Heerlijk momentje tussen Lukaku en KDB vlak voor CL-clash

442 stemmen
Heerlijk momentje tussen Lukaku en KDB vlak voor CL-clash

Zaterdagavond is het zover dan komen we te weten welke ploeg Real Madrid opvolgt op de erelijst van de Champions League. In de finale kruisen Manchester City en Internazionale de degens met mekaar. En dus wordt het ook een clash tussen twee grootheden uit het Belgische voetbal.


Kevin De Bruyne wil immers de laatste grote leemte op zijn palmares bij City wegwerken. De spelmaker won in Manchester al bijna elke prijs die er te rapen viel, maar de eindzege in de Champions League ontbreekt voorlopig. Om daar verandering in te brengen zal hij zaterdag wel komaf moeten maken met één van zijn goede vrienden bij de nationale ploeg.

LEES OOK: Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Hartelijke begroeting

KDB is immers al jaren dikke maatjes met Romelu Lukaku, zowel op als naast het veld hebben ze een erg goede klik met mekaar. "We spelen al 16 jaar samen of tegen elkaar. Zó vaak in topwedstrijden. Alleen is dit op het allergrootste podium", zei Lukaku eerder deze week nog over zijn landgenoot. Hun goede band werd vrijdag nog eens extra in de verf gezet. Toen beide ploegen het veld in Istanbul mochten inspecteren, liepen de twee Duivels mekaar tegen het lijf. Dat ging gepaard met hun kenmerkende handshake en een dikke knuffel.

Lukaku op bank?

Maar zaterdagavond wordt die vriendschap dus even on hold gezet. Al is het maar de vraag of de twee mekaar veel zullen tegenkomen op het veld. Dat De Bruyne zal starten bij City, staat buiten kijf. Achter de basisplaats van Lukaku staan dan weer grote vraagtekens. Volgens Sky Italia begint Edin Dzeko alvast in de basis en zou de Belg dus op de bank starten. Al beweren andere bronnen dan weer het tegendeel. Aan coach Simone Inzaghi om de knoop door te hakken.

🚀

Wie gunt u de CL persoonlijk het meest?

Meest recent

Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

21
21
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

308
308
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

21
21
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

224
224
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

23
23
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

12
12
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

22
22
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

133
133
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

211
211
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

175
175
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

661
661
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

496
496
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

370
370
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

232
232
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

245
245
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

95
95
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

63
63
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

233
233
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

97
97
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

75
75
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

435
435
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

211
211
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

249
249
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

512
512
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

123
123

Meer sportnieuws