'Anderlecht bepaalt prijs Verbruggen: Kompany doet eerste bod'

door
'Anderlecht bepaalt prijs Verbruggen: Kompany doet eerste bod'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels begonnen, een deel van de spelersgroep legde al de medische en fysieke proeven af. Maar door afwezigheid van de internationals is de selectie verre van compleet. Bovendien zal er in de komende weken en maanden nog flink aan de spelersgroep gesleuteld worden.


Sowieso is het de bedoeling van sportieve baas Jesper Fredberg om de kern van zijn landgenoot Brian Riemer op uiteenlopende posities van versterking te voorzien. Daarvoor volgt hij verschillende pistes, voorlopig nog zonder veel succes. Daarnaast zal de Deen ook een oplossing moeten voorzien voor bepaalde spelers die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. En er zijn ook een rist basiskrachten van vorig seizoen die bij een interessante aanbieding mogen beschikken.

LEES OOK: Crisis United duurt voort: nieuwe slipper bij voorlaatste

Burnley op de loer

Daar tegenover hoopt Paars-Wit wel om goudhaantjes Zeno Debast en Bart Verbruggen langer aan boord te houden. Evident wordt dat echter niet. Zo lijkt er met name rond die laatste één en ander te bewegen. Volgens de Engelse journalist Alan Nixon is het Burnley FC van Vincent Kompany immers concreet. De ex-Rode Duivel en zijn keeperstrainer Jelle ten Rouwelaar hadden de doelman vorige zomer al graag naar Turf Moor gehaald en met het ticket voor de Premier League op zak, zouden ze nu een nieuwe poging wagen.

Minstens 15 miljoen

Bovengenoemde bron beweert dat de club van Kompany zo'n 13 miljoen pond, een slordige 15.8 miljoen euro, veil hebben voor Verbruggen. Dat zou wel eens voldoende kunnen zijn. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Anderlecht minstens 15 miljoen euro verlangt voor zijn sluitstuk. Al zullen de Brusselaars ongetwijfeld proberen het onderste uit de kan te halen, zeker omdat Verbruggen ook genoemd wordt bij verschillende andere clubs.

15 miljoen voor Verbruggen ...

Meest recent

Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

34
34
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

34
34
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

47
47
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

119
119
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

48
48
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

94
94
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

955
955
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

49
49
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

61
61
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

403
403
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

200
200
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

111
111
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

132
132
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

127
127
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

966
966
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

120
120
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

56
56
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

360
360
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

819
819
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

125
125
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

419
419
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

632
632
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

277
277

Meer sportnieuws