Antwerp verzilvert succes en komt met straf nieuws

door
Antwerp verzilvert succes en komt met straf nieuws

Antwerp FC heeft een historisch goed seizoen achter de rug. De Great Old legde eerst beslag op de beker van België en pakte vervolgens ook nog eens zijn eerste landstitel sinds 1957. Die grote successen kon de club ook meteen verzilveren in de abonnementsverkoop.


Komend seizoen staat het stamnummer één voor de lastige opdracht om de geweldige prestaties van in de voorbije maanden te bevestigen. Daar wil men ook nog eens een sterke Europese campagne aan toevoegen. Sportieve baas Marc Overmars zal zijn handen tijdens de transferperiode dan ook vol hebben om landgenoot Mark van Bommel van een sterke selectie te voorzien. Maar aan de steun van de vurige supporters zal het niet liggen.

LEES OOK: "Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Uitverkocht

Zo kwam Antwerp vrijdag met het nieuws naar buiten dat de abonnementen massaal verlengd werden. In die mate zelfs dat er voor volgend seizoen geen nieuwe abonnementen zullen worden vrij gegeven. De weinige zitjes die toch werden vrijgegeven, zullen in de losse verkoop terecht komen. Maar nu al staat dus vast dat het merendeel van de thuismatchen zullen afgewerkt worden in een uitverkochte Bosuil.

Tribune 2

Geïnteresseerden in een nieuwe abonnement zullen dus op hun honger moeten blijven zitten. Het doet de drang naar een vernieuwde tribune 2 alleen maar toenemen. Maar dat dossier blijft behoorlijk complex gezien de huidige eigenaars van de gronden voorlopig geen intentie tonen om mee te werken met de plannen van voorzitter Paul Gheysens. Afwachten dus of alsnog een oplossing gevonden kan worden.

Antwerp is nu al de grote titelfavoriet voor volgend seizoen ...

Meest recent

Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

4
4
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

46
46
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

9
9
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

209
209
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

33
33
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

50
50
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

136
136
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

189
189
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

69
69
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

61
61
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

208
208
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

464
464
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

127
127
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

99
99
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

448
448
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

158
158
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

243
243
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

72
72
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

367
367
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

88
88
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

254
254
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

326
326

Meer sportnieuws