'Real wil uitpakken met opvolger Benzema: 80 miljoen'

door
'Real wil uitpakken met opvolger Benzema: 80 miljoen'

Real Madrid heeft vorig weekend niet alleen afscheid genomen van Eden Hazard, de Koninklijke zag met Karim Benzema ook één van zijn absolute boegbeelden vertrekken. De spits werd inmiddels voorgesteld de Saudische kampioen Al-Ittihad. Hij zal wel op gepaste wijze vervangen moeten worden in de Spaanse hoofdstad.


In de voorbije weken gonsde het al van geruchten over een mogelijk vertrek van Benzema. En dat had alles te maken met interesse vanuit Saudi-Arabië. De kersverse kampioen van de golfstaat, Al-Ittihad, was namelijk bereid om hem een gigantisch contract aan te bieden. Even leek het erop dat hij dan toch nog een jaartje zou blijven, maar zondag maakte Real officieel bekend dat Benzema de club na jaren trouwe dienst verlaat. En inmiddels werd hij dus gepresenteerd bij Al-Ittihad.

LEES OOK: "Krankzinnig" - Kane zwaar onder vuur na transferkeuze

Laatste contractjaar

Maar hoewel hij inmiddels 35 jaar oud is, laat Benzema een gapend gat achter in de aanvalslinie van Real. En dus zal de Spaanse bekerwinnaar moeten anticiperen op de transfermarkt. Daarbij lijkt Harry Kane over goede papieren te beschikken. De genoemde bron meldt namelijk dat de Spaanse bekerwinnaar fors doordrukt voor Harry Kane. De Engelsman was dit seizoen opnieuw goed voor een pak goals bij Tottenham Hotspur, maar daar is zijn contract aflopend en de spits zou openstaan voor een stapje hogerop.

Niet naar directe concurrent

Tottenham wil zijn boegbeeld liefst aan boord houden, maar die kansen worden met de dag kleiner. In ieder geval weigert de Londense club om Kane aan een directe concurrent à la Manchester United te laten gaan. Dat gegeven in combinatie met zijn contractsituatie, doet het geloof in Madrid in ieder geval toenemen. Volgens Marca denkt men dat een bod van 80 miljoen euro moet kunnen volstaan om de deal te beklinken. Al wordt het afwachten of de Londenaren daar ook zo over denken.

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

'Anderlecht weigerde smaakmaker KRC Genk'

RSC Anderlecht deed de afgelopen jaren heel wat transfers met ondertussen ook heel wat verschillende ...

17
17
Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

39
39
Club Brugge haalt transferslag thuis: meer details bekend

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel ...

31
31
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag acht op het programma, terwijl er ook een ...

38
38
Fink incasseert opdoffer: wissel van de wacht in Genk?

Terwijl de start van de Champions League alle aandacht opeist moet KRC Genk woensdag aan de bak ...

84
84
De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

37
37
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

203
203
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

336
336
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

953
953
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

250
250
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

146
146
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

112
112
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

117
117
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

125
125
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

200
200
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

261
261
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

209
209
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

239
239
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

198
198
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

192
192
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

521
521
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

613
613
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

114
114
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

323
323
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

107
107

Meer sportnieuws