'Anderlecht bepaalt prijs Verbruggen: Kompany doet eerste bod'

door
'Anderlecht bepaalt prijs Verbruggen: Kompany doet eerste bod'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels begonnen, een deel van de spelersgroep legde al de medische en fysieke proeven af. Maar door afwezigheid van de internationals is de selectie verre van compleet. Bovendien zal er in de komende weken en maanden nog flink aan de spelersgroep gesleuteld worden.


Sowieso is het de bedoeling van sportieve baas Jesper Fredberg om de kern van zijn landgenoot Brian Riemer op uiteenlopende posities van versterking te voorzien. Daarvoor volgt hij verschillende pistes, voorlopig nog zonder veel succes. Daarnaast zal de Deen ook een oplossing moeten voorzien voor bepaalde spelers die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. En er zijn ook een rist basiskrachten van vorig seizoen die bij een interessante aanbieding mogen beschikken.

LEES OOK: Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

Burnley op de loer

Daar tegenover hoopt Paars-Wit wel om goudhaantjes Zeno Debast en Bart Verbruggen langer aan boord te houden. Evident wordt dat echter niet. Zo lijkt er met name rond die laatste één en ander te bewegen. Volgens de Engelse journalist Alan Nixon is het Burnley FC van Vincent Kompany immers concreet. De ex-Rode Duivel en zijn keeperstrainer Jelle ten Rouwelaar hadden de doelman vorige zomer al graag naar Turf Moor gehaald en met het ticket voor de Premier League op zak, zouden ze nu een nieuwe poging wagen.

Minstens 15 miljoen

Bovengenoemde bron beweert dat de club van Kompany zo'n 13 miljoen pond, een slordige 15.8 miljoen euro, veil hebben voor Verbruggen. Dat zou wel eens voldoende kunnen zijn. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Anderlecht minstens 15 miljoen euro verlangt voor zijn sluitstuk. Al zullen de Brusselaars ongetwijfeld proberen het onderste uit de kan te halen, zeker omdat Verbruggen ook genoemd wordt bij verschillende andere clubs.

15 miljoen voor Verbruggen ...

Meest recent

Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

21
21
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

101
101
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

76
76
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

171
171
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

106
106
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

56
56
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

465
465
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

224
224
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

553
553
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

403
403
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

276
276
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

157
157
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

106
106
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

113
113
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

99
99
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

68
68
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

158
158
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

167
167
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

387
387
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

120
120
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

357
357
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

50
50
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

454
454
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200

Meer sportnieuws