'Agent Eden: Hazard pusht Rode Duivel naar Chelsea'

776
'Agent Eden: Hazard pusht Rode Duivel naar Chelsea'

Eden Hazard nam vorig weekend definitief afscheid van Real Madrid, waar zijn contact in onderling overleg werd ontbonden. En dus is het voorlopig afwachten waar zijn persoonlijke toekomst ligt. Een terugkeer naar Chelsea FC lijkt in ieder geval niet aan de orde, maar de voormalige Rode Duivel zou zijn ex-club wel een dienst bewijzen op de transfermarkt.


Chelsea likt momenteel zijn wonden na een dramatisch seizoen. Eind vorig seizoen kwam de Londense topclub in handen van Amerikaanse investeerders onder leiding van zakenman Todd Boehly. Onder diens bewind werden de miljoenen op de transfermarkt aan ramen en deuren uitgegeven. Maar die investeringen rendeerden allerminst. Chelsea sneuvelde vroegtijdig in de Champions League en de Engelse bekercompetities, in de Premier League eindigden ze uiteindelijk troosteloos twaalfde. Ondertussen passeerden liefst drie hoofdtrainers de revue, de ene nog minder succesvol dan de andere.

LEES OOK: Defour lyrisch over Rode Duivel: "Dat maakt hem heel speciaal"

Pochettino-tijdperk

Voor komend seizoen besloot de club dan ook om haar lot in handen van Mauricio Pochettino te leggen. En die speurt naar versterking, met name dan op het middenveld. N'Golo Kanté is immers op weg naar Saudi-Arabië, ook Matteo Kovacic, Mason Mount en Ruben Loftus-Cheek worden nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek op Stamford Bridge. Pochettino had in eerste instantie gehoopt op Manuel Ugarte, maar de Uruguayaan van Sporting CP is op weg naar PSG. En dus zou het vizier inmiddels gericht zijn op Roméo Lavia, die een puik eerste seizoen achter de rug heeft bij het gedegradeerde Southampton.

Goed woordje Hazard

Ondanks die degradatie zou men nog steeds zo'n 40 à 50 miljoen pond, een slordige 46 à 58 miljoen euro, verlangen voor de Rode Duivel. Maar dat lijkt de Londenaren niet af te schrikken. Volgens Football.London werden de transfergesprekken inmiddels ook al opgestart. En hoewel nog meer clubs aan de mouw van Lavia trekken, lijken de kansen van Chelsea gunstig. Dat zou onder meer met Hazard te maken hebben. Zo melden The Mirror en The Express dat de Belg een goed woordje heeft gedaan bij zijn jonge landgenoot en Lavia heeft aangeraden om naar Stamford Bridge te trekken. Afwachten nu of de Londense club deze deal ook kan sluiten.

Lavia heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

3
3
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

10
10
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

36
36
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

50
50
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

27
27
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

24
24
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

37
37
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

47
47
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

247
247
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

50
50
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

44
44
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

112
112
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

79
79
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

131
131
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

166
166
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

57
57
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

65
65
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

350
350
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

901
901
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

96
96
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

29
29
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

189
189
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

86
86
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

180
180
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

227
227

Meer sportnieuws