'Anderlecht bepaalt prijs Verbruggen: Kompany doet eerste bod'

1442 stemmen
'Anderlecht bepaalt prijs Verbruggen: Kompany doet eerste bod'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels begonnen, een deel van de spelersgroep legde al de medische en fysieke proeven af. Maar door afwezigheid van de internationals is de selectie verre van compleet. Bovendien zal er in de komende weken en maanden nog flink aan de spelersgroep gesleuteld worden.


Sowieso is het de bedoeling van sportieve baas Jesper Fredberg om de kern van zijn landgenoot Brian Riemer op uiteenlopende posities van versterking te voorzien. Daarvoor volgt hij verschillende pistes, voorlopig nog zonder veel succes. Daarnaast zal de Deen ook een oplossing moeten voorzien voor bepaalde spelers die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. En er zijn ook een rist basiskrachten van vorig seizoen die bij een interessante aanbieding mogen beschikken.

LEES OOK: 'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Burnley op de loer

Daar tegenover hoopt Paars-Wit wel om goudhaantjes Zeno Debast en Bart Verbruggen langer aan boord te houden. Evident wordt dat echter niet. Zo lijkt er met name rond die laatste één en ander te bewegen. Volgens de Engelse journalist Alan Nixon is het Burnley FC van Vincent Kompany immers concreet. De ex-Rode Duivel en zijn keeperstrainer Jelle ten Rouwelaar hadden de doelman vorige zomer al graag naar Turf Moor gehaald en met het ticket voor de Premier League op zak, zouden ze nu een nieuwe poging wagen.

Minstens 15 miljoen

Bovengenoemde bron beweert dat de club van Kompany zo'n 13 miljoen pond, een slordige 15.8 miljoen euro, veil hebben voor Verbruggen. Dat zou wel eens voldoende kunnen zijn. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Anderlecht minstens 15 miljoen euro verlangt voor zijn sluitstuk. Al zullen de Brusselaars ongetwijfeld proberen het onderste uit de kan te halen, zeker omdat Verbruggen ook genoemd wordt bij verschillende andere clubs.

15 miljoen voor Verbruggen ...

Meest recent

'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

28
28
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

38
38
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

32
32
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

78
78
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

33
33
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

673
673
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

130
130
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

78
78
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

50
50
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

28
28
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

225
225
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

84
84
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

57
57
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

193
193
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

297
297
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

91
91
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

172
172
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

40
40
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

262
262
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

74
74
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

41
41
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

620
620
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

622
622
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

74
74
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

141
141

Meer sportnieuws