'Agent Eden: Hazard pusht Rode Duivel naar Chelsea'

door
'Agent Eden: Hazard pusht Rode Duivel naar Chelsea'

Eden Hazard nam vorig weekend definitief afscheid van Real Madrid, waar zijn contact in onderling overleg werd ontbonden. En dus is het voorlopig afwachten waar zijn persoonlijke toekomst ligt. Een terugkeer naar Chelsea FC lijkt in ieder geval niet aan de orde, maar de voormalige Rode Duivel zou zijn ex-club wel een dienst bewijzen op de transfermarkt.


Chelsea likt momenteel zijn wonden na een dramatisch seizoen. Eind vorig seizoen kwam de Londense topclub in handen van Amerikaanse investeerders onder leiding van zakenman Todd Boehly. Onder diens bewind werden de miljoenen op de transfermarkt aan ramen en deuren uitgegeven. Maar die investeringen rendeerden allerminst. Chelsea sneuvelde vroegtijdig in de Champions League en de Engelse bekercompetities, in de Premier League eindigden ze uiteindelijk troosteloos twaalfde. Ondertussen passeerden liefst drie hoofdtrainers de revue, de ene nog minder succesvol dan de andere.

LEES OOK: 'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Pochettino-tijdperk

Voor komend seizoen besloot de club dan ook om haar lot in handen van Mauricio Pochettino te leggen. En die speurt naar versterking, met name dan op het middenveld. N'Golo Kanté is immers op weg naar Saudi-Arabië, ook Matteo Kovacic, Mason Mount en Ruben Loftus-Cheek worden nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek op Stamford Bridge. Pochettino had in eerste instantie gehoopt op Manuel Ugarte, maar de Uruguayaan van Sporting CP is op weg naar PSG. En dus zou het vizier inmiddels gericht zijn op Roméo Lavia, die een puik eerste seizoen achter de rug heeft bij het gedegradeerde Southampton.

Goed woordje Hazard

Ondanks die degradatie zou men nog steeds zo'n 40 à 50 miljoen pond, een slordige 46 à 58 miljoen euro, verlangen voor de Rode Duivel. Maar dat lijkt de Londenaren niet af te schrikken. Volgens Football.London werden de transfergesprekken inmiddels ook al opgestart. En hoewel nog meer clubs aan de mouw van Lavia trekken, lijken de kansen van Chelsea gunstig. Dat zou onder meer met Hazard te maken hebben. Zo melden The Mirror en The Express dat de Belg een goed woordje heeft gedaan bij zijn jonge landgenoot en Lavia heeft aangeraden om naar Stamford Bridge te trekken. Afwachten nu of de Londense club deze deal ook kan sluiten.

Lavia heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

1
1
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

8
8
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

18
18
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

110
110
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

206
206
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

47
47
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

104
104
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

110
110
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

81
81
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

90
90
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

85
85
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

169
169
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

117
117
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

596
596
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

486
486
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

167
167
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

161
161
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

212
212
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

30
30
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

266
266
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

183
183
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

149
149
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

220
220
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

61
61
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

90
90

Meer sportnieuws