Heerlijk momentje tussen Lukaku en KDB vlak voor CL-clash

442 stemmen
Heerlijk momentje tussen Lukaku en KDB vlak voor CL-clash

Zaterdagavond is het zover dan komen we te weten welke ploeg Real Madrid opvolgt op de erelijst van de Champions League. In de finale kruisen Manchester City en Internazionale de degens met mekaar. En dus wordt het ook een clash tussen twee grootheden uit het Belgische voetbal.


Kevin De Bruyne wil immers de laatste grote leemte op zijn palmares bij City wegwerken. De spelmaker won in Manchester al bijna elke prijs die er te rapen viel, maar de eindzege in de Champions League ontbreekt voorlopig. Om daar verandering in te brengen zal hij zaterdag wel komaf moeten maken met één van zijn goede vrienden bij de nationale ploeg.

LEES OOK: Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Hartelijke begroeting

KDB is immers al jaren dikke maatjes met Romelu Lukaku, zowel op als naast het veld hebben ze een erg goede klik met mekaar. "We spelen al 16 jaar samen of tegen elkaar. Zó vaak in topwedstrijden. Alleen is dit op het allergrootste podium", zei Lukaku eerder deze week nog over zijn landgenoot. Hun goede band werd vrijdag nog eens extra in de verf gezet. Toen beide ploegen het veld in Istanbul mochten inspecteren, liepen de twee Duivels mekaar tegen het lijf. Dat ging gepaard met hun kenmerkende handshake en een dikke knuffel.

Lukaku op bank?

Maar zaterdagavond wordt die vriendschap dus even on hold gezet. Al is het maar de vraag of de twee mekaar veel zullen tegenkomen op het veld. Dat De Bruyne zal starten bij City, staat buiten kijf. Achter de basisplaats van Lukaku staan dan weer grote vraagtekens. Volgens Sky Italia begint Edin Dzeko alvast in de basis en zou de Belg dus op de bank starten. Al beweren andere bronnen dan weer het tegendeel. Aan coach Simone Inzaghi om de knoop door te hakken.

🚀

Wie gunt u de CL persoonlijk het meest?

Meest recent

'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

176
176
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

47
47
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

170
170
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

98
98
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

189
189
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

150
150
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

927
927
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

68
68
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

383
383
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

204
204
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

597
597
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

683
683
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

80
80
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

150
150
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

773
773
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

94
94
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

70
70
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

65
65
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

42
42
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

168
168
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

124
124
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

116
116
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

99
99
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

148
148

Meer sportnieuws