'Agent Eden: Hazard pusht Rode Duivel naar Chelsea'

door
'Agent Eden: Hazard pusht Rode Duivel naar Chelsea'

Eden Hazard nam vorig weekend definitief afscheid van Real Madrid, waar zijn contact in onderling overleg werd ontbonden. En dus is het voorlopig afwachten waar zijn persoonlijke toekomst ligt. Een terugkeer naar Chelsea FC lijkt in ieder geval niet aan de orde, maar de voormalige Rode Duivel zou zijn ex-club wel een dienst bewijzen op de transfermarkt.


Chelsea likt momenteel zijn wonden na een dramatisch seizoen. Eind vorig seizoen kwam de Londense topclub in handen van Amerikaanse investeerders onder leiding van zakenman Todd Boehly. Onder diens bewind werden de miljoenen op de transfermarkt aan ramen en deuren uitgegeven. Maar die investeringen rendeerden allerminst. Chelsea sneuvelde vroegtijdig in de Champions League en de Engelse bekercompetities, in de Premier League eindigden ze uiteindelijk troosteloos twaalfde. Ondertussen passeerden liefst drie hoofdtrainers de revue, de ene nog minder succesvol dan de andere.

LEES OOK: Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Pochettino-tijdperk

Voor komend seizoen besloot de club dan ook om haar lot in handen van Mauricio Pochettino te leggen. En die speurt naar versterking, met name dan op het middenveld. N'Golo Kanté is immers op weg naar Saudi-Arabië, ook Matteo Kovacic, Mason Mount en Ruben Loftus-Cheek worden nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek op Stamford Bridge. Pochettino had in eerste instantie gehoopt op Manuel Ugarte, maar de Uruguayaan van Sporting CP is op weg naar PSG. En dus zou het vizier inmiddels gericht zijn op Roméo Lavia, die een puik eerste seizoen achter de rug heeft bij het gedegradeerde Southampton.

Goed woordje Hazard

Ondanks die degradatie zou men nog steeds zo'n 40 à 50 miljoen pond, een slordige 46 à 58 miljoen euro, verlangen voor de Rode Duivel. Maar dat lijkt de Londenaren niet af te schrikken. Volgens Football.London werden de transfergesprekken inmiddels ook al opgestart. En hoewel nog meer clubs aan de mouw van Lavia trekken, lijken de kansen van Chelsea gunstig. Dat zou onder meer met Hazard te maken hebben. Zo melden The Mirror en The Express dat de Belg een goed woordje heeft gedaan bij zijn jonge landgenoot en Lavia heeft aangeraden om naar Stamford Bridge te trekken. Afwachten nu of de Londense club deze deal ook kan sluiten.

Lavia heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

41
41
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

98
98
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

250
250
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

396
396
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

319
319
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

85
85
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

262
262
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

226
226
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

200
200
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

531
531
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

323
323
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

597
597
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

618
618
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

710
710
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

143
143
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

565
565
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1292
1292
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

759
759
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

240
240
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

468
468
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

365
365
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

639
639
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1017
1017
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

358
358
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

868
868

Meer sportnieuws