'Agent Eden: Hazard pusht Rode Duivel naar Chelsea'

776
'Agent Eden: Hazard pusht Rode Duivel naar Chelsea'

Eden Hazard nam vorig weekend definitief afscheid van Real Madrid, waar zijn contact in onderling overleg werd ontbonden. En dus is het voorlopig afwachten waar zijn persoonlijke toekomst ligt. Een terugkeer naar Chelsea FC lijkt in ieder geval niet aan de orde, maar de voormalige Rode Duivel zou zijn ex-club wel een dienst bewijzen op de transfermarkt.


Chelsea likt momenteel zijn wonden na een dramatisch seizoen. Eind vorig seizoen kwam de Londense topclub in handen van Amerikaanse investeerders onder leiding van zakenman Todd Boehly. Onder diens bewind werden de miljoenen op de transfermarkt aan ramen en deuren uitgegeven. Maar die investeringen rendeerden allerminst. Chelsea sneuvelde vroegtijdig in de Champions League en de Engelse bekercompetities, in de Premier League eindigden ze uiteindelijk troosteloos twaalfde. Ondertussen passeerden liefst drie hoofdtrainers de revue, de ene nog minder succesvol dan de andere.

LEES OOK: Defour lyrisch over Rode Duivel: "Dat maakt hem heel speciaal"

Pochettino-tijdperk

Voor komend seizoen besloot de club dan ook om haar lot in handen van Mauricio Pochettino te leggen. En die speurt naar versterking, met name dan op het middenveld. N'Golo Kanté is immers op weg naar Saudi-Arabië, ook Matteo Kovacic, Mason Mount en Ruben Loftus-Cheek worden nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek op Stamford Bridge. Pochettino had in eerste instantie gehoopt op Manuel Ugarte, maar de Uruguayaan van Sporting CP is op weg naar PSG. En dus zou het vizier inmiddels gericht zijn op Roméo Lavia, die een puik eerste seizoen achter de rug heeft bij het gedegradeerde Southampton.

Goed woordje Hazard

Ondanks die degradatie zou men nog steeds zo'n 40 à 50 miljoen pond, een slordige 46 à 58 miljoen euro, verlangen voor de Rode Duivel. Maar dat lijkt de Londenaren niet af te schrikken. Volgens Football.London werden de transfergesprekken inmiddels ook al opgestart. En hoewel nog meer clubs aan de mouw van Lavia trekken, lijken de kansen van Chelsea gunstig. Dat zou onder meer met Hazard te maken hebben. Zo melden The Mirror en The Express dat de Belg een goed woordje heeft gedaan bij zijn jonge landgenoot en Lavia heeft aangeraden om naar Stamford Bridge te trekken. Afwachten nu of de Londense club deze deal ook kan sluiten.

Lavia heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

11
11
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

113
113
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

27
27
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

30
30
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

51
51
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

63
63
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

97
97
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

121
121
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

288
288
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

631
631
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

79
79
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

152
152
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

154
154
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

186
186
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

348
348
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

661
661
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

248
248
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

200
200
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

593
593
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

103
103

Meer sportnieuws