'Anderlecht bepaalt prijs Verbruggen: Kompany doet eerste bod'

1442 stemmen
'Anderlecht bepaalt prijs Verbruggen: Kompany doet eerste bod'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels begonnen, een deel van de spelersgroep legde al de medische en fysieke proeven af. Maar door afwezigheid van de internationals is de selectie verre van compleet. Bovendien zal er in de komende weken en maanden nog flink aan de spelersgroep gesleuteld worden.


Sowieso is het de bedoeling van sportieve baas Jesper Fredberg om de kern van zijn landgenoot Brian Riemer op uiteenlopende posities van versterking te voorzien. Daarvoor volgt hij verschillende pistes, voorlopig nog zonder veel succes. Daarnaast zal de Deen ook een oplossing moeten voorzien voor bepaalde spelers die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. En er zijn ook een rist basiskrachten van vorig seizoen die bij een interessante aanbieding mogen beschikken.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Burnley op de loer

Daar tegenover hoopt Paars-Wit wel om goudhaantjes Zeno Debast en Bart Verbruggen langer aan boord te houden. Evident wordt dat echter niet. Zo lijkt er met name rond die laatste één en ander te bewegen. Volgens de Engelse journalist Alan Nixon is het Burnley FC van Vincent Kompany immers concreet. De ex-Rode Duivel en zijn keeperstrainer Jelle ten Rouwelaar hadden de doelman vorige zomer al graag naar Turf Moor gehaald en met het ticket voor de Premier League op zak, zouden ze nu een nieuwe poging wagen.

Minstens 15 miljoen

Bovengenoemde bron beweert dat de club van Kompany zo'n 13 miljoen pond, een slordige 15.8 miljoen euro, veil hebben voor Verbruggen. Dat zou wel eens voldoende kunnen zijn. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Anderlecht minstens 15 miljoen euro verlangt voor zijn sluitstuk. Al zullen de Brusselaars ongetwijfeld proberen het onderste uit de kan te halen, zeker omdat Verbruggen ook genoemd wordt bij verschillende andere clubs.

15 miljoen voor Verbruggen ...

Meest recent

Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

10
10
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

16
16
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

17
17
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

69
69
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

259
259
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

46
46
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

360
360
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

76
76
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

229
229
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

432
432
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

326
326
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

394
394
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

492
492
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

855
855
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

188
188
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

360
360
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

115
115
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

228
228
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

480
480
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

60
60
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

484
484
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

350
350
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

235
235
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

443
443

Meer sportnieuws