Heerlijk momentje tussen Lukaku en KDB vlak voor CL-clash

door
Heerlijk momentje tussen Lukaku en KDB vlak voor CL-clash

Zaterdagavond is het zover dan komen we te weten welke ploeg Real Madrid opvolgt op de erelijst van de Champions League. In de finale kruisen Manchester City en Internazionale de degens met mekaar. En dus wordt het ook een clash tussen twee grootheden uit het Belgische voetbal.


Kevin De Bruyne wil immers de laatste grote leemte op zijn palmares bij City wegwerken. De spelmaker won in Manchester al bijna elke prijs die er te rapen viel, maar de eindzege in de Champions League ontbreekt voorlopig. Om daar verandering in te brengen zal hij zaterdag wel komaf moeten maken met één van zijn goede vrienden bij de nationale ploeg.

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Hartelijke begroeting

KDB is immers al jaren dikke maatjes met Romelu Lukaku, zowel op als naast het veld hebben ze een erg goede klik met mekaar. "We spelen al 16 jaar samen of tegen elkaar. Zó vaak in topwedstrijden. Alleen is dit op het allergrootste podium", zei Lukaku eerder deze week nog over zijn landgenoot. Hun goede band werd vrijdag nog eens extra in de verf gezet. Toen beide ploegen het veld in Istanbul mochten inspecteren, liepen de twee Duivels mekaar tegen het lijf. Dat ging gepaard met hun kenmerkende handshake en een dikke knuffel.

Lukaku op bank?

Maar zaterdagavond wordt die vriendschap dus even on hold gezet. Al is het maar de vraag of de twee mekaar veel zullen tegenkomen op het veld. Dat De Bruyne zal starten bij City, staat buiten kijf. Achter de basisplaats van Lukaku staan dan weer grote vraagtekens. Volgens Sky Italia begint Edin Dzeko alvast in de basis en zou de Belg dus op de bank starten. Al beweren andere bronnen dan weer het tegendeel. Aan coach Simone Inzaghi om de knoop door te hakken.

Wie gunt u de CL persoonlijk het meest?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

106
106
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

105
105
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

52
52
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

70
70
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

82
82
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

171
171
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

53
53
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

35
35
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

642
642
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

425
425
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

222
222
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

407
407
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

234
234
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

162
162
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

240
240
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

211
211
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

840
840
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

137
137
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

138
138
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

330
330
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

144
144
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

401
401
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

553
553
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

470
470

Meer sportnieuws