'Real wil uitpakken met opvolger Benzema: 80 miljoen'

door
'Real wil uitpakken met opvolger Benzema: 80 miljoen'

Real Madrid heeft vorig weekend niet alleen afscheid genomen van Eden Hazard, de Koninklijke zag met Karim Benzema ook één van zijn absolute boegbeelden vertrekken. De spits werd inmiddels voorgesteld de Saudische kampioen Al-Ittihad. Hij zal wel op gepaste wijze vervangen moeten worden in de Spaanse hoofdstad.


In de voorbije weken gonsde het al van geruchten over een mogelijk vertrek van Benzema. En dat had alles te maken met interesse vanuit Saudi-Arabië. De kersverse kampioen van de golfstaat, Al-Ittihad, was namelijk bereid om hem een gigantisch contract aan te bieden. Even leek het erop dat hij dan toch nog een jaartje zou blijven, maar zondag maakte Real officieel bekend dat Benzema de club na jaren trouwe dienst verlaat. En inmiddels werd hij dus gepresenteerd bij Al-Ittihad.

LEES OOK: Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Laatste contractjaar

Maar hoewel hij inmiddels 35 jaar oud is, laat Benzema een gapend gat achter in de aanvalslinie van Real. En dus zal de Spaanse bekerwinnaar moeten anticiperen op de transfermarkt. Daarbij lijkt Harry Kane over goede papieren te beschikken. De genoemde bron meldt namelijk dat de Spaanse bekerwinnaar fors doordrukt voor Harry Kane. De Engelsman was dit seizoen opnieuw goed voor een pak goals bij Tottenham Hotspur, maar daar is zijn contract aflopend en de spits zou openstaan voor een stapje hogerop.

Niet naar directe concurrent

Tottenham wil zijn boegbeeld liefst aan boord houden, maar die kansen worden met de dag kleiner. In ieder geval weigert de Londense club om Kane aan een directe concurrent à la Manchester United te laten gaan. Dat gegeven in combinatie met zijn contractsituatie, doet het geloof in Madrid in ieder geval toenemen. Volgens Marca denkt men dat een bod van 80 miljoen euro moet kunnen volstaan om de deal te beklinken. Al wordt het afwachten of de Londenaren daar ook zo over denken.

Wie vindt u momenteel de beste spits?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

126
126
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

109
109
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

55
55
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

76
76
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

84
84
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

176
176
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

36
36
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

646
646
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

430
430
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

222
222
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

409
409
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

235
235
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

165
165
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

242
242
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

212
212
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

858
858
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

138
138
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

138
138
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

331
331
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

402
402
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

554
554
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

472
472

Meer sportnieuws