Heerlijk momentje tussen Lukaku en KDB vlak voor CL-clash

door
Heerlijk momentje tussen Lukaku en KDB vlak voor CL-clash

Zaterdagavond is het zover dan komen we te weten welke ploeg Real Madrid opvolgt op de erelijst van de Champions League. In de finale kruisen Manchester City en Internazionale de degens met mekaar. En dus wordt het ook een clash tussen twee grootheden uit het Belgische voetbal.


Kevin De Bruyne wil immers de laatste grote leemte op zijn palmares bij City wegwerken. De spelmaker won in Manchester al bijna elke prijs die er te rapen viel, maar de eindzege in de Champions League ontbreekt voorlopig. Om daar verandering in te brengen zal hij zaterdag wel komaf moeten maken met één van zijn goede vrienden bij de nationale ploeg.

LEES OOK: De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Hartelijke begroeting

KDB is immers al jaren dikke maatjes met Romelu Lukaku, zowel op als naast het veld hebben ze een erg goede klik met mekaar. "We spelen al 16 jaar samen of tegen elkaar. Zó vaak in topwedstrijden. Alleen is dit op het allergrootste podium", zei Lukaku eerder deze week nog over zijn landgenoot. Hun goede band werd vrijdag nog eens extra in de verf gezet. Toen beide ploegen het veld in Istanbul mochten inspecteren, liepen de twee Duivels mekaar tegen het lijf. Dat ging gepaard met hun kenmerkende handshake en een dikke knuffel.

Lukaku op bank?

Maar zaterdagavond wordt die vriendschap dus even on hold gezet. Al is het maar de vraag of de twee mekaar veel zullen tegenkomen op het veld. Dat De Bruyne zal starten bij City, staat buiten kijf. Achter de basisplaats van Lukaku staan dan weer grote vraagtekens. Volgens Sky Italia begint Edin Dzeko alvast in de basis en zou de Belg dus op de bank starten. Al beweren andere bronnen dan weer het tegendeel. Aan coach Simone Inzaghi om de knoop door te hakken.

🚀

Wie gunt u de CL persoonlijk het meest?

Meest recent

Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

8
8
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

224
224
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

59
59
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

106
106
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

109
109
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

136
136
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

108
108
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

71
71
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

48
48
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

87
87
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

339
339
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

193
193
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

288
288
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

129
129
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

204
204
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

266
266
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

604
604
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

234
234
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

236
236
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

117
117
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

429
429
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

331
331
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

300
300
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

471
471
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

105
105

Meer sportnieuws