'Europese reus drukt door voor transfer Tielemans'

565
'Europese reus drukt door voor transfer Tielemans'

Maandag komen de Rode Duivels samen om de eerstvolgende EK-kwalificatieduels voor te bereiden. Ondertussen hebben een aantal spelers af te rekenen met de nodige transferbeslommeringen. Niet in het minst Youri Tielemans, die op dit moment zelfs zonder club zit.


Het jeugdproduct van RSC Anderlecht speelde sinds begin 2019 voor Leicester City. En op het middenveld van de Foxes wierp Tielemans zich op tot één van de sterkhouders. In 2021 leidde hij zijn ploeg zelfs naar de FA Cup én Community Shield. Maar in de huidige jaargang kreeg de Rode Duivel af te rekenen met de nodige blessures en zo kon ook hij niet voorkomen dat Leicester degradeerde.

LEES OOK: Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Transfervrije status

Tielemans zal evenwel niet mee zakken naar de Championship. In de voorbije maanden werd al duidelijk dat zijn aflopende contract niet verlengd zou worden en dat heeft de middenvelder ook zelf bevestigd via zijn sociale media-kanalen. Vorige week maakte ook Leicester officieel bekend dat er definitief afscheid genomen wordt van Tielemans. En dus mag hij als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club.

Oude bekende van Monaco

Een overgang binnen de Premier League leek in de maak, maar mogelijk zet hij zijn carrière wel voort in de Serie A. Zo geraakte vrijdag de interesse van meervoudig Champions League-winnaar AC Milan bekend. En volgens Tuttosport is men op San Siro behoorlijk concreet. Hoofdscout Geoffrey Moncada haalde Tielemans destijds al naar AS Monaco en zou de drijvende kracht zijn achter de interesse van Milan. Een aanbieding lijkt dan ook snel te volgen. Concurrenten als AS Roma en Galatasaray zouden veel minder kans maken.

Tielemans heeft de kwaliteiten voor de absolute top van Europa ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

1
1
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

20
20
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

50
50
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

11
11
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

20
20
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

30
30
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

47
47
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

78
78
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

103
103
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

45
45
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

254
254
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

516
516
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

66
66
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

129
129
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

75
75
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

144
144
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

174
174
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

315
315
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

605
605
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

235
235
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

190
190
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

565
565
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

96
96

Meer sportnieuws