'Real wil uitpakken met opvolger Benzema: 80 miljoen'

door
'Real wil uitpakken met opvolger Benzema: 80 miljoen'

Real Madrid heeft vorig weekend niet alleen afscheid genomen van Eden Hazard, de Koninklijke zag met Karim Benzema ook één van zijn absolute boegbeelden vertrekken. De spits werd inmiddels voorgesteld de Saudische kampioen Al-Ittihad. Hij zal wel op gepaste wijze vervangen moeten worden in de Spaanse hoofdstad.


In de voorbije weken gonsde het al van geruchten over een mogelijk vertrek van Benzema. En dat had alles te maken met interesse vanuit Saudi-Arabië. De kersverse kampioen van de golfstaat, Al-Ittihad, was namelijk bereid om hem een gigantisch contract aan te bieden. Even leek het erop dat hij dan toch nog een jaartje zou blijven, maar zondag maakte Real officieel bekend dat Benzema de club na jaren trouwe dienst verlaat. En inmiddels werd hij dus gepresenteerd bij Al-Ittihad.

LEES OOK: Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Laatste contractjaar

Maar hoewel hij inmiddels 35 jaar oud is, laat Benzema een gapend gat achter in de aanvalslinie van Real. En dus zal de Spaanse bekerwinnaar moeten anticiperen op de transfermarkt. Daarbij lijkt Harry Kane over goede papieren te beschikken. De genoemde bron meldt namelijk dat de Spaanse bekerwinnaar fors doordrukt voor Harry Kane. De Engelsman was dit seizoen opnieuw goed voor een pak goals bij Tottenham Hotspur, maar daar is zijn contract aflopend en de spits zou openstaan voor een stapje hogerop.

Niet naar directe concurrent

Tottenham wil zijn boegbeeld liefst aan boord houden, maar die kansen worden met de dag kleiner. In ieder geval weigert de Londense club om Kane aan een directe concurrent à la Manchester United te laten gaan. Dat gegeven in combinatie met zijn contractsituatie, doet het geloof in Madrid in ieder geval toenemen. Volgens Marca denkt men dat een bod van 80 miljoen euro moet kunnen volstaan om de deal te beklinken. Al wordt het afwachten of de Londenaren daar ook zo over denken.

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

12
12
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

63
63
Invloed Kompany: drastische beslissing Bayern-kleedkamer

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Duitse titelstrijd. Indien het Bayern München van ...

22
22
"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

118
118
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

60
60
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

188
188
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

51
51
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

36
36
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

161
161
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

130
130
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

60
60
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

55
55
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

140
140
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

160
160
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

50
50
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

308
308
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

219
219
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

304
304
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

143
143
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

73
73
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

293
293
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

178
178
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

162
162
Taravel ziet probleem: "Zo lukt het niet elke keer"

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van KV Mechelen. Paars-Wit speelde zeker niet goed, maar pakt ...

202
202
‘Kompany blaast mercato op: eerste zomerknaller in aantocht’

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

90
90

Meer sportnieuws