen dan ook van de hand gedaan moeten worden. Daarnaast hebben enkele sterkhouders hun zinnen gezet op de stap naar een grotere competitie. Van Noa Lang en Tajon Buchanan is dat bijvoorbeeld al een tijdje geen geheim meer. Maar ook Andreas Skov Olsen zou wel eens kunnen vertrekken.

Premier League wenkt

De Deense WK-ganger miste een groot deel van de tweede seizoenshelft door blessureleed, desondanks zou hij zijn zinnen hebben gezet op een transfer. Dat meldt de Deense transferwatcher Søren Sorgenfri in zijn column bij Nordicbet. Volgens de genoemde bron zou er alvast interesse heersen vanuit de Premier League. Zo worden Crystal Palace, Burnley FC en AFC Bournemouth genoemd al mogelijk bestemming. Hoewel Skov Olsen onderdeel lijkt uit te maken van de plannen van Deila, zou Club niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een transfer. Op voorwaarde dat voldoende geld op tafel komt. Zo zou men minstens 100 miljoen Deense kronen, een slordige 13.5 miljoen euro, verlangen. Van een concreet bod zou voorlopig geen sprake zijn.

Club moet alles doen om Skov Olsen te houden ..

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

13
13
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

16
16
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

16
16
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

62
62
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

51
51
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

62
62
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

52
52
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

78
78
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

25
25
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

81
81
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

137
137
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

213
213
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

490
490
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

170
170
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

425
425
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

840
840
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

120
120
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

354
354
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

173
173
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

684
684
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

588
588
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

175
175
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

370
370

Meer sportnieuws